Kızlık zarı dikimi?

Kızlık zarını diktiren var mı? Benim merak ettiğim şu. Tamam zarı diktiriyorsun iyi de o açıldıktan sonra içerisi hiç ilişki yaşamamış birinin vajinası kadar dar olmaz ki. Oradan da anlaşılmıyor mu? bir zorlanma olması gerekir. zarı diktirmekle bu sorun hallolmaz diye düşünüyorum.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç ilişki yaşamayıp çuval gibi vajinası olanda var ne alaka

0|1
    0|0
    • hayır dış görünüş öyledir ama rahim kanalı dardır. giriş kolay olmaz ilk ilişkide. ama zar dikimi dediğiniz şey sadece dıştan uygulanan bir işlem. bence tecrübeli adam anlar.

• Anlar tabi ama kızdan kıza darlık farkeder ne kadar ilişki yaşasads

En İyi Kız Görüşü

• Saf olan anlamiyor işte

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Hayatta yaptığınız her şeyin arkasında durmalısınız bence. Kızlık zarı diktirmek nedir ya? Bakire değilsen değilsindir. Seni kabul eden böyle edecek. Etmiyorsa da yalana dolana gerek duymayacaksın.

0|0
    0|0
  • Anlaşılmaz.

0|1
    0|0
  • güzelim kızlık zarı dikiliyor ve bunu ayırt edecek birinin ancak daha önce bir bakire ile ilişkisi olması ve bu işin gurmesi olması lazım yoksa hayatta anlayamaz çünki vajina bir süre sonra kendiliginden sıkılaşır ve istenirse daraltma amaliyatıda yapılır ayrıca daraltıcı kremlerde mevcut

0|0
    0|0
  • Kadın olacaksın bir de. :) Vajinayı tanımıyor. ;) Evladım oradaki kaslar inanılmaz derecede kuvvetli. Düşün, oradan çocuk çıkıyor ve sonra da normal haline dönüyor orası. Senin dediğine göre doğumdan sonra da aynı oranda açık kalır. :)

0|0
    0|0
  • Terzi iyiyse sıkıntı olmaz.

0|1
    0|0
  • bir sure iliskiye girmeyince kas sikisiyor

0|1
    0|0
  • Ovorlok makinasıyla dikiyolarmış. :)

1|1
    0|0
  • daraltma operasyonu da yapılıyor

0|1
    0|0
  • Aynen katılıyorum ama erkek bakirse anlamaz bu ince detayı

0|1
    0|0
  • vajina dudağından herşey belli olur

0|1
    0|0
  • Haydar Dümene sor

0|1
    0|0
  • Zar sadece kanama olması için dikiliyor. Yoksa zar dikilince daralma olmuyor.

0|0
    0|0
  • dikilir 2 türlü var biri 3 günlük biride 4 aylık dayanma

0|0
    0|0
  • bir bayan arkadasım diktirdi evlenmeden bir kac ay önce gayet mutlular..

0|0
    0|0
  • Daha neler gorecegiz

0|0
    0|0
  • zar diktiren o. ruspular sadece kendilerini kandrylar evlencgi adama dikili zarla cikip onu kandrylr saniyrlar ama. o adamin safligyla temizlgyle oynuyrlar Allahin adaleti var iyikide cehenem var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zar arayan erkekler o kadr tecrübeli değildir zten

0|1
    0|1
  • dikim yaptırma şimdi yapay zar cıktı al bı tane kullan ama bu yapay zarın orjınalını bulmak zor turkıyedekı nette satılanların coğu sahte bu yapay zarın orjınalını satan bıldıgım tek bır yer var haberın olsun :)

0|0
    0|0
  • Daraltıcı kremler var onlardan kullanıyorlar kimse de bisey anlamıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...