Genital bölge temizliği?

genital bölgemi veet sir soğuk agdayla aldım ve cok acıdı sert oldukları ıcın sanırım cunku daha once jıletle alıyodum artık agda ya da eldıvenle alıcam şu an kıpkırmızı oldu orası ve kanadı cok canım yandı :( kızlar sız neyle alıyosunuz?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Sesu el ağdasi. Pek acımiyor. Ayak Üstü yapıveriyorum çıkınca. Hiçbir ağrı falan yok

0|0
    0|0
    • tamam canım bıde onu denıyım cok saol :)

• ınsan ol bıraz medenı ol

Erkekler Ne Diyor 9

• Oyyy oyy kıyamam sana

0|0
    0|0
  • Soğutucu sprey kullan o acısını dindirir

0|0
    0|0
  • Istersen ben alim

0|0
    0|0
  • Kıyamam sana güzellik

0|0
    0|0
    • cok acıdı yaa :( cıglık atmamak ıcın zor tuttum kendımı :( gorun ıste neler cekıyoz :D

• evet bırz agrı vr ama gecr :D

• Güzellik biraz daha dikkat et bilinçsiz yapma Kıyamam sana canın acımasın bir daha

• vaybe o vajınya naısl kıyıyonuz

0|0
    0|0
    • napalım kıllımı kalsın :D almak zorundayız :D neyle alıyım bı tavsıyen var mı?

• ama jıletle alırsam hemn cıkıyo her gun almam lazım ama agda hem gec cıkarıyo hemde kokunden alıyo o yuzden kanadı zaten :( napıyım almıyımda kıllımı kalsın :D

• valla ben haff kıllıda severm sankı agda hıc cıkrmıyor lazer yabtır madem ya da kuaföre gıt hem ılıskı falan yasamıyosan kımse görmez sıkıntı olmaz haftalık okadarda uzamaz herlde sen bana yazsana

• Deme ya :-(

0|0
    0|0
    • aynen oyle :( bı yardım et ya :D

• Sıcak suyla yumuşat kurula öyle dene kıllar yumuşayınca acı vermez sanırım sakal traşı olurkenki mantık gibi

• Eldivenle nasil olyo yaa

0|0
    0|0
  • bakım için acıya katlanırsın

0|0
    0|0
  • opeyım de gecsın bıtanem benım, bır dahakıne tuy dokucu kremle al tahrıs etme kukunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bir kere tüy dökücü kremle almıştım hayatımda yaptığım en büyük salaklıktı bikere hem tamamı alınmadı hemde vajinam aşırı derecede yandı acıdı sanki kolonya dökmüş gibi oldu. Zaten o son oldu artık hep ağdayla alıyorum azıcık acıyo ama bu acı tüy dökücü kremin yanında sinek ısırığı gibi kalıyo hemde kaymak gbibi oluo :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...