Sizce anormal mi korkuyorum estetik ameliyatta olamam?

19 yaşındayım ve iki senedir mast yapıyorum bilmiyorum ben mi anormalim niye her güm yapıyorum galiba aşırı şehvet var :/ bu yüzden kilitorisimde büyüme meydana geldi biraz tuhaf duruyor bu arada bakireyim hep kilitoris üzerinden mast yaptım bir de küçüklüğümden beri iç dudaklarım dan biri büyük biri küçük bu sizin için sorun olur mu ne yapmalıyım çok endişeleniyorum evlenmekten korkuyorum :(

Güncellemeler:
Sorun olur mu sizin açınızdan evlendiğimde eşim beğenmez ve çeker gider diye çok korkuyorum evlenmek istemiyorum bu yüzden :(

0|1
2|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Oy oy korkarmis Kıyamam ben sana 😔

Seni seven bir bütün olarak sevecek , korkacak ne var ki , ben daha bu güne kadar vajina şekline göre evlenen duymadım.

0|0
    0|0
  • bu kadar problem yapma bence.

0|0
    0|0
  • Bir sorun olmaz bebegim penis iceri girerken o dudaklar da penisi oksuyor iyidir yani buyuk olmasi 😊 masturbasyonun sikintisi vajinal sekste bosalmani geciktirebilir. Senin mast ta bosalma suren ne kadar

0|0
    0|0
    • Kendim kontrol ediyorum artık uzun istediğimde 30 dkya kadar kısa istediğimde 3 dk

• Bende mast yaparken olabildigince gec yapiyorum ama ben daha kuvvetli bosalmak icin senin bunu yapmandaki amac ne

• Biraz şişkin klitorisi her erkek sever. Dudaklarıda sorun edeceğini hiç sanmıyorum merak etme erkekler için yeterki vajina olsun.

0|0
    0|0
  • bunun tek nedeni senin boşalamaman.. yani yapıyon yapıyon sulanıyon bosalamıyon yine istiyon dimi ama sadece sulanıyon.. boşalma sorunu var yani... sulanıyon 20 dk sonra yıne ıstıyon ama bir türlü RAHATLAYAMIYON dimi?

0|0
    0|0
  • evlenmekten cidden korkma testerojenin fazlalığından büyümüş ama bu iyi birşey çünkü çoğu erkek sever o büyük klitorisi belkide ben seviyorum bilmiyorum ama bu güzel birşey üzülme evlenebiliriz gönül rahatlığıyla:)

0|0
    0|0
    • Testerojen fazlalığı varsa kıllı biri değilim nasıl oluyor normalde kıllarda artış olması gerekiyor sanırım

• illa olması gerekmiyor ama klitoriste büyüme sadece bu şekilde olur çünkü penisin gelşmemişi kendisi :D

• senin klitoris çocuk pipisi gibi olmuştur :D bide pasif bir adamla evlenirsen bir o sana bir sen ona çakarsınız karşılıklı :D

0|0
    0|0
  • Bence rahat ol yaşın, ilerledikçe hepsi yerine alır gerçek seks yapana kadar bu mastlar yoğun bir şekilde devam eder

0|0
    0|0
  • Sorun yapma olması gerektiği gibi sağlıklısın. İnsanların da iki dudağı aynı boyutta değil sorun olmaz. Onu takacak psiko varsa da evlenme zaten onla :)

0|0
    0|0
  • Korkulucak bişey yok bazı kadınlarda da çok küçük olduğundan seks sırasında organizma ulaşamıyor ve ameliyat olması gerekiyor sen şanslı kesimdensin ;)

0|0
    0|0
  • Herkes yapıyo endişelencek birşey yok bende normal insana göre fazla yapıyorumdur. Dudak konusuna gelince ne iyi bişey ne de kötü

0|0
    0|0
  • yaz derleelm

0|0
    0|0
  • Korkmani gerektiren hic bisey yok canim

0|0
    0|0
  • Fazla yapma sende yazık organa :D

0|0
    0|0
    • Tutamıyorum kendimi aklıma hep Düşünceler geliyor çok zevkli oluyor off bilmiyorum ya :(

• Bişey sorcam mesela sen anlar mısın evlendin ve gördün kilitorisi çok büyük mast yaptığını anlar mısın ve kızar mısın

• Ya büyük ihtimal kimse çok masttan büyüdüğünü bilmez hatta eminmisin masttan olduğuna neyse sorun olmaz aşk kilotristen ibaret değil ve kızmam sanırım

• Aç bakalım bir inceleyelim bir masaya yatıralım

0|0
    0|0
  • Ya kardeşim ne olacak adam seni oran içinmi sevecek? Biraz şehvetini bastırmaya calış

0|0
    0|0
  • özele gel adres ver gelip kurtatayım seni bu durumdan

0|0
    0|0
  • sorun olmaz sorun yaratan erkek gitsin kendine prnı yıldızı bulsunb

0|0
    0|0
  • Kadınların %80 e yakınının bu tür sorunları var bence aşırı dert etme her iki tarafı ya da altı üstü her yeri dümdüz olacak die bişey yok evlenirsin eşin beğenmez yaptıralım der yaptırırsın

0|0
    0|0
  • kızım rahat bırak biraz. yıpratmışsın heralde

0|0
    0|0
  • sorun olmaz. evlenelim mi

0|0
    0|0
  • Korkma gel ben seni alayım. :P

0|0
    0|0
  • hızlı resim at bir

0|0
    0|0
  • Yerim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya mesela iç dudak yani icindeki organ dudaklardan disarda duruyor demi? Dudaklarindan daha buyuk degil mi? Yani bacagini kapadiginda felan cizgi degilde icindeki et gozukuyor demi

0|0
    0|0
  • Fazla yapma dizginle kendini bu yaşta bu istek nerden ablası bozacaksın motoru

0|0
    0|0
Yükleniyor...