Bir gencin yaşam sınavı yardım edin bana... :( ?

Arkadaşlar merhaba, ben eskiden çok kötü biriydim ne namaz kılardım ne Allah ı zikrederdim, sürekli cenabet gezerdim ateist olmaya çok yakındım derken neyseki kafama bir şey dank ettide imana geldim bu ramazan ama eski alışkanlıklarımdan bir türlü kopamıyorum... Namaza başladım beş vakit kaçırmadan kılmaya, orucumu tutuyorum eskisi gibi cenabette gezmiyorum.. Ama ben sürekli ayıptır söylemesi yalnızlıktan olsa gerek mast. yapıyorum günde ya da iki günde bir sabah akşam oluyor :( düşünün günde 2 kez duşa giriyorum.. bunu doktoruma sordum günde 2 defa duşa girmek şaçların için çok zararlı dedi ve mast. yapman da öyle dedi... Çözüm nedir diye sordum; mast ı azalt dedi haftada 2 defaf yap en fazla felan.. İyi abi anladımda olmuyor ki eskiden günde üç kere yapıyordum gene şimdi biraz azaldı ama haftada bir-iki seviyesine nasıl gelirim? Bana bir çözüm bulan lütfen.. yaşım daha 19 ondan mı acaba böyleyim? ya da sevgilim felan yok olunca azalıyo ama biriyle sevgilide olmak istemiyorum? Karadelikteyim sanki yardım edin kurtarın beni...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• orucluyken yaparsan oructa gider zaten. saclari beyazlatiyor cok fazla yapma. tut kendini.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikoloğa gitmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eskiden cenabet geziyodun hergün o yüzden ben 1 ay mast yapmadığımı biliyorum mülayim gibi geziyodum * :D :D

0|0
    0|0
  • Zikre yönel. Aklını gönlünü cinsellikle meşgul etme. Mümkünse tek kalma.

0|0
    0|0
  • Ne azgın Biri çıktın Kardeş Sürekli birşeylerle oyalan İşte çalış ne diyim baska

0|0
    0|0
Yükleniyor...