Kilo ve cinsel sorunlar?

Özetle 122 kg ağırlığına sahip bir bireyim, boyda 180e yakın. Sertleşme sorunu ve boyu konusunda sıkıntı var. Bazen yüz üstü yattığımda yok gibi geliyor :D Ergen yıllarımdaki kadar istek yok, istek yine çok ama pezvnke hareket yok. Boyu da şimdi ölçüm Camel kutus kadar, hatta fazla zorlamadan baş hariç camel kutusu kadar. SAnırım çevre olarakta öyle ( cetvelim yokta ). Şayet ben normal kiloma düşsem 75 e falan kaç cm fark eder? ve bu ereksiyon sorunu kalırmı? Merak ettiğim önceden kilolu olup sonradan zayıflayanların bu konu hakkındaki tecrübeleri. Bu cidden erkeklik meselesi herşey bir yana ilerde evleneceğin kadını tatmin edememe korkusu var. Sonuçta o da can yani ve böyle düşündğm içinde özgüven yerlerde.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• karaciğerin de yağlanma başlamış olmalı. cardio yapmaya başlaman lazım çabucak. metabolizman filan düzelince kafana takılan sorunlar gider merak etme. ayrıca benim pzvenk 11 cm. ama şu ana kadar bir tane karı çıkıpta kısaymış demedi. ona da takılma yani. yani bence tek sorunun kilo. o kadar.

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim, karaciğer yağlanmaya başlamış. bumu sertleşmeyi engelliyor? Başlayacağımda erteliyorum falan. sende kilo var mı peki? 11 yeter diyorsun yani. Millette anakonda var ondan insan şüpheleniyor falan gelecek için işte

• Samimi söylüyorum belki 10 cm dir ama biri bile çıkıp kısa demedi. hatta ben sordum birine, kısa mı diye dibine kadar sok deyip bağırdığını biliyorum. Durum o yani. Gnc Spor da karaciğer yağlanması için 215 tl lik bir ürün var. Kanıtlanmış dediler. Cardio şart kardeşim. Ayrıca millette anakonda filan da yok yalan onlar rahat ol sen. Gizli anketlerde de yazılmış bişi, kısa olması önemli değil, uzun dürsün yeter diyorlar. Ben de uzun süre önce 94 kilo filandım. bende de vardı benzer durum. cardio yaptım. geçti kalmadı bişi. Erteleme çünkü karaciğer iflas ederse yanarsın !!!

• bir an önce başlamam lazım bende farkediyorumki sağlık gidiyor, sigara da var, spor yok. vucudun mkoyuyom farkında olmadan.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaç cm şu an.42 kilo filan fazlan var şu an. Verirsen eskiye göre uzar.

0|0
    0|0
  • Kasık bölgende biriken fazla yağlardan ötürü şu an olması gerektiği gibi görünmediği için küçük. Kilo verdiğin takdirde bu durum düzelecek ve penisin ortaya çıkacak. İstek konusuna gelirsek beslenme şeklin kilondan'da anlaşılacağı gibi düzensiz karbonhidrat ağırlıklı bir beslenme spor yapmayan bir vücut cinsel isteğin azalmasının başlıca etkenleri. İşin özü kilo ver spor yap hiç bir sorunun kalmayacak.

0|0
    0|0
    • Kasık bölgesinde fazla yağlar var ama bastırınca da penis boyu tam yine o kadar uzun olmuyor sanki. Ne kadar etkileyebilir sence? Harbiden çok fark edermi. Sertleşme problemi düzensiz beslenmeden diyorsun yani:)

• Ben askere gitmeden önce 118 kiloydum sporla 105 e düştüm askerden 90 geldim şu an 85 kiloyum boyum 1.89 aradaki fark anlatılmaz yaşanır :)

• :)) hemen zayıflamam lazım o halde

• Ben 130 kilodan 105 kiloya düştüm acayip farketti bayağı büyüdü şu an . Vermeye devam ediyorum verdikçe kemikleşiyor büyüyor bildiğin. Aslında büyümüyorda o bölgedeki yağlar çekilince oraya çıkıyor. Biran önce başla spora çok güzel bir his :)

0|0
    0|0
    • :)) iyice teşvik aldım sanırım bu gazla başlarım ben spora :D

Yükleniyor...