Rüyalandığımda?

Erkekler rüyalandığında bir kadınla yattıklarını görüyor ben rüyalandığımda kendimi görmüyorum. bir erkekle kadın görüyorum ama ben erkekmişim ve kadınla yatacakmışım. Erkeğin duygularını yaşıyorum heyecanını isteğini falan. Neden böyle oluyor?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• hahaha hatun sen yarın öbür gün bizim hatunlarada sulanırsın aman uzak dur zaten kıtlık var :D

0|0
    0|0
    • hhahaha yok reelde yapmam :D

• haha :D

• hoho canım cok sıkılıyor

Erkekler Ne Diyor 9

• rüyaların mantıklı bir açıklması yoktur. bilinç altında bu kouları fazla sorun etmeyin. sağlıklı bir insan san karsı cinse ilgin varasa sorun yoktur

0|0
    0|0
  • Rüyalarda bir karışıklık olmuş.
    Hemen rüya bakanlığı ile görüşmelerimizi sürdürelim.

1|0
    0|0
    • Ben geçen bir uğradım pek ilgilenmediler

• Bozulmuşsun bence sen.

0|0
    0|0
    • Bakireyim

• Evet sevindim teşekkürler

• Rica ederim. Kadın doğum dersleri sağolsun^^

• Ona küçük sürprizler yapın. :D

0|0
    0|0
  • senin ki çok tuhafmış zevk alıyormusun peki

0|0
    0|0
    • Evet kendimi görmüyorum rüyada ama seks görüyorum bazen de ön sevişme ama uyanınca ıslanmış ve rahatlamış oluyorum

• tamam

• bu gece rüyanda beni gör :)

• Filim felan izliyor musin

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlige bir level daha atladin sanirim alkis :)

0|0
    0|0
  • Aşağıyı kontrol et ne var orada :)

0|0
    0|0
  • hacı nasıl bişe ☺ hatun götürme☺

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hatlar karışmıştır :D

0|0
    0|0
  • Bende de oluyor o rüyamda sürtünüyorsam o esna da mesela gercekte de sürtünüyorum yatagma falan snra uyaniyorum ve rüyamda gorduklerm aklma geliyor duşünsene o esna da yanimda beni goren birinin olacagni cok utan verici olurdu.. Ben uyandktan snra islandgmi farkediyorum ama birkez mast. Yapiyorum rahatliyorum

0|0
    0|0
    • Hayır mast tan bahsetmiyorum ben rüyamda kızlara erkek gözüyle bakıyorum erkekmiş gibi hissediyorum bazen

• Tayt, mini etek vb giyen kıza diğer tüm kızlar da bakıyor ya :D erkek olsam çok abaza olurdum sanırım

• Bende yaaaa :D

Yükleniyor...