Vajinal akinti?

Gün icinde cok fazla oluyor ama sağlikli bir fizyolojik akinti olduğunu dusunuyorum. Seffaf kivamli kokusuz bir akinti, yumurtlama dönemindeki gibi. Yalniz sanirim biraz miktari fazla. Östrojen hormonuyla doğru orantili olduğunu biliyorum, sizce bir sıkıntı olur mu hormonlar konusunda?

Güncellemeler:
hepinizin anasını sikiyim:)

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz, adet döneminde sıkıntı yoksa ağrı olmuyorsa sorun olmaz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Biz erkeklerde de oluyor seffaf kıvamlı biz ona zevk suyu diyoruz cinsel ilişki öncesi kayganlığı sağlıyor ayrıca uzun süre boşalmayınca vücutta biriktiği için fazlası en ufak bir histe kıpırdanmada bir kaç damla akıyor. Bende olduğunda masturbasyon yaparak içimdeki fazlalıktan kurtuluyorum sendede akıntı çok oluyorsa mast yaparak vücudunda birikenleri at bir kaç gün bu akıntıdan kurtulursun

0|0
    0|0
    • Zevk suyu ve vajina mukozasinin nemli kalmasi icin salgilanan fizyolojik sivi arasindaki fark nedir peki, tanimlar misin?

• Kafami dağitacak baska seyler buluyorum

• Hayır hanımefendi bir sıkıntı yok akıntılar gayet normal sadece pedinizi. sık sık değiştirmeye dikkat edin

0|0
    0|0
    • Bu akinti icin ped kullanmiyorum gerektiğinde ic camasirimi değistiriyorum. Pedler hic sağlikli değil😔

• Hanimefendi pedlerin geneli için boyle konuşamayız şu an kotex pamuk oranı en yuksek olan marka ama imkânınız varsa pamuk kullanınun çünkü peçeteler atık kağıtlardan yapilir daha sagliksizdir

• Pecete de kullanmiyorum zaten, pamuk vajina yoluna kacabilir enfeksiyona yol acar. Sadece regl zamanlarimda dediğiniz gibi kotexi kullaniyorum. Tesekkur ederim

• hormonların iyi değil

0|0
    0|0
  • tahlil yapılmadan karar vermen zr enfekiyon da olabilir test yaptır bence

0|0
    0|0
  • koku oluyomu peki

0|0
    0|0
    • Normal vajinal akıntı özelliklerini öğrenerek anormal vajina akıntı arasındaki farkı anlayabilirsin. Normal akıntının özellikleri için kokusuz olması, akıntının renginde bir bulanıklık olmaması, normal akıntının iç çamaşırınızda leke yapmaması gösterilebilir.

• Farki biliyorum diyorum?

• ok peki gene kafana takılan bişi varsa yardımcı olurum

• normal

0|0
    0|0
  • Bence olmaz endiselenme bide iklimde fazla sicak tabi birazi da ter dir

0|0
    0|0
  • bana bir fotosunu atsana rengine bakıcam.

0|0
    0|0
  • SEvgilinin cok sansli oldugunu dusunuyorum

0|0
    0|0
  • * suyun mu

0|0
    0|0
  • Buna vaginanın temizlenmesi deniyor canım kafani yorma

0|0
    0|0
  • Akintin akmasi normal pedini duzenli degistirtiginiz zaman bir sey olmaz