Vajinamdaki kıllar hızlı uzuyorlar. Ne yapmalıyım?

Epilasyon aleti ile alıyorum. Ama çok hızlılar. Lazer mi yaptırmam lazım? Yan etkisi var mı ki?

0|0
3|21

En İyi Kız Görüşü

• Epilasyon aleti kılların hepsini kökten almaz. Kimisini kesiyor ya da koparıyor. Yani jilet etkisi yapıyor. Ağda kullan ya da kuaföre git, onlar ağda ile halletsinler. Genital bölge için lazer biraz muallakta. Çocuk sahibi olmak istiyorsan riske atma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Lazer yaptir hicbir etkisi yok AMA IPL degil Dioeden Laser yaptir. IPL hicbirseye yaramaz zaten o laser sayilmaz. Kil kokune islemiyor. Ve herkes yapiyor artik kenar mahalle sektoru olustu.
    Dioden laseri sadece uzmanlar yapabilir. Biraz pahali ama kil kökünü yakiyor. Yani kil isi biter

1|0
    0|0
  • Hanimefendi bu sizin hormonlarinizla alakalı bir durum size tavsiyem hormon testi yaptırmanız lazer konusuna gelince her yerinize tamam ama genital bölgenize yapilan lazer yumurtalarinizin verimini düşürüyor bilginize

0|0
    0|0
  • Lazer yaptır.

0|0
    0|0
  • Lazer yap ya da ağda.

0|0
    0|0
  • ne kadar hızlı uzuyor her zaman temşz olması zor zaten

0|0
    0|0
  • ya lazer yaptır kurtul ben 2 kız arkadaşımıda yolladım çok memnun lardı ve hiç bir zararı da yok yaptır ve diyceksin ya daha önce neden yaptırmamışım ;)

0|0
    0|0
  • Yas dolduranlara lazer oneririm 18 yasin altinda kisirlik sorunu yaratabiliyor temelli kurtulabilirsin...

0|0
    0|0
  • limon sür

0|0
    0|0
  • Jilet kullan sende 😊

0|0
    0|0
  • Ağda yap

0|0
    0|0
  • Çok mu killi?

0|0
    0|0
  • Kesıcen bızemı soruyorsun

0|0
    0|0
  • Benzin dok yak 😁

0|0
    0|0
  • Ağda yaptir

0|0
    0|0
  • Tuy dokucu krem kullan hormonlarinda sorun olabilir

0|0
    0|0
  • evlimisin esin rahatsız oluyormu bazen ormadna ava çıkmakta guzeldır

0|0
    0|0
  • Sanki 100 dönüm tarla avuc içi kadar yer 5 dakikani alır bicer döver gibi biç gitsin

0|0
    0|0
  • Ağda neden yapmıyorsun?

0|0
    0|0
  • Killi birakmayi sevmiyomusun peki?

0|0
    0|0
  • ilginçç

0|0
    0|0
  • Lazere giden kiz arkadaslaem var bir sorun olmadigini soyluyorlar