Size bunu sormaktan utanıyorum :/ ?

Ya bişe diyeceğim şimdi kuaföre özel bölgemi aldırmaya gidiyorum her ay temiz olsun diye. Fakat spatula gibi çubukla sürüyor ya ağdayı. Yanlışlıkla deliğe girer diye çok korkuyorum kızlığım bozulur diye. Çok kasılıyorum ama gevşek olmam gerekiyo sürmesi çekmesi için yoksa ağda soğuyo. Söyleyemiyorum da dikkatli ol korkuyorum bozulur diye. Öyle bişeyin olma ihtimali var mı bu delik nerde onu bile bilmiyorum yakın mıdır?

0|0
12|35

En İyi Kız Görüşü

• ağdacı biri olarak söylüyorum onunla bozulması imkansız için rahat olsun. zar da 2-3 cm içeride zaten :) spatulanın yarısını sokmamız lazm bozulması için :)

0|0
    0|0
    • Hissederim dimi? sürerken acıyo biraz ben hep kasılıyorum tedirgin oluyorum ya valla kaç gündür bunu düşünüyodum

• rica ederm. :)

• Penise ağda yapılırmı 😀

Erkekler Ne Diyor 35

• 0|0
    0|0
  • Kıyamam :(

0|0
    0|0
  • o zaman taharetlenirken parmağın girer deliğine ya da klozete otururken de taharet çubuğu falan kaçar vajinana o zaman da bozulabilir. Sen bekaret şizofreni olmuşsun.

1|0
    0|0
  • Zaten vajinanın ortasına kıl olmaz ki. Kenarlarında olur.. Delikte ortada olduğuna göre sokması için ne bileyim kör ya da sakar olması lazım. Zar da zaten yüzeyde değil o kadar.

0|0
    0|0
  • Özellikle yapmak isterse mümkün, diğer türlü sondurak.

0|0
    0|0
  • Alın size evlenilcek kız beyler

2|0
    0|0
  • merak etme, kuaförler genelde kazma olmuyor. deliğe yapacak kadarda kör değildir ellam? ayrıca kendin niye almıyorsun makina ile? dümdüz arazi gibi yol var üstten üstten alıcam işte. ekstra kuaföre para vermek niye?

1|0
    0|0
    • Makina ile çok acıyor, ve acı çekeceğimi bildiğim için kendim yapamıyorum. Ve yapsam da çok uzun sürüyor. Ve her yerini alamıyorum ama kuaför hem hızlı hem temiz hem de o kadar acıtmadan alıyor

• mümkün değil ancak bilerek sokar içine bide şunu merak ediyorum bacağını açıp göstermekten utanmiyorsunda söylemeye mi utaniyorsun

1|0
    0|0
    • Keyiften mi gösteriyoruz mecburum mecbuur

• kizma ya ben keyfi yapıyorsun demedim zaten sadece utanma diye dedim yanı neden kiziyorsun şimdi :-(

• Arkadaşım. sakin korkma böyle birşey mümkün değil adayla bozulmaz ayrıca yapan kişiler bilinçli kişiler
    vagen girişinin nerede oldugunuda başka bir zaman konusuruz

0|0
    0|0
  • Merak etme bir şey olmaz şaka ile diyebilirsin ama dikkat et kocama saklıyorum bozma gibisinden ;)

1|0
    1|0
  • Hiç gulesım yoktu :D kaçmax merak etme kacsa bıle bozulmaz. Lastıklı dondan sonra en absürd soru ılan edıyorum

0|0
    0|0
  • Komiksin

2|0
    0|0
  • Korkma. İlerde "Aşkım ağdaya gittim yanlışlıkla spatula girdi" dersin.

0|0
    0|0
  • en iyisi evde alman

0|0
    0|0
  • Al eline aynayı bacaklarını iyice AC agdayi önüne ve arkana sur ve çek hepsi o kadar en azından paran cebinde kalır.:)

0|0
    0|0
  • O zatem profesyonwl olmistur bir sry olmaz korkma

0|0
    0|0
  • Oglum rahat ol kasma bu kadar

0|0
    0|0
  • Yanlışlıkla çubuğumu sokacak kör değilse sokmaz ya :D

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki kadın garip zaten tırsmadım değil :D

• O zaman 2. seçenek huyuna gitcen yapcak bişey yok :D

• Mecbur

• ne kızlıkmış ne zarmış be arkadaş

0|0
    0|0
    • Dikkat etmemiz gerek hiç biriyle olmadım evlenince ''kuaförde ağdayla bozuldu '' desem kim inanır?

