Birazcık etkilemek istiyorum, nasıl?

Kız arkadaşımla yaklaşık 3 senelik bir beraberliğimiz var ve manevi ve cinsel bir çok şey yaşadık. 3. yıl dönümün de yine bizim evde olacağız büyük bir ihtimalle ama ben onu tamamen kendim kontrol etmek istiyorum baştan çıkartmak gibi. Normalde okşarken falan hoşuna gittiğini anlardım en son geldiğin de yine aynı şeyleri yaptık (sürtündük öpüştük vb.) ama kız odun gibi hiç bir şey yok. Bir de şu o şu an da bakire ve korumak istiyor herhalde evleneceği kişiye kadar. Ama bende onunla tam bir cinsel hayat yaşamak istiyorum. diyorum ki bu kadar şey yaptıktan sonra "ha bozulmuş ha bozulmamış." pek bir farkı yok bence aslında hiç bir farkı yok. Ama o tabii olmaz falan diyor. Bu iki durumu da istediğim gibi nasıl yönetebilirim.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bnce kızın günahına grme anladığım kadaryla sen bu kızı semiyorsun ve evlenmeyide düşünmüyorsun yazık kıza

0|1
    0|0
    • sevmiyo madem niye 3 yıldır beraber ya :s

• nazar mantığını ayakta alkışlayabilir miyim?takdir ettim.şimdi yazıyordum aynı şeyi :D

• :)) aklın yolu birdir diyorum;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• bence kıza odun gibi demen biraz kaba olmus soruda. vermek istemiyorsa zorla degil ya. ha bozulmus ha bozulmamıs onun kararı.

0|0
    0|0
  • 3 senelik beraberliğimiz var diyorsun. bu sürede tamamen kontrol altına alamadın mı hala? nelerden hoşlandığını, nelerden daha çok zevk aldığını çoktan öğrenmiş olman lazım :(

0|0
    0|0
  • ağaç motoruyla dal madem :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...