Sevgilim öpüşürken üstüne çıkıyor ve? detaya gelin?

Bakireyim ve sevgilim öpüşürken yatakta Üstüme çıkıyor ve o an ki hissettiğimi anlatamam , çok fena bir his onun sertliğini hissetmem ve o an öpüşmek koklaşmak cok guzel bir duygu, gel gelelim cinsellik olmuyor çünkü ben ıstemıyorum , size de oluyor mu bu his? yaşamak ıstıyorum ama korkuyorum

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardesim ciddi olalim kizlik zarini onemsiyorsan yapma kotude hissetme. Gercekten sevip evlenebilecegin bir erkege ver yoksa yaparsin pisman olursun sonra dusunup durursun anladin umarim karar senin zorlayan yok ama sen nasil istersen oyle yap sonuclari seni ilgilendiriyor...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Kullandirma kendini , evlenene kadar dokundurmasan kendine iyi olur sonra pişman olursun.

2|0
    0|0
    • tabiki oyle

• ulaşamamanın verdiği hazzı aşk zannetsin sonra. evlenince istediğini alınca aslında sevgi değil elde edememeni verdiği haz olduğunu anlasın buna bağlı kavgalar sonra 2 yıl geçmeden ayrılık. gerçekten böyle hiç pişman olmaz hiç üzülmez

• cinsellikte evlenene kadar ileri noktaya gitme ileride keyif li seks ya da düzenli seks yaşayamassın evliliğinde.

1|0
    0|0
  • Aferim iradeli kizmissin

1|0
    0|0
  • Hic olmadi sevgilimiz

0|0
    0|0
  • O zaman Dikkatli Ol
    Yaralatma Kendini..

#Just.

0|0
    0|0
    • yok Zaten yapamam nasıl guvenıyım

• Peki o çocuk Seni terk ederse gidip başka biri ile evlendiğinde onun yüzüne nasıl bakacaksın? O da seni temizsin diye alıyordur.

0|0
    0|0
  • Korkuyorum?

0|0
    0|0
  • Bu kadarını yapıyorsan birleşmeyle farkı yok kimi kandırmayı düşünüyosun ilerde evleneceğin kocanı mı.

0|0
    1|0
  • Bebegim sevişmek candır gerisi hikaye

0|0
    0|0
    • sevişmek güzel ama cinsellik yönüne geçmedim henüz

• Zaten geçmede en Güzeli sevişmek saatlerce

• hay sokayım böyle sevgiye böyle aska böyle adamlığa böyle erkekliğe

0|0
    0|0
  • Böylesi daha güzel tadında

0|0
    0|0
  • korkma kamyonu garaja yavaş yavaş sok :)

0|0
    0|0
  • ver gitsin kızım ya aman :d

0|0
    0|0
  • Cinselliği yasamalisin canım anlayamazsın

0|0
    0|0
  • yaş kaç?

0|0
    0|0
  • bence isteme de evlenene kadar öpüşme yeter

0|0
    0|0
  • Sizin gibileri duyunca evlilikten de kadınlardan da tiksiniyorum. Hic mi haya kalmamış sizde.

0|0
    0|0
  • yapma daha erken bu kadarı yeter şimdilik az olsun daha iyi az olan her şey değerlidir merak etme anlarsın bu cümlenin önemini :)

1|0
    0|0
  • kiz arkadasımda senin gibi korkuyor yapmıyor :(

1|0
    0|0
  • Eski anilarim depreşti

0|0
    0|0
  • yaşama bence öyle bişey.

0|0
    0|0
  • Sonrada kocana ben bakireyim iliskim olmadi dersin

0|0
    0|0
    • SA NA NE

• Ne demek sanane kimligin belli mi yok yarin oburgun belkide benim karsima. Cikacaksin belli mi olur

• tam bir türk kezbanı hareketi :D

0|0
    1|0
    • hahahaha

• al işte üstte kocana bakireyim diceksin diyip bu yaptığını bile ayıplıcak biri kezban dicek naapsın bu kızlar hasta mısınız l*n siz

• aynı durum ne farkı var. klasik türk kezbanlığı bu işte. çoğu şeyi yaşayıp vajinal seks yapmadım diye kendini bakire saymaları gibi.

Kızlar Ne Diyor 9

• Bakireyim deme bari senin tarzında konuşan insanlar yüzünden bakirelik sadece zar oldu çıktı arkadaş madem öpüşcek cesartin var git yap.

0|4
    0|0
  • yatağa yatmadan öpüş sende

1|0
    0|0
  • Ayakta öpüş.

0|0
    0|0
  • Sakin yapma ya

0|0
    0|0
    • yok yapıcagımdan degıl zaten

• Sevgili sonuçta dikkatli ol bence.

0|0
    0|0
  • Kendine bakire mi diyorsun?

0|4
    0|0
  • sevişiyorsun işte :) evet bende yasadım korkmuyordum ama ileriye gitmemem gerekti

0|1
    0|1
  • 1 kere yaşadım bunu sevdiğim adamın bana dokunması kadar huzur veren bir şey olmadı

0|0
    0|0
    • çok guzel bir duygu gerçekten

• Ya olan var olmayan var :D

2|5
    0|1
Yükleniyor...