Sebebi ne olabilir sizce :/ ?

Arkadaşlar sevdiğimle öpüşürken kendimi kaybediyorum NEREDEYSE ikimizde ileri gitmiyoruz ama neyse işte eve geliyorum iç çamaşırım ıslanmış bayağı sonra sağ kasığımda ağrı oluşuyor ya acaba boşalamadığımdan mı neden oluyor bu?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Evet boşalmadığından oluyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Islaklık zevk suyu, şeyin zevk alınca sulanmış
    Kasık ağrısı boşalınca. geçer.
    Eve gelince hayaller kurup kendini okşa ve boşal

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Kasık ağrısı bosalmadigin sürece olur, eve gelince mast yap. Kasıklar boşalsin, ayrıca isteklerin senin islanmani sagliyor

0|0
    0|0
    • Boşalmadım ama ıslanmadan bişe olmaz di mi? Sadece öpüşürken gelmiş farketmiyorum o ara

• Bişey olmaz opusurken vajina islanması normal, adamı arzulamissin, arzular aşırı olunca da Kasıklar şişmiş eve gelip kendini ve arzularıni rahatlat veya erkek arkadaşın seni bosaltsin

• Aynen bosalmak icin kasiyon bosalamayinca agri oluuor

0|0
    0|0
  • Evet bosalmadiginizdan hemen mast yapın gecer

0|0
    0|0
  • Cok. azginsin

0|0
    0|0
  • Evet ondan dolayi ve bosalmalisin evde

0|0
    0|0
    • bir keresinde denedim geçmedi çok şiddetli ağrı olmadı sonradan ama yam da geçmemişti. Erkek arkadaşıma söylesem utanıyorum.

• Utanma ve seni bosaltmasini iste etkili bir bosalmaya ihtiyacin var bence

• Öyle malesef... Erekte olup boşalmadığında malesef bu olur;hassas biri olarak en büyük bela bu benim başımda; çoğunlukta acilde bitiyor hikaye :/

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
  • Evet rahatlamadiğından oluyor bende de oldu

0|0
    0|0
    • Erkeklerde duydum da kızlarda oldugunu duymadım ağrı yapıyor falan diye. bir keresinde yaptm ama geçmedi sevdiğimden buluşmadan sonra böyle oluyor. Onun mu rahatlatması lazım? :/ ona anlatamıyorum böyle şeyleri oda bana söyleyemiyor :/

• Desene o zmn ilişkide b*oku yedim şimdiden böyleyse. Yok biz acele etmiyoruz o konuda ilişkiye girmek istemiyoruz ikimizde

• Yok ilişkide rahat olursun. Sevgilinle birşeyler yaparken bir şekilde rahatlamalısin yoksa sonrasinda ağri yapar. Erkeklerde meni sıkışması olarak geçiyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Odur sebebi

0|0
    0|0
Yükleniyor...