Bunu ona nasıl söyleyeceğim, söylemeli miyim?

bugün sevglim kızlık zarımı bzdu parmağıyla çok utanıyorum eve geldim bir iki damla kan vardı napçam şimdi bunu kime anlaticam ?

Güncellemeler:
soylexim o kadar kolay olmaz dedi bana belki buna bile inanmicak :(

0|1
7|29

En İyi Kız Görüşü

• :D benimdee dünn bozulduu üzülmee evlensin seninlee :D

1|1
    2|2
    • vee sevgilimee söyledimm üzülmee bitanemm bozulduysadaa dedii evleneceğimiz içinn dertt etmedikk pekk :D

• kesin evlenir:))

Erkekler Ne Diyor 29

• Sonuçta zar 1.5 -2 cm içerde.Senin isteğinle bozdu sanırım.

0|0
    0|0
  • oncelıkle gecmıs olsun olan olmus artık ama bunu kımseyle paylasmasaydn onunla bıle keske bu senın ozelın olarak kalmalıydı sakın anlatma kımseye ve bu durumunu kabullen ve nasılsa olan oldu dıyıpte kendını kullandırtma toparlan ve yasantına hıcbırsey olmamıscaına devam et bırdaha boyle bırsey yapmassan zarın kendını yenılıcektır şu an sadece zedelenmıstır korkma sevgılınede tavız verma bak hemen kıvrmaya baslamıs bıle gor ıste verdıgı degrıde aklını basına topla

1|0
    0|0
  • Ne içiriyorlar size be kızım.

0|0
    0|0
  • tabiiki bize anlatacaksin zor gunlerin dostu herkese kucak acan sevisip surtunup bakireyim diyen zar patlatip diktircem diye dolananlarin adresi KS 24 saat hizmettedir girisler bedeva cikislar parali

1|1
    0|0
  • Üzülme sevgiline evlenelim de.

0|0
    0|0
  • kazık kadar insanlarsınız kurcalayınca bozulacağının farkında değilmisiniz.

0|1
    0|0
  • oraya kadar inmesine müsaade edersen bozar geçmiş olsun artık bu dakkadan sonra düzgün birisiyle evlenme olasılığın çok az :)

1|1
    3|1
  • oynatmaycaktın o zaman

0|2
    0|0
  • dikkatli olmalıydın. parmağı azıcık içeri girdiğinde bile bozulacağını bilmiyor muydun? adet dönemin değilse kanlar, kızlığının bozulduğunu gösteriyor.

0|0
    0|0
  • kendini bozdurmadan oranı buranı elletmeden önce düşüncektin bunu

1|1
    1|0
  • afern neden ızın verdın kı ? eğer tam olarak bozulduysa yazık olmus..bı parmaklada bozulcanı sanmıyorum ıyıce ıcıne gırıp etkı yapması gerek bı doktora gıt gozuk ondan sonra bak duruma

0|0
    0|0
  • bozulmuş ise bile diktirirsin...

0|0
    0|0
  • sen diyon kan var çocukdiyor olmaz öyle bir şey senin başın baya ağrıyacak böyle giderse

0|1
    0|0
  • o zaman serefsızlık yapar senı yakında terk eder merak etme

0|1
    0|0
  • dokundurtmayacaktın

0|1
    0|0
  • sonrada zaten bakir erkek yokki...

0|0
    0|0
  • zarınla oynatırken düşüncektin kusura bakma

0|0
    0|0
  • Dokunma yanarsın diyemedin mi

0|0
    0|0
  • keşeke penisi ile bozsaydı

0|0
    0|0
  • :((((

0|0
    0|0
  • anne baba arkadasım yanlıslıkla benı bozdu de

0|0
    0|0
  • bana anlatabilirsin üzülme

0|0
    1|1
  • yok artık parmakla mı bozdurdun gecmıs olsn acık acık soyle yapacak brsey yok

0|0
    0|0
  • bişi olmaz bence

0|0
    0|0
  • elletmeseydin sende.

0|1
    0|0
  • sevgilin üzerine kalmaman için yakında seni terk eder iradeli olup dokundurtmayacaktın

0|1
    0|0
  • eee izin vermeyecektin buna.Git artık derdini Marko paşaya anlat

2|3
    0|0
  • anne yada babana anlatman lazım

0|0
    0|0
  • Direk açık açık söyle. Ayrıca bir iki damla kan geldi ise bozulmamış da olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evlencez de. olmaz derse aynı parmağı al onun gözüne sok.

5|3
    0|0
  • zamanında uyarlamlıydın kurcalama bozacaksın diye

3|7
    0|1
  • hiç ama hiç endişelenme.. şöyle düşün eğer sana inanmıyorsa zaten sorumluluk kaldıramıcak bı ınsnamıskı ıyıkı ılıskıye gırmedın yoksa kullanır atardı seni.. ona açık açık gzlce anlat bakalım gercekten ınancak mı..bunu kafaya cok takıyosan diktirir kurtulursun sonucta bakıre saylırsın bı ılskı yasamadın

1|0
    0|0
  • bence bı doktora gorunn kımseye anlatmadan once

1|0
    0|0
  • kesinlikle yarın kolundan tut jinekolaga gidin kaç gün içinde bozulduğu belli olur yeni vakalarda zaten inanmazsa da serefsiz defolsun gitsin

1|0
    0|0
    • bide onamı ıspatlıcak yuh nedir bu yaaa

• çocuğun da kötü niyetli olmadığını varsayalım, e ozaman o da diyecektir belki sadece parmakla bozulmaz önceden bozuktu belki de bana böyle söyledi diye...en azından kuşkuları yok olur. ama soru soran arkadaşa kesin önerim bozulmuş olsa bile yapma kimseyle.bu hatayı düşmüşsün daha büyüğüne sakın düşme

• Dokanma ülen bozulur diyiveremedin mi? İnanırmı heç? İnanmamak işine gelir çünkü onun.Yokmu heç eşin dostun?Sende onu bir parmaklatıver

3|4
    0|0
Yükleniyor...