Bir kızın bakireliği hakkında

Bir kız sizinle çıkıyor mesela.Bu kız eskiden bir erkekle olmuş birisi kısaca bakire değil.bunun ilişkide ne gibi bi rolu var ?

Bazılarınız Bunu kabullenirmisiniz kız arkadaşın bakire değil diye ?

Bakışaçınız nasıl ?

Ben kaldıramam bunu :'(

Güncellemeler:
Kaldıramamak nedenim:Yalan söylemesi olur.

Mesela ben bakireyim diyipte,gerdek gecesi ve s. ben bunu anlarsam onu kaldıramam.

Dürüst olması önemli benim için.

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Ben de asla kaldiramam, ya anlamiyorum ne bu azginlik evlenmeyi bekliyemez misiniz ! tecavuze ugramis kizlari ayri kefeye koyuyorum onlarin ki farkli bir durum cunku, ya ar namus diye birsey kalmamis yazik valla !

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mikhrop kullanıcısına yaptığın yorumda "Ben bozdum abicim.Ama kendi rızasıyla oldu." yorumunu okuduktan sonra seni ciddiye almadım. Kendinle çelişmişsin. Düşüncesine ters uygulama yapan biri ben kaldıramam bunu dememeli inandırıcılığı kalmıyor kendini kandırıyor.

2|0
    0|0
    • Sen galiba güncellememi okumadın. :) Benim kaldıramadığım şey,kızın ilkbaşta "ben bakireyim" deyipte,Gerdek gecesi ve s. de onun bakire olmadığını anlamam olur.işte bunu kaldıramam demek istemiştim.:) Benim için en önemlisi dürüstlük dürüst olmadıktan sonra bakire olsa ne yazar.

• herkese göre değişir sorunun cevabı

0|0
    0|0
  • ben kıre deılım dese zten evlenmezsın

0|0
    0|0
  • erkekler çok acımasız.

2|0
    0|0
  • evlencegın kızı bakıre ıstıyorsan baska bı kızı bozmuycaksın arkadas tabı bozulmuslara ayrı mesele

1|2
    0|1
    • Bende şükür bu durumda değilim.

Mesela sen bi erkeksin kızarkadaşın ben bakireyim diyor sen gerdek gecesi ve s. bunu anlıyorsun tepkin nasıl olur ?

Erkekler Ne Diyor 13

• kımseyi bozmadım ama cok ilişkim oldu ruhu bakıre olan bi eş bedenı bakıre olmayandan daha iyidir benım için

5|1
    0|0
    • Ben bozdum abicim.Ama kendi rızasıyla oldu.

• yok alamadm ben o sorumlulugu istenildi ama yapmam dedim anal hakkındakı kesin hukmu ve bozmayla alakalı dusuncem asla değişmez yapmam ikisinide

• Ben bakire bir bayanla evlenceğimi düsündügm icin kimseyle öpüsmekten ileriye gitmedim. 20 yasındaym en fazla öpstüm. arkadslarım falan hep anlatır vıdeo falan cekerler hatta ama bana göre ters bi iş. sen bakir olmucaksn evlencegn kisinin bakire olmasını isticeksin. haksızlk. bakire olmayan bi kız gelirse yalan söylerse gerdek gecesi söylerse hemen bosanma davası acarm babasınada kullanılmıs bu kız diyip geri veririm. ama oyle bi secenegi hic düsünmyrm :)

3|1
    3|0
  • Ee sen bozmuşun sana da bozuk mal gelecek tabii ki bu işler böyle dostum.Kabul etsen de böyle etmesende böyle.Kaldıramazsan da kaldıramazsın.Kaçış yok :)

2|0
    0|1
  • dgruları konuşalım dostum.. hiç bi erkek bakire olmayan biriyle evlilik yapmak istemez.. tek istedigi.. ondan faydalanmak olur.. ama sonucda onun bakireligini bozanda ya odur yada en yakın arkdşı.. vs..

3|2
    3|1
  • asırı tutucu oldugunu gosterırsen karsındakı ınsan bunu senden saklar ve sana olan sevgısı senı kaybetmemek ıcın yalana ıter kaldıramıyorsan evlenmeden once doktora goturursun birde yetmez ıkı tane doktora sonuca gore evlenırsın ama boyle bır yaklasımla sana kım bakar bılmem

benim bildigim bir söz var kadının namusu varda erkegin yokmu hayatı akacak ıkı damla kanla olcup sabahalara kadar sevıstıgın kadınlar gelsın aklına

bir insaı gecmısısyle yadırgıyamazsın...

1|0
    0|0
  • Umurumda bile olmaz. Özel olarak bakire olmadığını söylemesine bile gerek yok.

3|0
    0|0
  • asla ve asla ve asla evlenmezdim kör kütük aşık olsam o kız bana senin için ölürüm dese intihar etse yinede evlenmezdim evliliği geçtim sevgili dahi olmazdım

1|1
    6|0
    • Pardonda Sen namus fışkıran birimisin ?

• aaaaaaaaaaaaaynen öyle elmasekerii herkes görüşünü bildirmiş bende bildirdim evlenmem kardeşim aa ne işim olur

• gerçekten seviyorsan olduğu gibi kabul edeceksin yok senin kafanda soru işareti var ise, hiç boşuna zaman harcama kendıne de kızada yazık.

1|0
    0|0
  • flört ederken sevgiliyken dogrusunu söylerse benım açımdan problem olmaz ortada ciddi bir ilişki olduktan sonra ama gerdek gecesinde ortaya cıkarsa ben onunla bir daha beraber olmam o an tüm ilişkimi bitiririm

0|0
    1|0
  • bakış açım net şekilde: elleri ovuşturup bu kız bana da verecek kesin hemen yolu yapmaya başlayım :D

0|0
    4|0
  • ya kız durus ıse ve hayatnda bır kere hataya ıstınaden bunu yapmıssa eywallah ama her onune gelene aynı ıkayeyı okuyup verıyorsa o kız motorun onde gıdenıdır

0|0
    0|0
  • Kaldıramam ama sikmeye gelince sikerim onu kaldırırım iş ciddiye binince karım yapmam bumudur yanı

1|0
    2|1
  • ben de bakir değilim ki , ben 26 yaşındayım, daha evlenmiyorum, evleneceğim zaman yaşıma uygun birini bulduğumda o kızın da yaşanmışlıkları olacak, tutsak değil heralde, birileriyle beraber olmuş olacak. bakire olsun diye bi beklentim yok, olmaması beni üzmez ama olursa da hoşuma gider tabi. burda önemli olan kızın dürüst olması, bakire değilse de bakire değilim desin, yalan söylemesi daha ağır bana göre, onu da ben kaldıramam birader. ömrünü paylaşacağın insan sana yalan söylemeyecek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...