Kızlık zarı dikimi yapıldığını nasıl anlarım beyler bayanlar?

Kızlık zarı dikiminin gerceklestigini nasıl anlarız, bakinca anlaşılıyor mu?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bir kadın, kafaya bir şey koyduysa yapar. Regl dönemine getirir kandırır, diktirir bir yolunu bulur yine kandırır, numara yapar iki üç cilve yapıp yine kandırır. Yaparda yapar, dünyanın çivisi çıkmış.

0|1
    0|0
    • E takdire mi bırakıyorsun, ne gibi bir önlemin var

• Hayırlısı olsun..

• evet haklısın uzun olmasa sana bir hikaye anlatırdım ama ben bayan milletine güvenmiyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• Eğer sen bakirsen sana da senin gibi biri denk gelir hiç düşme böyle vesveselerin peşine çünkü âyet var " Zina edenler zina edenlerle evlenir. "

4|4
    0|0
    • Öyle bir kural imtihan diye bir şey var snra çok yanlış gelmişsin

• Kural değil ayetten bahsediyoruz. Nur suresi 3. Ayet araştır gör Allah zina edene zina edenden baskasini haram kıldım diyor. Yani imtihan haramdan gelemeyecegine göre şüphe etme.

• doğru bir söz ama bazen sapıtan oluyor

• Sicak suda bekletince) yani mesela bir legen icinde 10 dakika oturunca) anlasiliyomus diye duydum ama doğruluk payı var mi bilmiyorum

0|0
    2|2
  • karşıdakinin sözüne güvenmen gerek eğer dediklerine inanmıyorsan sağlam bir ilişkin yok demektir.

2|1
    0|2
  • anlayamazsın

0|0
    0|1
  • anlama imkansız jinekologsan anlarsın yoksa mümkün değil

0|0
    0|0
    • Jinekolog olacaz o görünüyor

• anlayamazsın.

0|0
    0|1
  • S. ksen anlayaman :D

0|0
    0|3
    • sike sike

• Anlasiliyor siz rahat rahat takilmayin derim. Srx tecrubesi olan bunu cok rahat anlar. Ben nisanlimdan ayrildim anladim cunku

Erkekler Ne Diyor 12

• ya arkadaşlar bırakın bu düşünceleri artık biz erkekler yapınca milli oluyoruz kızlar yapınca o* mu değişin artık, ve arkadaşım sana bir abi tavsiyesi karşındaki insana güvenmiyorsan yola çıkma kız mış değilmiş sana ne söylüyorsa inan ya da yola çıkma ;)

6|0
    0|0
    • inansam bile duyduğum sylerden vesvese oluyor eyvallah abicim ama içim rahat etmez cunku ben yapmadım

• Kız dürüstçe söylerse anlayabilirsiniz ki dürüst biri olsa diktirmezdi yoksa ;

http://i.hizliresim.com/LaJdj1.jpg

3|0
    0|0
  • Diktirmek, Bunu evlendiğin adamdan saklamak Çok çirkin birşey.

3|1
    1|0
  • Kalıcı dikim ise anlayamazsın .

1|0
    0|0
    • dikilse bile lacka mi olur girişinden anlar miyim

• vay anasini bu haksızlık ya. o egzersizi duymuştum tamamen kız rahmine dönülüyor mu

• evet döner önce gitsin kalıcı dikim yapsın sonra 2-3 ay düzenli kegel egsersizi yapsın eline erkek eli değmemiş bakire hatun gibi olur hatta ilk gece kendini sıkıp ağlayıp çok acıyor falan deyip seni havada karada ayakta oturur halde her şekilde uyutabilir. artık bunlarla uğraşmayı bırakalım arkadaşım hem bakire olsa anal bakire değildir oral bakire değildir sevişmiştir öpüşmüştür.

• Sıcak suya oturt Belli süre beklet eğer öyleyse anlaşılır

0|0
    0|0
  • anlayamazsın kardeş. ancak içine dürbünle bakman lazım ki dikiş izi göresin. Onu da zaten mikro cerrahiyle yaptıklarından görmez ve anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • anlama sansın yok 2 ay içinde doktorda anlamıyor

1|0
    0|0
  • Pebis vajinaya rahat sekilde zorlanmadan girerse anlasilir. Kizin seks yaparken ki hareketlerinden anlasilir. Psikolohisinden anlasilir. Ilk defa yaptigi icin yuzunde cok tedirginlik olur bundan anlasilir. Bunlsein hic birinden anlamayan salaktir

0|1
    2|0
    • rol kesiyorsa abi

• Rol yaptigini da anlarsin unutma insanlarin zayif yonleri vucud dillerini yeterince iyi kullanamamasidir. Vucud dilini ogren kimse seni kandiramaZ

• Anlayamazsin kardesim... Kizlik zari dikimi gerdek gecesinden maximum 1-2 gun once yapilmali ve tekrar kanama durumu kesin degil

0|0
    0|0
  • Vajinanin dudaklarini ayir bak iplikleri gorursun

0|0
    3|0
  • Ya ne takiyosunuz bunlari anlamiyorm

1|0
    0|0
    • Baya takılacak bir konu

• diktirme aptallik midir gayet akıllıca bir çözüm. bakire değilse leş ederim onu leş.. bunlar önemli benim için

• Merak etme dostm dusuncenize gore birini bulursunuz. Tartismak istemiyorum

• Kızlık zarını diktiren senin incelemeni kontrol etmene müsade edecek mi? Kız bile olsa utanıyorum bakma der.

0|0
    2|0
    • Hayır ama sonuçta birleşme olacak, bakire olduğunu varsayalım direk üzerine atlayamam ya hoş yerleştirmek için bakamaz miyim? gel sen bir kız misin demeyeceğim sonuçta

Yükleniyor...