Ergenlik mi oluyo?

Arkadaşlar yanlış anlamayn soracağım soruyu benim erkek kardesim var anneme rüyamda kızları öptüm felan demis.. Simdi benim kardesim rüyalanms mı oldu nasl davranmamz lazm ona

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• görebilir de boşalması gerekir.

0|0
    0|0
  • normal davran yaa bişey yok ama eve arkadaşını filan pek çağırma yazık zaten hormonları azıyo artık içi gider çocuğun :/ iyi yine annesine söyliye bilmiş en büyük benim anlatıcak biri yok derdimizi ablam olsun inan ona bile anlatırım hiç değilse ablam yanii anlar biraz olsun :)

0|0
    0|0
  • ergenlik bir nevi
    Dostum^^

0|0
    0|0
  • Kaç yaşında kardeşin? Her kadın gören rüyalanmış olmaz çocukken ben de görüyordum ergenlikten önce bazen rüyalanma durumu ancak iç çamaşırından belli olur meni izi kalmıştır olduysa

0|0
    0|0
  • Boşalma olması lazım.

0|0
    0|0
  • boşalınca rüyalanmış oluyor boşaldığı malumsa bir gusül öğretin bence

0|0
    0|0
    • Onu bilmiyoruz iste annemle yatar bazen korkunca felan dünde yine öyle bisey olmus annem yatmaya cağırmş kardesmde artk senle yatamam rüyamda kızları öptüm demiş

• ahaha beyimmiz ergen değilde çocuk tursmış tabi haklı :D

• bence de 13 yaş küçük erkek için ama bir iki yıla ergenliğe girer

0|0
    0|0
  • baba falan yok mu? amcada filanda?

0|0
    0|0
    • Var

• babası ilgilensin onunla konuşun anne erkek çocuğu ile bu konuları konuşması psikolojik açıdan çok doğru değil

• Ruyalanmak cok farklı😂

0|0
    0|0
  • İç çamaşırına bak sperm varsa olur ancak, yoksa bosalmamissa normal ruyadir

0|0
    0|0
  • hiç bir şekilde davranma, niye bu çaba?

0|0
    0|0
    • Ne demek davranma kardesim o benim bir parcam psikolojisimi bozulsn normal bir birey olacağı varken sapık uckur düşkünü bir serseri mi olsn sen kendi cocuğunla ilgilenme biz ilgilencz

• ne kadar boşsun sen ya, bide uzun uzun yazmış çok bilinçli bir insanmış gibi, boş olduğun yazdığın yazının her kelimesinden akıyor resmen, boşuna kasmasaydın bu kadar

• Bos olan sensin bir yararn dokunmicaksa yorum yapma zorunda da deilsn

Kızlar Ne Diyor 2

• herkes ruyasinda boyle seyler gorur. yasin bununla alakasi yok ama ergenlik hormonlarin tavana vurdugu zaman oldugu icin normal.

0|0
    0|0
  • evettt

0|0
    0|0
Yükleniyor...