Ben bir kız olarak mast yapmıyorum?

Evet bir kız olarak mast yapmıyorum nedenini de bilmiyorum bana tatmin olamam gibine geliyor. Ama cinsellik arzumda muhakkak oluyor nerdeyse her gün. MAst yapmamanın bir sıkıntısı olur mu? Olursa ne tür bir sıkıntı olur?

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• Yo olmazda evlendiginde veya bir sevgiliin oldugunda onu parçalarsın sadece:)

1|0
    0|1
    • Sevgilime yapmam eşime yaparım

• Yahu doyumsuz olsam bu yaşıma kadar çoktan mast yapardım sen olayı yanlış anladın sanırsam

• Hayır yorumu yanlış yazmışım afedersiniz hemen dogru yorumu yapıyorum. yo çok büyük sıkıntılar olmaz bayanlarda rülanma oluyormu bilmiyorum ama rüyalanmayla karşılaşa bilirsiniz:)

En İyi Kız Görüşü

• Islerin yolunda gitmez baban iflas eder evinize haciz gelir yangin cikar ulke batar yapma bence

0|0
    0|0
    • Yapmayı düşünmüyorum zaten

Erkekler Ne Diyor 27

• Olmaz sanırım

0|0
    0|0
  • Yapmamanın zararı olmaz. Daha iyi hatta.

0|0
    0|0
  • Sıkıntısı olmaz. Gerek duymuyorsan sorun etmemelisin.

0|0
    0|0
    • Gerek duymuyorum ama etrafta çok duyuyorumsenin iiçin sıkıntı olur diyorlar

• Hiçbir sıkıntı olmaz. Çok zora girersen yaparsın zaten.

• Alışkanlık olur o zevki aldığında aklında içinde arzu varsa kendini tatmin etme açısından yapabilirsin bir sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Olmaz sivilce cikmasi haric tabii ama sizde olur mu bilmiyorum ki sadece erkeklerde oluyo sanıyorum erken boşalma sorunu olabilir :)

0|0
    0|0
  • bir çok kişinin başlama nedeni bu zaten, ama başlayınca da bırakılmıyor

0|0
    0|0
  • ben de bir erkek olarak yapmıyorum. sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Yap bence yok. her. erkegw atlamaya. baslarsin kendini dizginliyemezsin git banyoya. ac suyu. kur hayalini birak zevkin dogruguna cikarsin

0|0
    1|0
  • Ayda yilda bir kere yap rahatla

0|0
    0|0
  • Yoo olmaz zaten gerekli birşey değil zaten takılma

0|0
    0|0
  • hiç bişe olamaz aferin böyle devam et

0|0
    0|0
  • sıkıntı olmaz da rahat ol yani bir dene bakalım

0|0
    0|0
  • Olmaz yapma. Hem kukun pırıl pırıl durur bakmaya doyamassin yani =))

0|0
    0|0
  • ne sıkıntısı olur en fazla hergün abdest almaktan (tabi alınırsa) su faturası kabarık gelir.

0|0
    0|0
  • olmaz neden olmasın hatta iyi bile

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmaz. Vücut buna ihtiyaç duyduğunda sen uyurken kendiliğinden gerçekleşir.

0|0
    0|0
  • helal olsun sana len öptümm

0|0
    0|0
  • Olmaz birşey

0|0
    0|0
  • Zayıflık bağımlılık ilerde belki yetmez doymazsın

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok ruyalanma ilede bosalirsin tahminen

0|0
    0|0
  • Olmaz neden olsun. bir erkek olarak bende yapmiyorum. En son ne zaman yaptım. hatırlamıyorum bile

0|0
    0|0
  • Aksine daha da sağlıklı olur

0|0
    0|0
  • doğru olanı yapıyorsun ne sıkıntısı olcak ki bişey olmaz

0|0
    0|0
  • cinsel arzun varsa ara sıra yapmanı öneririm yoksa sıkıntı olur yani ateşin içinde kalır gittikçe de büyür sıkıntısı o olur tabi kimseyle ilişkiye girmiyorsan ki bunuda önermem evlenene kadar kendi kendini mastla tatmin etmeye çalış bence

0|0
    0|0
  • yapma nolacak? şart mı yapman?

0|0
    0|0
    • Değil ben sadece sağlığım acısından sordum

• çok fazla yaparsan sıkıntı dozunda yaparsan saglık açısından'da yararlı olur.

0|0
    0|0
  • Nasıl gideriyorsun?

0|0
    0|0
    • Hayal kuruyorum aşık olduğum adamla

• Tokalasmayı opusmeyi pek sevmem zaten mümkün oldukaca kimseye dokunmuyorum

• iyiymiş

Kızlar Ne Diyor 1

• Yalnız degilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...