Her kız mast yapmak zorunlu mu?

vicdonsızlar mast yapmadım hıc dıye dalga gecen oldu la erkegı anlarım da kız dedıgın ota bka azmaz sahsen bana olmuyo abı hıc yapmadım rahasızlık da vermedı memnunum merakım su ananız pederle evlenmeden once mastkolik mıydı aceba?

Güncellemeler:
iradesizler gencliginiz solsun hemi ben sız mıyım her seye azıtıcam ne kızlar gorduk gider borusu tıkanan...

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• Abi ben bu kizi cok sevdim ya bu kizi alip muzeye koyucam yazik heba olmasin kiza :)
    Sen millete bakma kizlar yapmak zorunda degildir en iyisini yapiyorsun sakin bulasma kurtulusu yok bunun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Konu etiketini aşk ilişkileri koymuşsun öyle iş mi olur..

Bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen okuyabilir.
    www.kizlarsoruyor.com/.../a13395-istimna-masturbasyon-bir-ihtiyac-midir-gunah-midir-zararli-midir

0|1
    0|0
  • Bunund tek sebebi senin bosalamaman... yani mast yapıyon sulaniyon sonra da bosaldigini zannediyon ama yarım saat sonra canin yine istiyo dimi? Bu yuzden cok isteklisin benim eski kiz arkadaşım da boyleydi asiri istek vardi.. bunun çözümü doğru mast yapmak mastın puff noktalarini bilmen lazim.. zaten 1 defa bosaldiktan sonra istediğin zaman rahatlayabiliyon. .. yani g noktalarini bilmen lazim ama turk kizlarinin genelinde var... bunun taktiği ni vereyim istersen

0|1
    0|0
    • yo hayatımda hıc yapmadım ıstek de yok kendı halımdeyım bırader

• zprunlu değil.

0|1
    0|0
  • Zorunluluk yok

0|1
    0|0
  • Ben buraya gelmeden önce kızlar pek yapmaz sanıyordum ama tam tersiymis yapmayanlar nadirmis

0|1
    0|0
  • Sen anormalsin diye, niye milleti garip görüyorsun ki. 25 yaşına gelipte hiç içinde cinsel kıpırtı dahil olmayan bir insanın bence sorunu kendinde araması lazım. Gerçekten normal bir durum değil çünkü.

0|0
    0|0
  • şahsen biz erkekler eriksiyon olunca yapmak zorunda kalıyoruz inmediği için.. ee kızlara ne oluyor onu bende merak edıyorum :D

0|1
    0|0
  • anayasada öyle bir kanun maddesi bulunmuyor ablacım sen yapmıyorsun diye polis gelmez kapıya korkma :D

0|1
    0|0
  • Kadınlar ılıskıde daha cok zevk alır, Erkek ise iliskiye girmeyi daha cok ıster... Yanı kadınlar sureklı masta ıhtıyac duymazlar erkekler duyar ama ılıskıdede kadın daha cok zevk alır

0|1
    0|0
  • Ne yani hic cinsel istek yok mu?

0|1
    0|0
  • helal

0|1
    0|0
  • bilmediğinden öyle geliyodur bence

0|1
    0|0
  • evet siciline işliyo

0|1
    0|0
    • dosya kabarmadı allahtan

• 25 yaşındasın sordugun soruya bak sen evlensen ne olcak kızım Mart kedisi gibi kızışmıssın ben şahsen öyle kadın istmeem naz yok cilve yok kadın dedigin olgun olur heeemiii?

• la olum delı mısınız kaydolurken 25 yazmıs 18ım daha

• tamamen piskolojik

0|1
    0|0
  • hemen hemen

0|1
    0|0
  • Bu size göre gayet normal bişey ama bize göre anormal la

0|1
    0|0
  • Mecbur değilsin ama yapmayan da çok zor bulursun

0|1
    0|0
  • Zorunlu değil tabi ki her erkekte yapmak zorunda değil.

0|1
    0|0
  • yapmayan kız çekilmez bb

0|1
    0|0
  • ben ne kızlar gördüm gül gül öldüm

0|1
    0|0
  • hayır hormonlarla alakalı

0|0
    0|0
  • ne istersen onu yap kanks elalemin ne dediğini umursama ;)

0|0
    0|0
  • Kızların masturbasyona ihtiyaci yokki zaten

0|0
    0|0
  • Senin yapmamış olma ihtimalin yok 😁😁

0|1
    0|0
    • gorunuse aldanma sen

• görünüşe göre demedim ki ben :)

• yapmak zorunda deilsin ki

0|1
    0|0
  • Yapmak iyidir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yapmayanı askere almıyolarmış

0|2
    0|1
  • bizi ne ilgilendirir senin mastın gelip anlatmışsın burada hadi yine kaptın mesajları.

0|2
    0|1
  • Kızların da cinsel ihtiyacı olduğundan erkekler herkesin yapması gerektiğini düşünüyorlar. Ama kızların ön planında cinsellik olmadığından yalan söylüyoruz zannediyorlar :d

0|1
    0|0
    • abı kızları erkeklerı gecmıs duurmda

• Tam olarak duygularima düşüncelerime tercüman oldun :-D ben mi çok odunum, bişey yapmak zorunda hissedemiyorum kendimi :-D

0|1
    0|0
  • boşver onları.

0|1
    0|0
  • haklı bir yazı cidden

0|1
    0|0
  • değildir. yapmayın

0|1
    0|0
  • ben 17 yasinda basladim.

0|0
    0|0
  • zorunlu değil isteyen yapar istemeyen yapmaz

0|1
    0|0
  • Inanmayin arkadaslar en cok o yapiyo kesin.

0|1
    0|1
    • haha işte aranan potansiyel "yarram" :DASD

• :DasD artisleniyolar bide sanki iyilik elcisi

• komik şey senı sevıyene ınmıyorum :D aman mazaallah azıp bana sulanırsın falan

Yükleniyor...