Aranizda kimleein vajinasinda hic bir problem yok yani , cok saglikli ic dudaklar falan , bu soruyu sadece kalbimi rahatlatmak icin soruyorum?

aranizda kimleein vajinasinda hic bir problem yok yani , cok saglikli ic dudaklar falan , bu soruyu sadece kalbimi rahatlatmak icin soruyorum?
Vajinasi birinci resimdeki gibi yani hem dis hem is dudaklari sıkı ve sorunsuz olanlar var mi?

bende problem var ;(
Lutfen dogruyu soyleyin

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• benimki sağlam allahım yarabim ya sorma böyle şeyler sorma ayıptır oda sorulmaz erkekleri geçtiniz ya...

0|1
    0|0
    • Cinsellik amacla sormadim ki
      cok korkuyorum
      kAdin olmak ve erkegine layik sekolde guzel olmak cok zor
      Siz bu duyguyu bilmezsiniz

• Offff ya
      neden böyle yaa :(

• bide şöyle sor geneleve giden erkekler vajina seeçme gibi bir şansları var mı afedersin ama bildiğin çuval hepsi ama genede gülerek çıkar hepsi çünkü vay sonunda a. m gördük haaa derler dimi :)

Erkekler Ne Diyor 12

• merak etme. çoğu erkek onun şekline bakmaz. oral seks seven erkekler belki bazen takılabilir. temiz olması yeterlidir. zaten kızların genelinde de sıkı değilmiş kızların kendisi söylüyor. doğuştan genetik büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • ya ben ce vajina nıza sermaye gözüyle bakmayı bırakın lütfen yani eşiniz ya da sevgiliniz aman beyenmez diye düşünmeyin siz kendi bakımınızı yapın bırakın gerisini dert etmeyin inan bana 10 larca çeşit vajina var anlatmayla bitmez bazısı cidden çok farklı güzel oluyor bazısı normal ama ben hiç duymadım ki bu kızın vajinası iyi değil bırakıyorum diyen erkek ;)

0|0
    0|0
  • Neden kendini beğenmemezlik yapıyorsun? Vajinanın nasıl olduğuna hiç bir erkek bakmaz, tuhaflarına da gitmez için rahat olsun.

0|0
    0|0
  • Problem yapacak bir şey yok.
    Herkesin mükemmel değil.

0|0
    0|0
  • Kiz arkadadiminki 1. deki, nasil. bir problem

0|0
    0|0
  • Bu kadar moralini bozma

0|0
    0|0
  • Büyük ve gevşek dış dudaklarda kötü ve itici değil.

0|0
    0|0
  • çok seks yapan darbe alanın vajinası böyle olmaz

0|0
    0|0
  • ben 2011 de tanıdığım kızı kaybetmemeliydim ah kafam ahhh

0|0
    0|0
  • senin sorunun ne?

0|0
    0|0
  • sana öyle geliyor bakmak lazım

0|0
    0|0
  • Birinci resim normal ve herkese olanı sanırım sen de biraz sorun var

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Korkma herkeste bir değişiklik var. İlla ilişkiye girmekle alakası da yok. Ağdadan olur, genetik olur, olur da olur... Sıkıntı yapma.

0|1
    0|0
    • Ya sadece ic dudaklarin birisi biraz esnek ve siyahlasmis offff ya :(

• Bicogumuzun orasiyla ilgili sorunu var takma. Benimki de gevsek ama isye yapcak bisey yok estetik disinda.

0|0
    0|0
  • benimki 1 gibi

0|0
    0|0
  • Benimki 2. resimdeki gibi maalesef :(

0|0
    0|0
  • herkesin bir değildir meraklanma bunu çok dert etmene gerek yok

0|0
    0|0
  • benim taş gibi :)

0|0
    0|0
  • Benim dis dudaklar normalde içtekielrden biri sarkik çok takma kimse bakmiyo o kadar oral yaptirmazsin sadece tek sorun o olur ki onuda yapan erkekler var yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...