Anal seks gelecekte sorun yaratır mı?

Sevgilimle yapmak istiyoruz ancak gelcekte sorun olabilieceğini duymuş (tuvalete yetişememe). Onun böyle sorunlarla karşılşmasını istemiyorum. Peki bu doğru mudur acaba

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Zaten faydalı bişey olsa ters ilişki yasaklanmazdı. Anüs kasları tek yönlü dışarı doğru çalışırlar. Bunu yaptığında ters yönde kuvvet uyguluyorsun mekanizması bozuluyor değişik sıkıntılar çekebilir. Hem de genişlediği için tuvaletini gazını tutamaz hak yolu varken b*k yoluna gitmeyin o hak yoluna da evlenmeden gitmeyin zina etmeyin her şeyin helali güzeldir...

0|2
    0|1
    • Doğru diyorsun güzel kardeşim

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• genelde kas yırtılması ya da kaslarda hşs kaybı gibi sonuçları olabilir denemeyin sağşıklı bir sey değil

1|1
    0|0
  • hacı sadece dışkı tutamama olmicak içeri girince etraf b*k kokmaya başlıcak aletine dışkılar bulaşıcak hani sünnet böylegi varya hah boka girmiş çıkmış gibi olucak kızdan garanti sogucaksın ve seks hayatındanda sogucaksın yapma bence sabret babuş evlenince karı 7/24 senin sabaha kadar free seks sabret sadece

0|0
    0|0
    • o kadar da değil be önce bir temizlik tabi

• on varkan anal neden

0|0
    0|0
    • zevk meselesi kardeşim sanane

• zewk he ordan en fazla astalıgın geçtiğin iblsen zewk demessin ac biraz arastır bak neler bulasıyormus kondom taksan bile geçiyor ben dmiyorum doktorlar diye
      belkide kız bakire arkadan yappıyon emin ol o oyle bakıre flaan değil kendisine ilet

• neyi ileteyim

• Kız oturamayabilir hayatı boyunca. Ama rahat rahat sıçar.

0|0
    0|0
  • Hic urasma doğal yerden devam

0|0
    0|0
  • kıza her gece 2 defa yapıyorum eğer zevk alıyorsa sorun yok :) bir miktar esnekleşiyor ondan sonra kızın canı acımıyor zevkinize bakıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Kişiye göre farklılık gösteriyor benceok anal yaptım ama kızlardan hiç birinin buna benzer bir şikayetini duymadım aksine yapamadıklarını söylüyorlar :))

0|0
    0|0
    • olmaz diyorsun yani

• En sağlam 93 doğru diyorsun

• 92 93 94 hepsindede sıkıntı yok sağlam kasa

• Eski kız arkadaşım cerrah paşa tip mezunuydu. Şimdi uzman nörolog, ona sürekli yapardım ve bana kıc kaslarinin wc hazzı yaşatan yer olduğunu, bazen insanların bilek kalınlığında dışkı yaptığını ve bu kasın esnedigini sonra tekrar buzuldugunu falan anlatmıştı, bende rahat rahat ana oral vajinal takıldım, kendisi de çok memnunum demişti. Her seferinde bana Hayır duası ederdi,

0|0
    0|0
    • Bak bu ilginçmiş :D

• anlattıkları mantıklı bnde biraz okudum ama ilerde nasıl olur acaba

• Iki kişi arasındaki mesele ben o zamandan sonra başkasına hiç yapmadım. Karşılıklı anlaşmaya ve zevke bağlı

Yükleniyor...