Sevgim olmasa evlenceğim biri değilsin senden vazgeçemiyorum dedi ne yapacağım?

1.5 yıldır çıktığım var 1 ay sonra abim gelcek geldikten sonra istemeye gelmeyi düşünüyorlar. Dün yok hollandaya gidicekmiş orada formaliteden evlencekmiş sonra beni alçakmış falan ben kabul etmedim gidersen beni unutursun dedim beni ikna etmeye çalıştı ama olmadı tartıştık bana dediki ben bazı şeyleri kabullendiysem benim bakire olmadığımı bildiği halde kabul etti şimdi onu vurdu yüzüme bide sana sevgim olmasa evleneceğim kız değilsin dedi senden vazgeçemiyorum dedi biz 1.5 sene önce birbirimize söz verdik bunun dönüşü yok bırakamam ben seni diyor. Sevgim olmasa evleneceğim kız değilsin demesi çok kafana takıldı napçam

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• akıllı ol kullandırtma kendını ayrılmalısın kı bunu sen yapmassan o yapacak ve her halını kabul etmenı goz yummanı saglayacak senın dırencvını kırmaya calısıyor bu ısten hayır gelmez senın bakıre olmayısını herkes kabul eder bunda bırsey yok

0|0
    0|0
    • Cok istiyosa gitsin yani onuda yapmiyor calisti ortam herseye cok musait cafede org caliyo daha hc bi yanlisida olmadi tartisiyoruz bitirse bitirir onuda yapmiyo

• Her gece yatrken hep mesaj atiyodum bu safer hic bisey yszmadan yattin gece mesaj atmis uyumadin mi daha hic mesaj atmamisin dedi bnde uzanmistim uyumusum dedim

• Guzel biraz umursamaz davran boyle bakalim ne kadar ilgi gosteri ek

Erkekler Ne Diyor 6

• Bırak kaç git, kendini kurtar derim. Böyle karaktersiz bir erkekten sana fayda gelmez.

0|0
    0|0
  • garip .ama gittiği zaman gelmez haberin olsun..

0|0
    0|0
    • Yok gitmicek kOnustuk dun annesinide aradim yok oyle sey gelip seni isticez dedo ama sevgim olmasa evlenecegim kiz degilsin senden vazgecemiyorum demesi kafama cok takildi

• ayrıl o zaman sen ayrıl bak nasıl kıymete bineceksin.çok yüz vermişssin.

• Kar üstünde yürüyüpte iz belli etmediği ne malum bukadar saf olma

0|0
    0|0
  • Biraz karışık bir durum bunu senin düşünmen ve çözüm yolu bulman gerekiyor

0|0
    0|0
    • Tek bi dedigi laf kafami cok karistirdi daha hic yanlisino gormedim bu zamana kadarda

• oww çok sert hemen ayrıl bence

0|0
    0|0
  • bence oyuncu değişikliği yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı soruyu 2 kere sormak zorundamıydın ?

0|0
    0|0
  • Aynı soruyu tekrar sormussun.Cevabım aynı ılerıde bırakır seni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...