Raul Meireles'e yapılan haksızlık değil mi?

Bir insan bilmediği bir dilin bilmediği bir işaret dilinin kurbanı olabilir mi? (bizde top demek onlarda iyi demek örneğin) Meireles hakeme derdini anlatıp hayatında hiç kırmızı kart görmediğini anlatmaya calıstı sadece. devamı var... Hakeme tükürmüş. Maçı canlı izledim tekrar tekrar baktım ne tükürdüğünü gördüm nede ağzından gay lafı cıktığını. Çıkarkende armayı öptü diye galatasaray yönetimi işin pesine düşmüş. sevgili gs yönetimi kusura bakmasın saha ortasında köpek gibi hareketler yapan ve birbiriyle zina yapıyormus pozsyonuna giren futbolcularımız yok bizim. Oynadığın takımın armasını öpmek kadar ŞEREFLİ bir davranıs yoktur. Zorunuza mı gitti?

Yaşanan olaylar Portekiz'e kadar yansıdı ve Cristiano Ronaldo yaptığı bir açıklamada : Fenerbahçe ve Ben Meireles'in arkasındayım dedi.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• ceza ağır olmuş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• maçı canlı izledim... hakemin üstüne yürüyüp tükürdü. giderken de eliyle gay işareti yaptı. at gözlüklerini çıkar şu pozisyonu bi daha izle 28. saniyeye bak nasıl tükürüyor link

12 maç az da olsa ceza verilmesi güzel.

0|4
    0|2
    • hakeme miiiiiiiiiiiii yere mi kardes? bırak bu ayakları ya

• bu kadar kör olma ihtimalin yok. saniyesini gösteriyorum hala inkar ediyorsun. diyecek söz yok sana artık. yazık üzülüyorum size.

• bikere müslüman haksılık karsısında susmaz annen sana hiç mi pü demiyor. raul orda tüküyor mu isyan mı ediyor

• tabi tabi.. ben de engin baytar'a ceza verilen maçı izledim de; ya nolacak sanki, adam samimiyetinden dolayı cüneyt çakır'a şöyle bi el-ense çekmiş.. küfür mü etmiş sanki.. hasan celal güzel de böyle yapıyodu nolacak sanki allasen..

1|3
    2|2
    • adam sahadan cıkana kadar küfür etti sahadan cıkana kadar 2 kişi tuttu bıraksalar cünet cakırı link edecekti. macı direk 6s ye vermediği icin..

• profilde yazıyor koçum..

• ayrıca madem aleyhteki yorumları kaldıramayacaktın yine başlık açtın?

neyse ben tekrar konuya dönüyorum; madem oyuncunun hareketi hakaret değil, al bunlar benden sana gelsin..

link

bak mesela bu daha iyi, tam senlik... link

• ya siz fenerliler her olayda kendinizi haklı bulmayı nasıl da beceriyorsunuz?

hakeme bariz hakaret amaçlı hareket çekmiş. kanmayın yöneticilerinizin palavralarına

1|4
    1|3
  • Şikeye ceza yoksa dediğin gibi ceza çok ağır çünkü adamlar şikeden ceza almadık bundan niye alalımki diyorlar

0|0
    0|1
  • Geçen sene oynanan oyunlar bitmemiş herhalde, bu takımımıza ve ona olan güvenimizden asla birşey götürmez tam tersi kamçılar inadına FENERBAHÇEEEE

0|1
    0|0
  • Galatasaray işte.. Her zamanki gibi boş boş konuşuyor. Ayrıca hakemler sankim taktı gibi Fenere. Raul, Caner..

0|3
    0|2
  • meirelese verilen ceza bazılarının zoruna gitmiş anlaşılan verilen cezada

0|1
    0|1
    • önce konusmayı öğren parlak kardeş

• git kimden öğrenirsen öğren önce öğren

• sen pek ögrenememişsin galiba

• adam aaçıklama yapmış ne tükürdüm nede gay dedim demiş sonuna kadar haksızlık

0|1
    0|0
  • meirelesin yaptıklarını normal bulanlar kişiliginizi gösterir zaten :))

0|1
    0|1
  • Cristiano, Aziz Başkan beni al demiş.

0|1
    0|0
  • Engin baytar i hatirlatmak isterim ayrica hakeme gay isareti ve suratina tukurmek haklisin sari kart fazla olurdu heralde

0|0
    0|0
    • adam hayatı boyunca hiç kart almadığını anlatmaya calısıyor sonra kuyta dönüp aynı işaretle ona anlatmaya calısıyor kuyta da mı gay diyor. az gündemi takip et futbol cahili

Yükleniyor...