Hamile kalmamak için?

İyi geceler arkadaşlar öncelikle yaşım 18 ve sevgilim var onu herşeyden çok seviyorum oda beni seviyor düzenli bir ilişkimiz var şimdi yanına gidicem 15gün falan kalıcam ailemden yana sıkıntı yok güveniyorlar birlikte oluyoruz gidincede büyük ihtimal oluruz prezervatif al diyorum almıyor et ete deyicekmiş olm hamile kalırım diyorum ne güzel baba olurum işte diyor benim daha okulum var bebek düşünmüyorum onada söyledim anlamıyor kendimede engel olamıyorum hamile kalmamak için başka ne yapabilirim ertesi gün hapını demeyin onuda kullanmama izin vermiyor geliceği vakit hemen içimden çıkartıyor ama yinede şüpheleniyorum yok mu bir yolu

0|0
4|21

En İyi Kız Görüşü

• Bu gidişle nur topu gibi bebeciklerin olucak erkek olursa Kürşad ve Cihangir koymayı ihmal etme 😀😚😚

1|0
    0|0
    • Kız istiyorum canım erkek olursada cihangir olabilir ama karışmam ben erkek olursa ismine sevdiceğim karar verir kız olursa ben karar vericem :dd

• hahah teşekkür ederim canım

• nedemek canım :dd

Erkekler Ne Diyor 21

• umarım hamile kalırsın da başına bela olur o çocuk

1|1
    0|0
    • Kıskanmayın kardeşim sizinde olur birgün

• Belkide önyargılarının yüzünden olmuyordur ha herkesi kendin gibi görme sevgilimi tanımıyorsun önyargılarınıda al git şimdi

• ön yargı değil tecrübe
      ben birlikte kahve içmeye bile ikna edemiyorum elalem yatağa atıyor
      delireceğim artık

• Dikkat et anne baba olmak sikismeye benzemez

3|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı kullanabilirsin ya da sprial taktırabilirsin, doğum kontrol hapını sorarsa doktorun adet düzensizliği için verdiğini söylersin

0|0
    0|0
  • yaa izinsiz iç hemn içmene gerek yok ertesi sabah kalkınca hemn iç ya da gizli iç daa onu dinleme sen

1|0
    0|0
  • spiral kullan ya da kadın prezervatifleri var kesin çözüm ertesigün hapı ver doğum kontrol hapıvar bir çoğuna sağlık ocağından ücretsiz ulaşabilirsin ya da ilişki esnasında üzerine baoşalmasını iste çok hoşlandığını söyle tahrik et işe yarar

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı kullan

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı iç

0|0
    0|0
    • ya o hap sıkıntılı antidepresan kullanıyorum antidepresan kullanan biri doktora danışmadan başka bir ilaç kullanamaz doktorada söyleyemem

• öyle yapıcam :)

• Boyle kalasları nereden bulursunuz bilmemki

1|0
    0|0
  • Doğum kontrol kullan.

0|0
    0|0
  • 72 saat içinde tesirlidiir norlevo

1|0
    0|0
  • Spiral

0|0
    0|0
  • 1 seneye kalmaz ilk çocuğunu aldırırsın

1|0
    0|0
    • Ölür aldırmaz olursa zaten bende aldırmam ya ben zaten illa çalışcam okuycam demiyorum şu lise bitsin son yılım zaten benim hayalim evimin kadını olmak :dd bebeciklerime bakmak kocamı mutlu etmek bu yani benden tam ev kadını olur he :dd

• 25 yaşına gelmeden ayrılırsınız :)

• Yok babası annesini aldatmış çok çekmişler böyle konularda biraz hassas beni bırakmaz yine büyük konuşmayayım allah korusun tabi inşallah öyle birşey olmaz

• hap neden kullanmana izin vemriyor?

0|0
    0|0
  • Ohh ne guzel

0|0
    0|0
  • Amcam kararlı saten fazla düşünme

0|0
    0|0
    • öyle yapcam amca valla bende istiyorum zaten lise sorun işte şu lisem bitsin evimin kadını çocuklarımın anası olcam :D:D:D

• Mutluluklar

• İçince anlayacak sanki

0|0
    0|0
  • iğne en güvenlisi sağlık ocakları bile yapıyor aylık iğne yaptır

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı kullan kullandığını söyleme

0|0
    0|0
  • yaş 11 mi la senin * .

1|0
    0|0
  • Daha genç ve toysun kuş olmadan yılan avlamak istiyorsun. Önlemini almazsan o yılan seni avlayacak birgün

2|0
    0|0
  • sipiral taktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• doğum kontrol hapı alabilirsin rahim içi araç kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • En rahati dogum kontrol hapi kullan

0|0
    0|0
  • Kac yasinda sevgilin de baba olayim muhabbetleri? Sen hamile kal goreyim o ozguveni. Tek tarafli kararini vermis paşam yeter. Kendi zevki hayatindan da okulundan da bedeninden de psikolojinden de onemli. Senin Iliskinde saygi yok.

1|1
    0|0
Yükleniyor...