Meme erkekler için ne kadar önemli?

küçük göğüslü olmak kötü veya erkeklerin gözünde kızı itici yapan bir unsur mu. diyelim kızın yüzü boyu posu güzel ama göğüsleri küçük. bu erkekler için hayal kırıklığı yaratır mı? göğüsleri küçük kıza bakılmaz mı :D

0|0
8|78

En İyi Erkek Görüşü

• Meme olmadan karı mı olur ya 😂

2|2
    2|0
    • Küçük olunca memesiz mi oluyoruz :))

Erkekler Ne Diyor 77

• Bana göğüslerini değil kalbini açsın ben ona koşa koşa giderim... "İşte benim sevdiğim kız" derim...

2|0
    0|0
  • Boyutlara takılmamak lazım. Önemli olan karşılılıklı uyum ve zevk almak.

0|0
    0|0
  • küçük göğüslü kadınlar, erkeklerin onları görmesini asla istemezler. çünkü kendilerine göre kötü görüntüsü, onu tam karşıdan gören erkeği daha da kötü etkiler.

ama seven erkekse büyüğe küçüğe bakmaz

0|0
    0|0
  • çok önemli.

memeistim ben.. sen düşün.

2|0
    0|0
  • meme olmazsa olur ama kalça olmazsa olmazzzzzzzzzzz

0|0
    0|0
  • kızlzar da ilk bakılma noktadır göğüsler bu nedenle göğüsler küçükse cinsellikte ilgiyi başka yöne çekin başka daha sonrasında göğüslerin küçüklüğü hafif kalacaktır.
    ne kadar küçük?

0|0
    0|0
  • Memeleri seviyoruz.

0|0
    0|0
  • Niye bakılmasın oda göğüs buda göğüs... Gizem karacada meme denen bişey yok ama niye bakıyolar? Az akıllı olun gençler mal mal sorular soruyonuz çok fazla...

0|0
    0|0
    • O kızın göğüsü benimkinden buyuk :D

• O zaman goguslerin hic gelismemis senin yedigin yemekler artik nereye gittiyse :D

• Aynen ya bn de anlamadım :)))

• Ya erkek gibi bir meme olmasın gerisi önemli değil bence. Ne olacak büyük küçük meme işte. Önemli olan işlevi değil mi zaten (?) :D

0|0
    0|0
  • görmek lazım çünkü bazı fiziğe küçük göğüs hem daha iyi yakışıyor hem daha seksi ve taze gösterir. mesela bazı ünlü kadınlar var ve 40 yaşına gelmiş halen mandalina kadar taze körpe ve sert

0|1
    0|0
  • Erkeklerin Büyük meme merakı iç güdüsel birşey yani bir çocuk olduğu zaman bunu daha iyi besler ve yetiştirir diye iç güdüsel olarak oluşan bir düşüncce :)

0|0
    0|0
    • Sırf çocuk iyi beslensin diye büyük göpğs istiosunuz ya :D

• bu kişiye göre değişir bende kucuk göğüslü kızları seviyorm top gibi gogusleri olanları ama hepten kucuk olmucak tabi zaten kızda zayıflıktan ölen kızların öyle bitek

0|0
    0|0
    • ben de zaayıfım ya ondan mı ki :D

• ne kadar zayıf ne kadar kücük olduguna baglı smdi ne desem yalan olur bna daha seksi geliyo zayıf kucuk memeli kucuk kalcalı kızlar tabi hepten kuru olmayanı :D

• anladım :)

• Şahsen benim için hiç bir önemli yok. Göğüs bedenlerinin sizlerin fiziklerinize göre olmasından yanayım. Küçük göğüslerden daha çok hoşlanıyorum. Bence her bedende daha hoş duruyor.

0|0
    0|0
  • Benim için kesinlikle değil ben küçük göğüslü kızları çok severim gerçekten :D Büyük olursada fena olmaz ama :D

0|0
    0|0
  • Kotu degil

0|0
    0|0
  • Küçük meme veya büyük meme benim için hayal kırıklığı değil. Benim için küçük beyin ve büyük ukalalıklar hayal kırıklığı.

