Kutulmak istiyorum şu mastürbasyon illetinden yardım edin?

Allah aşkına yeter artık ya. Günde 3 kere felan mast yapıyorum. Cidden mukemmel bir duygu ama bunun sonu yokmuş gibi hissediyorum. Kendimden nefret etmeye başladım. Bundan kurtulmanin bir yolu yok mu?

0|0
4|69

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bunun yaşla alakali olduğunu bil.
    Bu yaşlarda ateş fazla olur.
    sonra da Evet dediğin gibi.
    Sonu olmayan bataklık gibi.
    Cektikce çeker seni içine. ..
    Yapabileceğin tek şey, onu hatırlatacak şeylerden uzak durman ve Kendine bir meşgale bulman...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 68

• Bunun genetik olduğunu düşünüyorum; elimizde olan birsey değil. Blueballs diye birsey var; o olur erkeklerde de; keşke hiç olmasa...

0|0
    0|0
  • Dikkatini başka alanlara vermen gerekli. Yalnız kalmamaya çalış. Ne zamandan beri böylesin.

0|0
    0|2
  • Rahatla ya bu kadar telaş etme bazı dönemlerde böyle isteklilik normal kanka :)

1|0
    0|0
  • Enerjini atacak başka seyler yapın spor yürüyüş, ve odak merkezini değiştirin kitap olun bir seyle meşgul olun.

0|0
    0|0
  • Erkek olmama rağmen hayatımda hiç 1 günde 3 kere yapmadım bunu. :/

0|0
    0|0
  • Var ciddiyim bunu ingilterede mast. Ile ilgili tedavide kullaniyolar zaman cizelgesi olusturman lazim

0|0
    0|0
  • 24 yıllık erkekim şu dediklerini daha hiç yapamadım

0|0
    0|0
  • Evlenmek lazım. .. :(

0|0
    0|0
  • Var namaza başla. Zikirle uğraş. Zikrin tadını huzurunu almaya başlayınca o islerin çok saçma olduğunu anlarsın.

0|0
    0|0
  • bencede kurtulmalisin bir an once kendine daha iyi bir mesguliyet bul kısmetin varsa onuda baltaliyorsun maneviyatini kaybedeceksin ve koreleceksin bugün bir karar al ve ayna karsisina gec ve kendine soz ver bugunden itibaren mast yok artik

0|0
    0|0
  • Maalesef bulaşmışsın zor ama azalta bilirsin.. meSela fazla yalNiz kalma sosyal aktivitelere katıl arkadaş ortamına takıl beynini başka şeylere yönlendir kolay gelsin ne diyeyim :)

0|0
    0|0
  • Normaldir bagimlilik yapar tamamen kurtulman cok cok zor ama haftada 1 e Kadar indirebilirsin gunluk hayatinda kafani doldiracak isler olmali

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek ile kurtulabilirsin..

0|0
    0|0
  • ne güzel seni alan yaşadı :D

0|0
    0|0
  • Vücudun istediği için yapıyorsun, gençken yapılıyor hem bu, ilerde zaten canın istemeyecek, canın istiyorken yap, canının istediğini ye, gitmek istediğin yere git, yaşlanınca olmuyor ki bunlar ( ömür dediğin programında bir teyze söylüyordu)

0|0
    0|0
  • evlenmeden kurtulamassın bundan kurtulmanın tek yolu seks oda bakireysen zor ama anala başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Delimisin dunyanin en zevkli seyidiro birakma... hatta daha cok zzEvk alman icin kendimi cekip atayim ve ismini yaAyim penisime.. :)

0|0
    0|0
  • kafana göre takıl bir müddet sonra kendiliğin den başka şeylere yönelirsin unutursun merak etme.. ben 1 günde 17 kez yapmış olan bir kız tanımıştım ;)

0|0
    0|0
  • Evlen o zaman

0|0
    0|0
  • Kurtulamazsın istekli birisin demekki en ufak bişey olsa hemen başlarsın ufak bir temas azdırır seni tek yolu evlilik

0|0
    0|0
  • Evden dışarı at kendini. Bu sitede de çok takılma.

0|0
    0|1
  • reel yapmaya başladığında azalır illet ama bitmez

0|0
    0|0
  • evlen sende

0|0
    0|0
  • Merhaba. Senin artık bir üst seviyeye gecmen gerekiyor...

0|0
    0|0
  • Var tabi evleneceksin ve normal bir cinsel hayatın olacak ancak öyle

0|0
    0|0
  • Alper aksoy pskiyatir arastir ve git derim

0|0
    0|0
  • var. nefsinle mucadele edeceksin. sonunda kurtuluyorsun ;)

0|0
    0|0
  • Doktora git dostum psikolojik bir hal almış sende. iyi şanslar..

0|0
    0|0
  • Hanimefendi sosyal hayata yönelin ibadete yönelin mesela namaz kesin kurtulus

0|0
    0|0
  • yapma bir eş bul kurtul :(

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 4

• bende öyleydim bir zaman sonra dayanamayıp verdim birilerine

0|1
    2|2
  • sacmalma ben 5 kere yapıyorum bence devam et bırkama delımısn cok zevklı:)

0|2
    0|2
  • Baska seylerle ilgilen bagimli olmussun birak 1 hafta sabret

0|0
    0|1
  • Evlenmek

0|3
    0|0
Yükleniyor...