Her zaman aşk mıdır seks ile süslenen?

Tersi de olabilir mi? Seksin de aşkla süslenebilme gibi bir durumu olabilir mi? Yada yapılan genç yaşlada yapılan şey bunu biraz andırmıyor mu? Bir çok kişi bunu iğrençlik olarak nitelendiriyor ve nitelendirecektir tahminen. Mantıken düşündüğümüzde 18-19-20 veya daha küçük yaşlarda yaşanan ilişkilerin hepsi ciddi ve evliliğe yönelik mi olur. Eğer öyleyse neden bu yaşlarda evlilik sayısı bu kadar az? Madem doğru kişiyi bulduk ve aşkı bulduk cinsellik bile yaşadık neden evlenemiyoruz. Evlilik demek illaki ayrı bir evde yaşamak mı yani? Bunu hep duyuyoruz çünkü. Bir ilişki yaşadım çok ciddi idi, bakeratimi verdim ama şuan ayrıyız çok pişmanım tarzında. Bu genç yaşlarda cinsel ilişki yaşarken gerçekten evlenebilecek kadar aşık mı oluyoruz yoksa bazılarımızın dile getiremediği veya getirmek istemediği şey seks ile aşkı süslemek mi? Derin bir konu ortaya attım sanıyorum ve birazda uzun oldu kusura bakmayın. Herkesin fikrine saygılıyım ve aradığım bir cevapta yok tabiki. Sadece kızların ve erkeklerin görüşlerini paylaşmalarını isterim : )

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• seksin de aşkla süslenme durumu olabilir. en başlarda ikimiz de aşık değilken sonrasında uyumlu bir seks hayatıyla herşey aşka döndü kısa zamanda...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aşk seksle süslenmez.Aşk seksle büyür.Meyvelerini verir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Küçük yasta düşünülen sey genelde flört etmek, arkadaslaridan geri kalmamak. Büyüdukce dunyayı daha cok kirli halde goruyoruz. Temiz sevgi hisleri gitmiş, sevisme ağırlıklı hayat gelmiş oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...