0|0
    0|0
  • Göğüs önemli tabi.

0|0
    0|0
  • direk dikkat çekiyor şimdi karşıdan geliyor kız üzerinde 2 tane patriot füze ile şimdi nasıl önemsiz olsun

0|0
    0|0
  • Sevdikten sonra önemli değil

0|0
    0|0
  • hayır kardeş biz kalbine bakıyoruz ne boyuna ne posuna hee geneldede boyu posu galip çıkıyor ve gidiyor

0|0
    0|0
  • biri meme mi dedi o_0

0|0
    0|0
  • meme işte nesi önemli...

0|0
    0|0
    • Size sormak lazım önemseyen sizsiniz

• Benim memislerimde kucuk gel tokusturalim

0|0
    0|0
  • Kucuk gogus daha. guzel. dir

0|0
    0|0
  • benim için önemli bir kriter, bir arkadaşın sevdiği bir kız vardı ondan 'TAHTA' diye bahsediyordukk :D :D :D

0|0
    0|0
    • tahta denmez belki ama küçük yane :P

• Bazıları küçük sever :P

0|0
    0|0
  • derdi seks mi aşk mı ona bağlı

0|1
    0|0
  • çooook önemli çoooook :D ama dümdüz değilse de sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
    • bana tam boyutt ver minimum ne kadar :D

• anladım :D

• :D memenin yeri çok önemli bence :D iki taraf için de :D

• Meme olmazsa hiç zevk almam o karıdan

1|0
    0|0
  • Bakılır da göğüs olcak arkadaş dopra olmak lazım bir kizla üniversite deydi birlikte oldum elime sigmiyo tiksinmistim yarıda bıraktım

0|0
    0|0
    • elime sığmıyo derken büyük müydü

• Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 8

• Senin gögüslerin küçükse onlarında pip*leri küçük kafanı yorma sana kucuk dienlerin acaba 14 cm yi geçiyormu da boyle konusuyorlar

2|2
    0|0
  • Seven adam memelere bakmaz zaten, şayet bir erkek benim memelerime bakarak beni sevecekse hiç sevmesin. Abazalar memeyi, adamlar ise kalbi sever...

1|1
    0|0
  • Önemi yok diyenlere kanmaa, Erkekler icin gögüs cok önemli simdi kücük gögüslü sarkik bir gögüslü hatun resim koysun bakalim... Keske biraz daha büyük olsa daha iyi olurmus ya da dik olsun demezler mi :DD

0|0
    0|0
    • ben şahsen demem küçük meme için

• Haklisin burada cogu kizi tavlim diye yan cizer diger sorularda mene ufak der

• Aynen öyle valla sorsan hepsi Balik Etli hatundan hoslaniyor... Balik etli olmayan hatuna bile zayifla siskosun diyorlar... Ne istedikleri ne dediklerini bilmiyorlar... Yalakalik olsun diyee yan cizip konusuyorlar. :D Maksata aga düsürmek. :D

• Değildir.

0|0
    0|0
  • Şimdi sen meme dedin ya çoğunun beyninden kan çekilmiştir yani o kadar önemli 😂

1|2
    0|0
  • sharapova küçük göğüslü fakat erkekler için herhalde tanrıça gibi bişe.

2|1
    0|0
  • Herkes farklı seviyor. Bunu birlikte olduğun kişilre sor.

0|0
    0|0
  • seven her türlü kabul eder bence.

0|1
    1|1
    • ee yanı kucuk sevende olabılır buyuk sevende olabılır ama SEVEN herturlu kabul eder

• aynen :) @dsxcv01

• ama ben sahsen ıcımden gecırırım kucuk olursa keske daha buyuk olsaydı dıye cunku buyuk daha cok hosuma gıdıyor :)

Yükleniyor...