Aşksız seks olur, Sekssiz aşk olmaz mı?

Evet ben buna katılan biriyim. Bunun eleştirilmesini garip. Herkesin kendi tercihleri olmasına bile fırsat tanımıyor hemen damgayı yapıştırıyor insanlar. Sonra bazıları buna masum aşk diye bakıyorlar. Erkekler ben istediğimle sevişirim ama eşim bakire olacak bencilliğinde. Bir de bu erkeklere hak veren kızlarımız var. Bunların erkeğin elinin kiri olduğunu ama kadın için tü kaka olduğunu söyleyenlerimiz. Bu konuda bile bu kadar geri kafalıyız sonra yok efendim bu ülke neden böyle? Sayenizde efenim.

Nefretlerinize gömülmeye hazırım.

Sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
521

En İyi Kız Görüşü

• sonuna kadar katılıyorum.

üstelik bu zihniyetten dolayı pekçok yanlış evliliğin yapıldığını insanların ömürlerinin eziyetini çektiğini düşünüyorum . ten uyumunun olup olmadığını bilmeden karşısındakinin cinsellik sınırlarını isteklerini bilmeden yapılan pekçok evlilik var ve buda insanları mutsuzluğa sürüklüyor.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Aynen katiliyorum soylediklerinize. Bizim sorunumuz yasadigimiz bu cografyadan kaynaklaniyor malesef.

1|0
    0|0
  • seks en güzel aşk ile olur

aşksız sevgisiz bir seks anacak 5 dakikalık heves olur ve bir şey anlaşılmaz

1|1
    0|0
  • cinsellik kadınla erkek arasındaki bir ilişki ve cinselligin bittigi evlilikler yıkılmaya yuz tutar esinize karsı cinsel isteksizlik var ise bu sizi zamanla sogutur...

seviginiz insanla askla sevgiyle yapılan bir cinsellik sevgiyide askıda ateslendırır...

bu demek olmuyorkı sevdigim zaman yatmak gayet normel... senin fikirlerine saygılıyım ama senin gibi düşünmiıyen binlerce insan var eger sende kendıne saygı gosterılmesını ıstıyorsan once saygı gostermesını bıleceksın... ve kımseye gerı kafalı demıyceksın...

senin dini duyguların olmayabılır ataıst de olabılırsın putperestte dının emırlerını yerıne getıren ınsanlarında duyguları var ve bunu evlendıklerı gune saklıyorlar dıye geri kafalılıkla suclanamazlar... eger sen bu ınsanları gerı kafalı dıye yorumlarsan onlarda sana bır kulp takar unutma...sevdıgın ınsana verebılırsın asksız seksde yapabılırsın sen yapıyorsun dıye herkesde bunu yapmak zorunde degıl...

0|0
    0|0
    • Ben yaptığımı söylemiyorum aşksız seks kavramı da şahsen bana uygun değil lakin benim zoruma giden kadın erkek ayrımı. Dinin emirleri sadece kadınlar için mi? Erkeklerin yapmasında neden bir sorun olmuyor kendinize göre yorumlayıpta etrafı yaftalamayın rica ediyorum

• bu ülkede sekssiz aşk deneyen çok ama :D

0|0
    1|0
  • kesinlikle katılıyorum...

1|0
    0|0
  • olmaz beyaaaa

0|0
    0|0
  • Hep söylüyorum, seks fazla abartılıyor. Seks bildiğin yancı bence.

1|0
    0|0
  • sana da GÜNAYDIN...

1|0
    0|0
  • nefret edılecek bır durum degıl sen onune gelene begendıgıne hoslandıgına vermek ıstersın ve verırsın ılerıde kendın gıbı bırını bulursun son durak der evlenırsın kımse karısmaz evet toplumumuzda bır erkek ne yaparsa yapsın neden yaptn denmez ama br kadın yaptıgın orspu damgasını yer bu da br gercek cunku namus dıye bır kavram var bunlar derın ve cok genıs konular genelleme yapacak olursak hayat senın ıstedıgın gıbı yasayabılırsın

0|0
    0|0
  • bu soruyu ck duyyorum inanın bana cok sacma bir soru sizi kkasttemiyoru kafasıkarısık hanım ama şmyle düşünün aşkın temeli nedir duygu ve düşünceler değilmi bizi biz yapan dişiliğimiz veya erkekliğimiz değil mi nasıl olurda temelde bunlar varken aşksız sex sexsiz aşk düşünülür anlamıs değilim

0|0
    0|0
  • anladık bakir değilsin , ee ?

0|0
    1|0
  • yok ben katılmıyorum sana

0|0
    1|0
  • anlaşılan biri kandırmış seni almış bakireliği çok düşündünmü bu yazı için hehehe :)

0|0
    1|0
    • kimsenin kandırdığı yok bu seçim meselesidir. 15 yaşında çocuk değilim komik olmayın

• yaşla alakalı değil çocuk olmak neydi o söz akıl yaşta değil baştadır :)

• alakasız bir şey fikrimi söylüyorum sen yargı yapıyorsun kimsenin beni kandırdığı yok kaldıki kandırmak nedir allasen kendi kararımı kendim veremiyor muyum terbiyemi bozmak istemiyorum ya yürü git

• seni kandırmışlar.

0|0
    1|0
    • başkasının fikrini değil kendi fikrimi anlatıyorum acaba başkası mı beni kandırmış insanlar mı birbirini kandırıyor?

• coni leş iyi topçu.

0|0
    0|0
  • Ben aşksız seks olur tamam katılıyorum ama seks olmadanda aşk olur

0|0
    0|0
  • yanlış düşünüyorsunuz seks herkesle yaparsın aşk başkadır

0|0
    0|0
  • Sana katılmıyorum. Ben erkek olarak ne istemyenle yapıyorum nede sevdiğimin evleneceğim kızın yapmasını isterim.

0|0
    0|0
  • neden olmasın sekssiz aşk hiç alakası yokk

aşksız seks diye bahsettiğiniz siz bayanların erkeklere giydirdiği kaftan diyelim...

0|0
    0|0
    • şahsen ben giydirmiyorum o kaftanı kendileri giyiyorlar

• bu nasıl zihniyet kadın erkek eşit değili savunuyorsunuz

• Evet değil ç�nk� sen konuyu açtığın için söyledim

• Bencede Sence :)

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• "Aşk olmadan seks boş bir deneyimdir ama boş deneyimler arasında olabilecek en iyi deneyimdir." W.Allen

Bende buna katılıyorum.

4|2
    0|1
  • Benim için ikisi de geçerli.

1|0
    0|0
  • Seks olmadan da olur aşk...

0|0
    0|0
  • kafanız gerçekten karışıkmış.Bu yaşta bekarsınız ve sex diyorsunuz kocanız olamadığı halde.

0|2
    2|1
    • erkek yapıyor diye değil erkekte doğru ise kadında da doğrudur kanısındayım ben eşit olmak bütün mesele

• eşitlik diye her ne kadar savunulmaya çalışılsada aslında bayanların durumunun farklı olduğunu biliyoruz.

Yükleniyor...