Diyelim ki dünyada kızlık zarı mefhumu olmasaydı...

evet beyler bayanlar seks in seviyesi nerelere ulaşırdı sizce düşünün kızlık zarı bekaretlik diye bişey olmasaydı kavram mesela ozaman seks nerelere gider hangi seviyelerde olurdu evet atş serbets herkes için

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tanrı kadınlara güvenseydi Zar Koymazdı. iyi ki koymuş.

0|3
    3|0
    • çok ağır bir yargılama olmuş bu

• iğrençliğini koyuyosun ortaya şu yorumunla zaten. Ben bişey demiyicem daha :)

• öyle bi lüksün yok zaten. bunlar benim fikrim yargılamak sana düşmez.

Kızlar Ne Diyor 2

• evlilik kavramı ortadan kalkardı buyk ıhtımalle

0|0
    0|0
  • zaten yok gibi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• zina diye bişey olduğu sürece benim için kızlık zarı varmışmış yokmuşmuş bağlamıyor beni..

4|1
    0|0
  • dünyada yok zaten zar merfumu, bi tek müslüman ülkelerde var. başka hiç bir dinin mensubu bunu takmıyo. geçenlerde baktığım bi grafikte de müslümanların dünyadaki dağılımı %20 falan dı. yani dünyanın geri kalan %80 lik kısmı ki bu büyük bi çoğunluk demek oluyo, çatır çatır sevişiyo (sevişiyo kelimesi buraya tam uygun değil, üstünü siz tamamlayın ben yazmiyim)

0|0
    0|0
  • bence ABD gibi olurduk orda bir tv programında denk geldim programa bir kız çocuğu katılıyor ve aynen şöle diyor şuan 15 yaşındayım ve utanarak sölüyorum hala bakireyim diyor programda buna uygun bir erkek buluyor ve ilişkiye sokuyorlar Türkiye de bekaret kavramı olmasa bu halde olurduk

0|0
    0|0
    • yok artık o derece yanı

• peki bişey soracam kızmayın ama her ay mutlaka bi tane haber çıkıyo televizyonda gazetede, 13 yaşındaki kız imam nikahıyla babası yaşında adamla evlendirildi diye. böyle olması daha mı iyi peki. kızın rızası da yok 13 yaşında ne rızası olacak. daha kötü örneklerde var söylemek isteiyorum ama hafızanızı biraz zorlarsanız bebek tecavüzünü hatırlarsınız. diyosunuz ya hani ABD gibi olurduk diye. yani çok mu iyi durumdayız biz ahlaki olarak abd den?

• kültüre eğitime dayalı ama o dediğin vede haklısın eğitim seviyesi düşük bir ülkede ne canlar alındı ona bakarsan zar zar diyerekden

• var mı kji :=) büyük sehirrlerde yok kadar az

0|0
    0|0
Yükleniyor...