Yılbaşını sevgilimle geçirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

yılbaşında sevgilimle olmak istiyoruz .ama eşim buna engel tabi .oda kendince plan yapmış ikimiz için .sevgilimle olmak istiyorum .eşim güzel bir otelde yemek ayarlamış o gecede orda kalıcaz .sevgilim bunu çok kıskandı .senin onla sevişmene dayanamıyorum diyor .eşimle aramızda cinsellik devem ediyor mecburen .ben ne yapsam şimdi ?

Güncellemeler:
arkadaşlar yargılayın diye yazmadım ya .üfff gidin işinize .sanki siz bir haltsınız

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• insan sevdiğine bunu yapar mı ... bari seviyorum deme ... seksi kötü de, parası var de ...

ama seviyorsun ve aldatıyorsun ...

senin gibiler çok var, evlenmeye çok korkuyorum işte ... bak sevmezsin aldatırsın yine anlarım ama seviyorum diyip bunu yapma eşine ...

demişsin ya siz bir haltsiniz diye , bildiğim birşey kendimden çok eminim...kimseyi ne aldattım ne de üzdüm bu anlamda ...

soruna da cevap vereyim, yıl başından 1 günce sevgilinle takıl, eşine de söyle yeni yıl için sabretmesini söyle. 1 ya da 2 gün beni özle diyerek evden ayrıl ... git sevgilinle takıl ... işte bunu yap...

en yakın zamanda eşinden ayrılman dileğiyle

nice senelere sevgilinle ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Okuduğun bu yorumlar erkek aleminin genelinin ne kadar toy olduğunu gösteriyor sayın nilsur, fazla takma kafana. Çocuk olarak kalmış, hayatın gerçeklernden birhaber insanları büyütmek hiç birimizin işi değil.

Soruna gelecek olursam; sen işini bilirsin ^^

0|0
    0|0
    • hayır şunu anlamıyorum burdaki çoğu kişi iki yüz vermeyle bütün namusunu unutur bana gelmiş ders veriyolar .ne kadar iki yüzlü milletiz

• Yazık kocana, Ayrıl :/

0|0
    0|0
  • he birde başımıza asil kesil oldu

herkes sen gibi ahlaksız değil

yargılancağını bile bile birde soruyorsun

bize pislik atmadan önce üstündekini temizle

0|1
    0|0
    • sus be sen kimisin senin gibi namus ayakları yapanları çok gördük biz

• seviyorum

• eğer seviyorsan o sevgili dediğin adamı terket

hatandan dön

düşünsene senin sevdiğin adam bir başka kadını kollarına alıp aynı yatağa giriyor sana dokunmadığı sarılmadığı sevişmediği şekilde onla yaşıyor o duyguları ne kadar kötü dimi

• Sizin gibi düşünen insanlardan nefret ediyorum.Birde utanmadan gelmiş soruyorsunuz...Biraz Empati kur ve kendini eşinin yerine koy...

1|0
    0|0
  • istemiyorsan boşan rahatla olsun bitsin ))))

0|0
    0|0
  • dur bekle az kırbacımı getireyim

0|0
    0|0
  • hacı sen ne diyon ya?

1|1
    0|0
  • iki erkek var hayatında, madem sevgilin var eşinle bi bahane bul ve boşan, yılbaşı gecesi içinse iyi bi yalan akrabam öldü oraya gidemem 2 gün gelemeyebilirim .. :))

0|0
    0|0
  • bi 3 lü deneyin bnce siz zaten baya sapmışsınız 3 lü sıkıntı yaratmaz

0|1
    0|0
  • hem eşinlesin hemde sevgilinle :) ikisini bir tanıştır baride ikisiyle beraber ol sende rahatla

0|1
    0|0
  • sana yaşama izni veren devletin taaaa a..

0|0
    0|0
  • midemi bulandırdın

eden bulur

0|0
    0|0
  • nasılsa alışmışsın bırak ikisini de panpa gel benimle geçir yılbaşını :D

0|0
    0|0
  • Kadın bazen 6 harflidir o'la başlar.

0|0
    0|0
  • Sevgili-eş,kafam karıştı

0|0
    0|0
  • Sen insan mısın ?

0|0
    0|0
  • Acilen eşinden ayrıl. Böyle bir terbiyesizlik olmaz. Madem aldatıyorsun eşinden boşan...

0|0
    0|0
  • güzel bir fikrim var arkadaşım.

0|0
    0|0
  • SEN AŞMIŞSIN BE YAAAAAA

0|0
    0|0
  • yılbaşında da benim iyi planlarım var bakalım elbette biri olur

0|0
    0|0
  • hem evlisin hem sevgilin var peki bunu eşin biliyormu

0|0
    0|0
  • bir yerler de okumuştum. aşk için evliyken de sevebilmektir diyordu. belki ama işin içine aldatma girerse aşk olmaz değil mi? ayrıca mühendismişsin ama mühendislik hata kaldırmaz. iyi yapacaksın hesabını.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevgilin de gelsin üçlü takılın.

0|0
    0|0
  • amaaaaaan birde kocasıda biliyo bu nasıl ahlaktır bee

0|0
    0|0
  • iğrendim inan ki...sormaya utansaydın bari. yazık değil mi ikisine de .kendin aldatılsan ne hissederdin ki bence hakediyosun bu yıl başını yalnız geçirmelisin bence. otur kendini dinle ben ne yapıyorum de

0|0
    0|0
Yükleniyor...