Vajinam çok dar sizce ilerde ilişkiye girerken acı çeker miyim?

vajinam neden cok dar ya :( sırf açılsın diye ilişkiye girmek istiyorum ama çok korkuyorum

0|1
5|60

En İyi Kız Görüşü

• Kimle gircen ilişkiye kocanşa gr benmde çok dar dar olması daha iyi daha fazla zevk alınıo😉

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 60

• Vajinan dar ve farzedelim ki çok acı çekeceksin. İlişkiye girmeyecek misin? Veya bunun cevabını öğrenip ne yapacaksın? İlişkiye girerken narkoz mu alacaksın?

5|0
    0|0
  • ilişkiye girdikçe açılmaz eski halini yine alır. doğum yaptıktan sonra açılır onda da çok açılır zevk alamazsın bu sefer :)

0|0
    0|0
  • Dar veya geniş hiç yapmadan anlıyorsunuz ya sizi yılın mağma sı seciyorum...

5|0
    0|0
  • Felaket

0|0
    0|0
  • Daha iyi dar olması, partnerini en iyi şekilde tatmin edersin, yeterli ıslanmayı sağlarsanız sende acı çekmezsin.

0|0
    0|0
  • evet cekersn

0|0
    0|0
  • Kizim aklını başına al.. Millet dar olsun istiyor.. Daha fazla zevk almak için.. Yarin obur gün genisler ne sen zevk alırsın ne de partnerin

0|0
    0|0
  • arkadaş böyle şeyler sorup bizi azdırıyorsunuz ardından da sapık diyorsunuz.

korkma girer ve girdikçe açar. ilk birkça seferinde acı olur sonra alışırsın.

0|0
    0|0
  • girince kayıyo ztn dar ya da geniş olması pek önemi yok

0|0
    0|0
  • Merak etme alışırsın

0|0
    0|0
  • Yeter k iilerde ilişkiye gir sen. Sorun olmaz

0|0
    0|0
  • trol

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel bir durum ama bence tabi, çünkü erkeğin hissetmesi çok ii ama tabi senin içinde bir okadar zor

0|0
    0|0
  • bir japon manita yap onların aleti küçük olur kumanda pili kadar canın yanmaz ver ayarı gitsin ondan sonra

0|0
    0|0
  • küçük penisi olan biri ile denemek istermisin

0|0
    0|0
  • korkma titre:D

0|0
    0|0
  • Acı çekmezsin hayvanın biriyle olmadığın sürece.
    Sıkıntı yok. Devam.

0|0
    1|0
  • Ben genişletirim

1|0
    0|0
  • Feykine kurban panpa

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz * feykleri...

1|0
    0|0
  • Çok acır. Bir kaç postadan sonra açılırsın :)

1|0
    0|0
  • Genişler merak etme.

0|0
    0|0
  • Alisirsin

0|0
    0|0
  • darsa alışır bir yerden sonra sonuçta vajina esnek

0|0
    0|0
  • Dar daha iyi olur zamanla alışır

0|0
    0|0
  • resim at bakalım

0|0
    0|0
  • Giyince açılır...

0|0
    0|0
  • Oyyy yerim , yalarum ben onuuu cok tatli desene :)

0|0
    0|0
  • erkeğine çok zevk verirsin sende çok zevk alırsın acı cekmessin merak etme esnektir onun yapısı

0|0
    0|0
  • İlişkiye girdikçe açılır zaten merak etme

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 4

• vajinanın dar olduğuna nasıl karar verdin?

2|3
    0|0
    • sen ne bilgilisin bebeğim ya :)

• Prof bebeim:)

• açarlar rahat ol sonrada yok mu daha diye inlersin

0|5
    1|0
  • Bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Ahaha haha iliski yasamadan Dar oldugunu nerden anladin sekerim.. :DD iliskiye girmemis her hatunun basta öyle olur zaten. :D

0|1
    0|0
    • Tecrübe başka

• teşekkür bebeğim senin dar değil mi

• @chef_ugur Bunlari bilmek icin tecrübeye gerek yok. Okumak arastirmak denen bir sey bir de mantik denen bir sey var... Söyle düsünpn insan bir ayakkabi aliyor kiyafet onu sürekli giydigi zaman ne oluyor? Zamanla aciliyor bollasiyor degil mi, horca kullanirsan iyice bozuluyor.. Misal gögüsler yer cekimine ugruyor sarkiyor.. Yani böyle durumlar varken vajinan giris yapilmadan zaten dar olacagini, iliskiye girdikten sonra illakin genisleme olacagi kadina o kadar aci cektirmeyecegi belli degil mi.. Az o beyinlerinizi tecrübe deyip gecistirmek yerine adam gibi kullanmayi bilin.

Yükleniyor...