• işte onlar sırf deli saçması sen rahat ol niyetlenip zorlamadıktan sonra kendiliginden ya da kazayla olabilcek bir iş değil

• oh be rahatladım

• başka yere git kötü yapiyormus ya

0|0
    0|0
  • Hayretle okudum. Kız delik nerde bilmiyor, bence sen o vajinanı evde birak

1|0
    0|0
    • Ya yerini bilmiyorum tam olarak hiç aynayla bakmadım nerden biliyim

• O zaman ayna ile bak ve vajinanı tanı ona dokun ve ne olduğunu öğren yarın oburgun lazım olur

• Epikasyon yaptır en rahat çözüm...

0|0
    0|0
    • Epilasyon çok acıyo ve onu kuaför yapmıyor benim yapmam lazım bende acısından alamam elim alışkın değil

• ama acıyı aza indirebilirim

• Kendin denerken tahriş etmede...

• o kadar da değil

0|0
    0|0
  • Cok aciyormu cekerken:)

0|0
    0|0
  • Sizinde işiniz zor yaa ağda filan

0|0
    0|0
  • Yok canisi aptal değil orda onu yapan kiz merak etme sorun yok keyfine bak temizligine bak

0|0
    0|0
  • kızlar nasıl bir alemdesiniz insan gösterir mi baskasına ya :s

0|0
    0|0
    • N yapalım daha temiz olabilmek için

• her türlü beter!!! kadınlarda utanma yok demekki her istediğimizi diyelim madem

• yalandan kim ölmüş

0|0
    0|0
  • :D çekinmiyor musun başakasından öyle bişey yapmasından peki

0|0
    0|0
    • Başka çarem yok evde kendim yapamıyorum temiz olmak için mecbur gidiyorum

• 2000 kez acı çekemem ya kuaför on dk da tertemiz yapıyo ben evde kaç saat acı çekiyorum

• O 2000 ampul için di ya :D sen bilirsin benden bu kadar :)

• çok bastırırsa bozulabilir neden utanıyorsun gizlisin

0|0
    2|0
    • Ya bilmiyorum bastırıyo mu o an kastığım için acıyo da olabilir

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 11

• delik nerde mi? birşey olmaz merak etme
    https://www.youtube.com/watch?v=jk1338idBAI

0|1
    0|0
  • yok öyle bir şey ben de yaptırıyorum çevremdeki herkes agdaya gidiyo hiç böyle bir kaza da duymadım olmaz meraklanma :D

0|0
    0|0
  • Kizlik zari vajinanin 3 5 cm icindedir
    endiselenme
    zaten temizligini kendin yap kuafor falan ben utanirim oyle seylerden

0|0
    0|0
  • Saçmalama imkansıza yakın

0|0
    0|0
  • hahahha :D :D yok tabikide ya insanlar tampon kullaniyor

0|0
    0|0
  • len manyakmisin kizlik bozulmaz

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • Kendin al.

0|0
    0|0
    • Kendim her yeri göremiyorum ki ve çok uzun sürüyor acıyor kadın hemen alıyor

• oranızı millete nasıl açıyosunuz ya ıy

0|0
    0|0
  • Valla bende cok korkuyorum her seferinde diyorum dikkat et bak korkuyorum diye 😁😁😁😂

0|0
    0|0
    • o ne diyo pekii

• Korkma o kadar kolay bozulmaz bekaret diyor 😁😁 rahat ol sen bisi olmuyor

• Hı anladım bilmiyorum ki hiç :/

• bir ayna yardımıyla vücudunu tanırsan eğer ne kadar gülünç bir soru sorduğunu görmüş olursun. ağda yapılan yerden uzakta kazara spatulanın içine girmesi imkansız.

1|0
    0|0
    • Önü de arkayı da alıyor nerde olduğunu bilmiyorum oranın

• aynayla bak kendini tanı diyorum ben de sana.

Yükleniyor...