Penisimin içinde meni kalmış olabilir, abdestim kabul olur mu?

Duştan önce sağ elim ile ilişkiye girdim, daha sonra işemeyi unuttum, idrar yolunda meni kalıntısı kalmış olmalı, penisimde hissediyorum sayılır, ama akıntı yok, bu abdest boşa gitmesin la. Bir daha duşa girersem babam kalkar döver, başınızdan atmak için "tekrar duş al" falan demeyin

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yok yok bozulmaz duş falan alma gerek yok.

0|0
    0|0
    • yanii , bence de ziyan o kadar suya

Kızlar Ne Diyor 2

• abdestin kabul olmuştur bunu okumuştum

0|0
    0|0
  • Nasıl hissediosun bunu anlamak için erkek olmak lazım sanırım :)

0|0
    0|0
    • yani, anlatması zor

• içine boşaldığında hissetmiyormusun

• Bakireyim.. Ve hoşlanmadı bu şekilde konuşmandan.. Bu sitede olan herkes sapkin değil..

Erkekler Ne Diyor 6

• Her maturbasyondan sonra meninin iyice gitmesi için idrarını yapman gerekiyor, hatta idrarını yaptıktan sonra bir kaç damla yine yapki zamanla gelen akıntılar da tam gitsin. İdrarını yapınca o akıntı çıkacaktır ve akıntıya sebep olan senin masturbasyonun olduğundan tekrardan gsül abdesti alman gerekecek. Hatta konuyla ilgili cübbeli ahmet hocanın videoları var. Bu konuda çok fazla çekinceli olmamalısın. Bir şekilde bahane üret banyoya girebilmek için. Mesela bir gğzel koş ve terle :)

0|0
    0|0
  • Meni temizleme konusunda idrarini yap ve sonra abest al, ayrıca erekte halin bitmesi sonrası alınan abdest kabul olur

0|1
    0|0
  • İdrarini yap tekrar abdest al

0|0
    0|0
    • ama bir problem var, ben boşalmış olmuyorum onu işersem, zaten mesaneye de kaçıyor her zaman bir bölümü

• :D anlattığın ne bilmiyorum ama ben mezhepsizim, acaba ile ibadeti bozulan kişilerden değilim :D

• Okadarini bilmem ben emin olduğum şeyi anlattım

• İlmihalde böyle bir şey olduktan sonra mutlaka idrara çıkılması gerektiği yazıyor

0|0
    0|0
    • ben de idrara çıkarım genelde ama , meni kalıntısının idrarla çıkması ile cünüp olunması biraz saçma geliyor, artık idrar oluyor o da

• belli bir süre geçti zaten akıntı yoktu abdest sırasında

• Bilemiyorum kardeşim emin olmak için idrarını yapsaydın yani gayet basit bir şey halbuki

• gitmiş olabilir neden tuvalete çıkmayı denemedin ki

0|0
    0|0
  • Yapacak bişey yok işeyip Alman lazımdı ama kabul olur olmaz diyemem takdir benim değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...