Göğüs nasıl büyür?

göğüslerim zaten 80 beden ama yakında nişan var ve elbiseden daha dolgun gözüksün istiyorum. göğüslerim nasıl büyür? erkek arkadaşın oynasın falan demeyin düzgün cevaplar.

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• gögüs kilo alımında ve kanat kaslanırının sıkı olmasıyla dık durur dik duran gögüs büyük görünür gögüsün büyüyüp ve dik durmassa asırı derece sarkma yapar yaşın kaç bilmıyorum ama büyük gögüs pek iyi degildir zaten cocuk oldugunda ve sütlendiginde cok buyeceker artı 3 yıl içinde zor kuculur saygılar

0|0
    0|0
  • görmek lazım çünkü bazı fiziğe küçük göğüs hem daha iyi yakışıyor hem daha seksi ve taze gösterir. mesela bazı ünlü kadınlar var ve 40 yaşına gelmiş halen mandalina kadar taze körpe ve sert

0|0
    0|0
  • Masaj yapmalısın bolca ovala böyle bastırarak uclarından geriye doğru bide evde olduğun sürece sütyen kullanma rahat zamanlarında.. Gece yatarken sütyensiz yat üstüne yatma memelerinin sıkma rahat olsun.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • önce gögüs ölçüsünü öğrenin 80 beden gögüs altından alnın çölçüdür. cup ölsüsü nedir

0|0
    0|0
    • yazmayı unutmuşum ya 80b zaten a ya da c takan çok az insan var

• bilmiyorum ama daha dolgun görünsün istiyorum

• genel olarak kan dolasımı sağlama lazım masaj yapmak mantıklı gibi

• hiçbir fikrim yok ama düşünen güzel de şimdi nişanda çıkıcan dışarı elin adamı bakıcak nişanlın hoş bulmassa ozaman nolcak hiç kıskanmığcak mı bu herif?

0|0
    0|0
    • benim nişanım değil abimin nişanı

• Büzenli beslen ve spor yap ama gögüs üzerine spor onu bir araştır kızlarınki farklı oluyo bizim ki gib ideğil normal olarak bide bir spor yanii fitness merkezine git sor bence 1 ayda biraz bişey olur :)

• 75 olsaydı bana yeterdi büyütmesende olurdu

0|0
    0|0
  • Destekli giy doldur. Evlenincw hamile kalinca her turlu buyur

0|0
    0|0
  • destekli sütyen işini görür

0|0
    0|0
  • destekli sütyen giy

0|0
    0|0
  • Ula bakinca sapuk dersiniz ama dolgun gozuksun diye ugrasirsibiz

0|0
    0|0
  • Oamuk koy silikon lu sütyen tak

0|0
    0|0
  • Silikon koy Sütyen içine

0|0
    0|0
  • Kilo al buyur :)

0|0
    0|0
  • Çorap koy altına görünmeyecek şekilde..

0|0
    0|0
  • Bir erkegin dokunmasi ve senin haz alman.

0|0
    0|0
  • ufak sütyen takıyolar destekli falan büyük görünüyor diye biliyorum uğraşma idealler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Estetik Cerraha gidince büyür, dogal yollarla öyle kolay degil gögüs büyütmek... Öyle bir sey olsaydi... Dünya`da o kadar kadin bicak altina yatip estetik olmazdi.. :D

0|0
    0|0
  • duşta sıcak suyun altında masaj yapıcaksın hemen faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • masaj işe yarıyormuş tuz ile falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...