Erkekler niye lezbiyen kızlardan hoşlanır?

Erkekler niye lezbiyen kızlardan hoşlanır , biri bunu açıklayabilir mi ?

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• hoşuma gidiyor hoşu hoşu hoşşşşuma gidiyorrrrrr

0|0
    0|0
    • Bence cok sacma. Hoslanmamaliydin.

• dört memeden bahsedıyorsak hersey yalan o an...

• Ama sadece iki elin var ,onun icin de iki meme var.

Erkekler Ne Diyor 21

• 4 tane memeyi bir arada görünce beynimiz yanıyor.

1|3
    0|0
  • Lezbiyen degilde biseksuel diyelim. Lezbiyen kiz erkege yaramaz.

Erkekler 2 kizin sevismesini seksi bulur. Hatta aralarina katilmayi ister. 2 kizin sevismesi estetiktir. Bkz. link

0|0
    0|0
  • valla öyle bişey duymadım ama.üniverstede bizim 60 kişilik sınıfta 3 kız var bu 3 kız bi tane top diye tabir ettiğimiz bi çocukla sürekli beraberler bunu anlamadım.bende sana soruyorum abi ne buluyosunuz bu yumuşak heriflerde.

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlerde sevişme esnasında aktif rol (erkek gibi) oynayamadıkları anlar olur.

Bu yüzden sevişme süreleri ve orgazm için yapılan oyunlar daha uzun ve daha güzel olur.

Erkeğede daha cezbedici gelir.

Kısacası sevişmeyi tahmin edilenden daha iyi bildikleri düşünüldüğü için daha çok arzulanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Erkekler zor olanı severde onun için.

0|0
    0|0
  • Açıklayım. Şimdi çoğu erkek bayan sesinden tahrik olur. 2 tane estetik vücut ve 2 tane haz verici ses. Anlaşılabiliyo mu ?

0|0
    0|0
  • ben hoşlanmıyorum :S erkeğinde kadınında biseksüeli aynıdır :S

dipnot: homofobik değilim arkadaş olarak sevmek konusu farklı

0|0
    0|0
  • Yaw gece gece 2 dir lezbiyen soruları denk geliyor. Anlatılamicak birşey. O iki narin bedenin birbirine dokunmaları, erkeklerin hayvani duygularından uzak, tamamen duygusal ve şehvetle birbirlerini öpmeleri falan uffff diyorum. Benim içimi gıcıklıyor resmen. Zaten lezbiyen p*rnosundan başka birşey izlemiyorum. Sanırım lezbiyen fetişim var. Anlatılamicak bir duygu ya :D

0|0
    0|0
  • ben p*rno izlemem hep lezbiyen videoları indiririm nedeni ise

bana göre p*rnolar biraz alt seviyelerde lez videolarına göre çünki

adam orda işi götürüyor sen izliyon bundan çok sevk alınmaz ama lezbiyenler bir harika dostum:D

0|0
    0|0
  • aslında erkekler bir çeşit gizli lezbiyendir.bizde onlar gibi kadınlardan hoşlanıyoruz.şaka bir yana kadınların birbirleriyle sevişmesi daha estetik geliyorfilmlerde .penis görmekten bıkan erkekler iki vajina görünce mest oluyor

0|0
    0|0
  • ne alaka herkes aynı mı?

mesela ben hiç de hoşlanmıyorum hatta sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • çünkü lezbiyenin bir sürü sexi kız arkadaşı vardır yani olası bir grup durumunda süper olur :D

0|0
    0|0
  • birbirinizi tatmin etmeye çalışmanız mükmemel çünkü ve erkeklere karşı çekingen davranmanız filan süper genelde de hepsi süt gibi oluyor

0|0
    0|0
  • çünkü bisex ilişki kadınlara çok yakışıyor.Bir de bu ilişkide erkeğin rakibi yok...o yüzden.

0|0
    0|0
  • Nefes alsın yeter. ( Dişi )

0|0
    0|0
  • Sonuçta onlarda kız değilmi onlar hoşlanmasada bizim hoşlanmamız gayet normal.

0|0
    0|0
  • bende çok merak ediyorum bunu ya

0|0
    0|0
  • nerde hoşlanır ya açıkcası eşcinselin hertürlüsünden tiksinirim :D kız erkek farketmez...

0|0
    0|0
  • evet sevgilimin bir kızla sevişmesini çok isterdim :) lezbiyenler gözüme çok hoş geliyor hep lezbiyen videolar izlerim :)

0|0
    0|0
  • sendemi lezbiyensin yani ?

0|0
    0|0
    • Yok degilim ama erkekler konusurken duydum. Lezlerden cok hoslaniyolar anlam veremedim.

• lezler genellikle çekici olurlar ve bizdede şu düşünce var lezler ne zevk alırlar o sıcaklığı hissetmiyorlar filan ya ondan yani

• :D:D açıklancak bişey yok erkekler herşeyden hoşlanır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...