Kapat

Rüyalandığımda?

Erkekler rüyalandığında bir kadınla yattıklarını görüyor ben rüyalandığımda kendimi görmüyorum. bir erkekle kadın görüyorum ama ben erkekmişim ve kadınla yatacakmışım. Erkeğin duygularını yaşıyorum heyecanını isteğini falan. Neden böyle oluyor?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• hahaha hatun sen yarın öbür gün bizim hatunlarada sulanırsın aman uzak dur zaten kıtlık var :D

0|0
    0|0
    • hhahaha yok reelde yapmam :D

• haha :D

• hoho canım cok sıkılıyor

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• rüyaların mantıklı bir açıklması yoktur. bilinç altında bu kouları fazla sorun etmeyin. sağlıklı bir insan san karsı cinse ilgin varasa sorun yoktur

0|0
    0|0
  • Rüyalarda bir karışıklık olmuş.
    Hemen rüya bakanlığı ile görüşmelerimizi sürdürelim.

1|0
    0|0
    • Ben geçen bir uğradım pek ilgilenmediler

• Bozulmuşsun bence sen.

0|0
    0|0
    • Bakireyim

• Evet sevindim teşekkürler

• Rica ederim. Kadın doğum dersleri sağolsun^^

• Ona küçük sürprizler yapın. :D

0|0
    0|0
  • senin ki çok tuhafmış zevk alıyormusun peki

0|0
    0|0
    • Evet kendimi görmüyorum rüyada ama seks görüyorum bazen de ön sevişme ama uyanınca ıslanmış ve rahatlamış oluyorum

• tamam

• bu gece rüyanda beni gör :)

• Filim felan izliyor musin

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlige bir level daha atladin sanirim alkis :)

0|0
    0|0
  • Aşağıyı kontrol et ne var orada :)

0|0
    0|0
  • hacı nasıl bişe ☺ hatun götürme☺

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hatlar karışmıştır :D

0|0
    0|0
  • Bende de oluyor o rüyamda sürtünüyorsam o esna da mesela gercekte de sürtünüyorum yatagma falan snra uyaniyorum ve rüyamda gorduklerm aklma geliyor duşünsene o esna da yanimda beni goren birinin olacagni cok utan verici olurdu.. Ben uyandktan snra islandgmi farkediyorum ama birkez mast. Yapiyorum rahatliyorum

0|0
    0|0
    • Hayır mast tan bahsetmiyorum ben rüyamda kızlara erkek gözüyle bakıyorum erkekmiş gibi hissediyorum bazen

• Tayt, mini etek vb giyen kıza diğer tüm kızlar da bakıyor ya :D erkek olsam çok abaza olurdum sanırım

• Bende yaaaa :D

Yükleniyor...