Penis boyu çok mu önemli?

Bayanlar sorum özelliklede sizlere. Yakında evlendiğimde eşimi tatmin edememekten korkuyorum. Herkes anlatıyor 16-20 arası. Ne kadar doğrudur bilemem. Ben erekte halde 13 cm bir penise sahibim. Tatmin etmek için yeterli mi? Çok araştırdım boyu değil işlevi tarzı yorum yapmışlar ama bazen bayanların yorumları görüyorum 16-17 den aşağı olursa zevk vermiyor tarzı yorumları vardı. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim abim herneysen yasin 25-30 gozukuyor eger dogruysa ki ona gore konusuyorum sorun yok fakat kilon varsa kilo ver kasiklardaki yaglardan kurtul 2 cm kadar uzar ve ayrica illa kucuk dersen ameliyat olabilirsin fakat penis boyun normal. Kadinlarin vajina yolu 8-10 cm arasinda degisiyor tabi daha uzunuda var fakat nadir yani penis boyun normal... Cok fazla dert etme ;)

0|1
    0|0
    • farklı pozisyonlarda sıkınt yaratıyor diye okudum ben ondan

• Kardesim yaratmaz kullanmayi ogreneceksin fakat dedigim gibi ameliyatla 2-3 cm uzatiyorlar ve kilon varsa kilo vererek 2 cm daha kazanabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 2

• 16-17 cm aslında bir kadın için en idealidir tabii ki işlevi de önemli ama kalın ve uzun olması her kadın için çok daha iyidir fakat türkiye zaten penis ortalaması olarak dünyada sonlarda burada kimseninki 18den aşağı degil :D kim düşürüyo ortalamayı acaba? her neyse yani biraz daha uzun olması tabii ki daha iyi olurdu ama bu boy çok da problem yaratmaz ve türkiyeye göre normal sayılır kısa değil

0|1
    0|0
    • Dünya ortalaması diye bir istatistiki bilgi var, ayrıca Türkler sonuncu falan demişsin... Bu bilgiye nasıl ulaştıniz, zenci ve Çinli arasında (yani a dan Z ye ) denemeleriniz oldu mu?

• Güzel görünmesi önemli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 15 civari gayeeet yeterli rahat olun

0|1
    0|0
  • Boy iyi. Önemli olan işlevidir =D

0|0
    0|0
  • benim 23 ... 4 kız arkadaşım da cetveli alıp ölçtüler;) tahrik ediyor zevki artırıyor

0|1
    0|0
  • önemsiz

0|0
    0|0
  • yeterli kardeş düşünme bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...