60 65 yaş sonrası evliliğe nasıl bakıyorsunuz?

evet 60-65 yaş ta sonra neden evlenilir? mecbürüyetmi? mecbiriyetten kalınırsa evlilik olabilir bence.. mecburiyet derken bu tam anlamıyla maddiyat bana kalırsa 60 65 ten sonrası evlilikte zaten cinsellik bitmiştir her iki taraf içinde ben o yasa kadar yaşarsam evlide değilsem maddi açıdanda sorunum yok o yaştan sonra ölümü beklerim herhalde ve ibadet edip insanlara iylik yaparım ibadete adarım kendimi kısacası ölümü beklerim siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlarda dediğin gibi maddi sorun yoksa evliliğe gerek o yaşta ama erkeklerde durum farklı biraz.

0|0
    0|0
    • erkeklerınde pılı bıtıyo cınsellık bıtmıstır maddı acıdan sorun yoksa kendısıne bakacak bırını alsın ıse ona baksın

• Neyse ayrıntıya inmeyelim fazla istersen.

Erkekler Ne Diyor 12

• olabilir. yaşlılık insandaki duygularıda yaslandırmıyor.

0|0
    0|0
    • o yastan sonra ne duygusu kardesss ölüm gelıyor ölum :d ölum korkusu sımdıden sardı

• ;) pek öyle değil.

• O yaştaki insanları çok ağır yargılamışsın, insan her yaşta romantiklik isteyebilir. Her yaşta hayat enerjisi, yapmak istedikleri vs. olabilir. Sen 60-65 yaşındaki insanları gömdün iyice. Benim o yaşlar için bir çok hayalim var ve bunun için spor yapıp vücudumu hazır tutuyorum.

0|0
    0|0
  • 60-65 ten sonra eş gerek yanında bir nefes gerek ikinci bahar yaşamak gerek mutlu olmak gerek yalnızlık Allaha mahsus

0|0
    0|0
    • sacma ölüyorum ölum gelıyo ıbadet ederım saglıgım yerındeyse basımı secdeden kaldırmam

• sımdıde elımden geldıgınce yapıyorum ama dıger seylerıde dusunuyorum soncta 26 yasındayım bu yasta ask mesk aranır:)

• bence 60-65ten sonra ibadet ederim dedin ya senin şuan elinden çok bişey gelmiyo ve tabiki seni bile tatmin etmiyo yaptıkların

• Allah Kimseyi geç yaşında yanlız koymasın. Bu klibi izle derim link

0|0
    0|0
  • Damat amca eskisi gibi formunda olmaz. :)

0|0
    0|0
    • geberıp gıdıyoruz ısımıs bıttı o yastan sonra ölüm gelıyo :d

• Motor sağlamsa adam maç yapa bilir.d fakat yedekte olacak. d

• kim o yaşta yanlız kalmak isterki,bence çok normal, illa fanfinifinfonn için o yaşta evlenilmez heralde

0|0
    0|0
    • hımm yanlız kalmamak ıcın evlenmek sart degıl cocukların vardır arkadasların dostın akrabaların vardır

• Allah herkeze hayırlı bi eş nasip etsin ve o yaşta elden ayaktan düşürmesin inşallah

• amınnn ıns.

• yanlızlık çok kötü bişey.sanki duvarlar üstüne geliyor

D:S:DD:SADsdsafafa

-ihtiyar heyeti başkanı

0|0
    0|0
    • valla maddı acıdan ıyı olursam ıns bana bakacak bırını tutarım yanlız kalmam o yastan sonra baska bır yaslının kahrını cekemem herhalde en ıyısı kendını allaha adayıp ölumu beklemek

• valla para verirsin sana bakar.ama paran için orada duruyorsa manevi olarak beslenemezsin.ağaoğlu bilem :D

• nie oyle dusunuyorsun belki de cınselık ıcın evlenıyorlardır. yada orta da bır oyun vardır duzanbazlık gıbı

0|0
    0|0
    • o yastan sonra pili bıtmıstır kardesım her ıkı taraf ıcınde :D

• maddı acıdan sorunum yoksa bana bakacak bırını tutarım sonrada elımden geldıgınce ıbadet edıp ınsanlara ıylık yapmaya calısırım

• valla dogru soyluyor sana hak verıyorum

• evlilihi cinsellik icin goruyorsan tabii gereksizdir senin icin... ama insan sohbet edecegi dertlesecegi omzuna yaslanacagi birini arar bazen arkadas bazen sevgili bazen dost vs ama 65te cok gec tabii

0|0
    0|0
    • o yastan sonra aklıma tek gelen sey ölum bol bol ıbadet edıp ölumu beklemek en dogrısı yanlızsam paramda varsa bana bakacak bırını alırım ıse yanlız kalmam

• penceremi açıp bakıyorum

0|0
    0|0
  • insan tek basına yasayamaz bence olumlu düşünürüm

0|0
    0|0
    • ben ölumu dusunurum baska bırsey dusunmem herhalde :D

• allah adarım kendımı ıns o yasa kadar evlenmıs oluruzda yanımızda esımız olur onunla beraber ıbadet ederız

• işte bu güzel bir fikir :=)

• Bir bildikleri vardır diyor ve gidiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayat cinsellikten ibaret değil.İnsanlar muhabbet etmek ister yanında yöresinde gece yattığında yanında birsini ister.

0|0
    0|0
  • can yoldaşı ister insan yanında herşey para yada sexten ibaret değil.

sabah kahvaltını birlikte yaptığın çayını birlikte yudumladığın iki kelime konuşacak merdiven çıkarken zorlandığında elini tutup sana destek olacak birini

0|0
    0|0
    • maddı acıdan ıyıysem bana bakarcak bırını alırım ıse .. o yastan sonra ölüm gelıyor aklıma :D

• ben yanında sevgiyle bağlı olduğun birinin olmasını kastetmeye çalışmıştım ama anlatamamışım derdimi şimdi bi daha okudum :)

• bence o yaştaki insanlara yalnızlık ağır geliyor bu yüzden evleniyorlar ben kötü bakmıyorum açıkçası:))

0|0
    0|0
  • Bence o yasdan sonra, insanin da az da olsa paylasmak istedigi bir hayati.. Hayatarkadasina ihtiyaci olabilir.. Son senelerini tek gecirmemeleri icin..

0|0
    0|0
    • maddı durumum ıyıse bol bol benımle beraber ıbadet edecek dostlar bulurum saglımız ıyı olursa ıns

• ne derler, Yanlizlik allaha masumdur.

• çocuklar evlenip kendi yuvalarını kurunca yaşlı bir insanın tek başına yaşaması çok acı bence.onlarınki sevgi aşk değil birbirlerine destek olma amaçlı yapılan evlilikler bence.ve iyi yapıyorlar.yalnızlık helede o yaşlarda ne kadar zordur

0|0
    0|0
    • evet zordur ama o yastan sonra maddı acıdan gucluysembaska sekılde yanlızlıgımı bıtırmeye calısırım eve yardımcı alarım ayrıca banada bakar .. o yuzden calısıp yaslılık ıcın bırıkım yapmak sart

• İnsan hep sevgi,ilgi ister vesselam:)

0|0
    0|0
    • sevgı ayrı bısey o yastan sonra sevgı bos ıns esın olur o yasta yoksa evlılık gereksız olum gelıyor artık

• param varsa bana bakıcak bırını alırım ıse zaten baska bır yaslıyı ıstemem ıns o yasa kadar esımız olur onunla oluruz

• �min kardeşim,hayırlısı ve en iyisi olsun:)hayırlı mutlu günler:)

Yükleniyor...