Çok korkkuyorum lütfen yargılamadan yanıt yazın :( ?

4 haziranda erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim adet düzensizliğim 14 yaşından beri vardı Mart 10 Nisan 8'de adet gördüm ogünden sonra adet olmadım akut vajinit rahatsızlığım var ilk defa ozaman düzenli adet olmuştum bide çok sinirliyim stresli bir kızım doktor adet düüzensizlğmi bundan oldugunuda söylüyo erkek arkadaşımmla kondomsuz ilişkiye girdim son 2 haftadır sadece geceleri kusuyorum 2 haftadır aralıksız hergün dondurma yiyorum soğuk su içiyorum bide günde 1 paket sigara içiyorum arkadaşlarım soğuktan mide üşütmesi diyolar adet olmama yakın sürekli bel ve kasık ağrılarım oluyo şu an o ağrılarım var ve kiloluyum kalbime krap giriyor sizce hamile olabilirmiyim lütfen yargılamadan yanıt verin sevdim güvendim 6 senemi verdim ilişkiye girdikten 5 gün sonra aldattı beni şu an konusmuyoruz lütfen yargılamayın :(

0|1
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• korkudan hamile kalacaksın bence önce bir sakinleş en büyük kötülüğü insan hep kendine yapar korkularla değil aklınla mantığınla düşünmeye çalış olmuyor deme korkunun ecele faydası yok biliyorsun hamile olduğunu düşünmüyorm bence en trajiği 6 sene sonra aldatması bu demektirki sen bu adamı 6 senede bile tanıyamamışsınki 5 günde boynuzlamış seni

0|0
    0|0
    • umrumda değil ölse mezarına gitmem hamile olmaktan korkuyorum

• öyle bir konuşuyorsunki hamile olsan bir ömür gene görüşücen

En İyi Kız Görüşü

• istersen 10 yıl tanısmıslıgın olsun bu onunla birlikte olman anlamına gelmiyo. git gebelik testi al öğren için rahat etsın ama bence var bişiler yoksa durduk yere niye kusasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İçine boşalma oldu mu?4 haziran en son ilişkin mi?

0|0
    0|0
  • Kolayı var. Eczaneden gebelik testi al. Ucuz birşey. Yap testi rahatla. Altta sa bir sürü cahil cevap var. Hepsine tek tek cevap vermek istemiyorum. Hiçbirini ciddiye alma.

1|0
    0|0
  • gözün aysin cocugun babasini ispatlaman lazim, zaten insan ne Zaman güvense o Zaman aldatilir bu erkeklerin en korkak alcakligidir

1|0
    0|0
  • Hamile olabilirsin

0|0
    0|0
  • İşim düşündünüz mü?

0|0
    0|0
  • en iyisini yaptın kardeş heleal hamile falanda deilsin emin ol adetin düzensizdir kesin ondan bel ve kasık ağrıları normal her regl olduğunda olan şeyler bunlar..

0|0
    0|0
    • umarım dediğin gibidir :'(

• adetimin 3 ay geciktiği bile oluyo bide erkek arkadaşımın ilk ilişkisiydi

• sen ilişkiden hemen sonra tuvalete gitmedinmi bence sperm kalmamıştır ama zar için bişi diyemem..

• Hadi Allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı doğar umarım. Tebrikler. Anne oldunuz.

1|0
    0|0
  • Cicim içine bosalip bosalmadgi ni bilmiyon mu sen

0|0
    0|0
    • hissetmedim oda boşalmadım dedi direk tuvalete gitti boşalmaya zaten

• Elinle kontrol ettinmi sen Sperm vb birsey varmiydi

• hayır hiç bişey hissetmedim

• iyi bu korku kiilo vermene yardımcı olabilir.

0|0
    0|0
  • bir ihtimal olarabilir.. yine de test yapman daha iyi olur kesin sonuç alissin

0|0
    0|0
  • Sen gerçekten safsın. git bari test falan yaptır Herşeyin bir ihtimali var sonuçta

0|0
    0|0
  • Hamipesin. artık içinde bir canlı var

0|0
    0|0
  • boyun kilon kaç

0|0
    0|0
  • Test yap kesin sonucu öğren ve çözüme bak

0|0
    0|0
  • eczaneden test almanı öneririm buradan yorumla sonuç alamazsın.

0|0
    0|0
  • İcine bosaldı mı seni yapan kişi?

0|0
    0|0
  • hamile olabilirsin sigara içme bebeğe zarar verir

1|0
    0|0
  • saatlerinide yazaydın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Test yaptir

0|0
    0|0
  • Insllh deilsindir. yazik olur bebise. 😞
    serefsze de bk ki koyup gitmiş. pislik😡.
    Yine de bir doktora git. icin rahtlasin.
    Ama eğer hamilysen de cocugu öldürme. bir canin günahına girme.
    Allah yardimcin olsun 👋

0|0
    0|0
Yükleniyor...