Kızların yüzde kaçı bakire? Evet kızlar duyumlarınızdan çevrenizden kendinizden tahminlerinizi bekliyorum.

soru açık ben ne biliym istatistik mi yapcan sanane vb sorular istemiyorum.çevrenizdeki kızların yüzde kaçı bakire tahmininiz nedir.şimdiden cevabınız için teşekkürler.

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• bakıre kalmayı secenlerdenım zaten yasadıgımız yer kucuk ve boyle seylere cok onem verılır ..

0|4
    0|0
    • bakirelik yaşadığın yerin küçüklüğü yada büyüklüğü ile örtüşülmemeli büyük yerdede yaşasan birine çokta güvensen evlenmeden yapma tebrikelr

• evlenince niye yapmayacan :)

• zar kadının sigortasıdır ilerde bunu atasözü olarak kullanabilirler

Kızlar Ne Diyor 7

• %45 i bakire ...

0|0
    0|0
  • evliyim haliylede bakire değilim. ama evlenmeden öncede deneyimlerim olmuştu...

1|0
    1|3
    • peki eşin bunu sorun etmedi mi öncesinde söyledin sanırım ilk gece öğrenmemiştir.

• yok ilk tanıştıgımızda söylemiştim

• eyv cevap için.

• özel bu söyleyemeem :))

0|1
    0|1
    • resımlerıne baktımda bunlr nıye polıslerın onunde yiyişiyolar anlamadım

• eyvallah :D

• Rapunzel: Savaşma seviş adlı fotolarım bunlar :D

Mstii: Genelini bilmiyorum şu durumda etrafıma bakılırsa evli bayanların hepsi bakire değil bekar kızlar sözde bakire nerden anlayım kim doğru söylüyo

Nonstop: anlamış durumu :D:D:D

• Sorsan herkes bakire baksan herkes hamile

2|7
    0|0
  • bende bakireyim, olmasam burda sacma sorularla ugrasmazdim sevgilimin koynunda olurdum :D

0|5
    0|0
    • haklısın ama açıksözlü oluşşun güzel

• bence bakireliği kaybetmek için bi sevgili koynunda olmayı değilde eşinin koynunu bekle.eyv cevap için

• Bakire değilim. Eşimle yaşadım. Öncesindede deneyimim olmadı.

0|5
    0|1
  • Ben bakire degilim bakireden daha temizim

2|5
    0|7
    • o nasıl oluyor.ilişkiye girmek dışında herşeyi yaşayan bakirelerden bahsediyosun sanırım

• Degil cnsellik ondan sonra biritle sevgili bile olamam .var ama istemiyorum

• eyv cevap için

Erkekler Ne Diyor 2

• bu siteye bakarak fikir edinemezsin ama çok var

0|2
    0|0
  • bu sitedeki ilişkiler seni korkuzmasın genç :D dışarıda temizler var :D

0|1
    0|0
    • o dışarda temizler var dediğin ortamlara sahip biri değilim malesef dostum ya yaşadığım şehirde herkes ayrı bi telde.

• aynen zamanla görüyosun zaten.

Yükleniyor...