Küçük göğüs büyük basen?

Bir kadın da göğüs yoksa yani küçükse basen ve kalca varsa yeterlimidir?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• bence yetmez gögüs küçük derken nasıl ne derece bir ölçü versene mesela basen bence bir 95 olcak yanii :) mümkünse 98 olsun bazıları büyük der ama deyin bence www.kizlarsoruyor.com/.../q3397094-araniz-da-90-60-90-olan-var-mi bak mesela bu 95 98 civar ıtam bilmiyom ama o aralar işte bence süper gögüs ölçüsü kaç mesela çünkü yok diyince bazılarında düz duvar oluyo bazılarında farklı oluyo onun için ölçü istedim :)

0|0
    0|1
    • Avuç ici kadar

• 23 51 kilo 1.60 boy basen de 101

• 1 2 kilo daha al bence ama basenleri biraz küçültmen lazım oda sporla ve düzenli beslenme ile olur şöyle abur cubur yok şeker yok tatlılar yok adam gibi beslenme ve spor la olur merak etme basenler istedin gibi gögüse de gelirsek o biraz zor genetik bazılar yemek ye der yağ birikince göğüslere dolgun olur ama nereye yağ birikçeni bilemezsin ki o da genelde karın ve basenler olur mesela kusura bakma ama sende öyle olmuş olabilir neyse o sorun değil dişi sıkıp sporla taş gibi olursun :D göğüslere gelince bir bilğim yok pek o genetik oluyo genelde anne adaylarında dolgun olurda onun sebebi süt bezlerinin şişmesinden kaynaklanıyo onun için normalde hep genetik sporla pek olmuyo ama sen yinede bir spor yerine git fitness filan orda bayan görevliye sor bence :)

Erkekler Ne Diyor 18

• göğüsleri sönük mü_?

0|0
    0|0
  • gögüs büyür büyümesine de, kalça ve basenler küçülmez.
    Yeterli midir sorusunda gelince de neye yeterli.
    Seks içinse evet yeterlidir..

0|0
    0|0
  • görmek lazım çünkü bazı fiziğe küçük göğüs hem daha iyi yakışıyor hem daha seksi ve taze gösterir. mesela bazı ünlü kadınlar var ve 40 yaşına gelmiş halen mandalina kadar taze körpe ve sert

0|0
    0|0
  • gögüs önemli bir kadınlık simgesidir.

0|0
    0|1
  • iyidir

0|0
    0|0
  • Küçük göğüs büyük kalça işte bu fazla fazla yeterli

0|1
    0|0
  • bence ikiside olmasa yeter 75 göğüs en güzeli bence fazlası kötü zaten

0|0
    0|0
  • görmek lazım

0|0
    0|0
  • göğüs küçük ise kalın bacaklar geniş kalçalar ve ince bel harika olur

0|0
    0|0
  • Güzel gözler ve akıl varsa okur yeter

0|0
    0|0
  • Balkon gö... T mü?

0|0
    0|0
  • yeterlidir bence

0|0
    0|0
  • Valla bana yeter yavrum😁

0|0
    0|0
  • yeterli ama iste kadin kullanmasini bilmeli

0|0
    0|0
  • Yeterlidir doyurur beni

0|0
    0|0
  • kalça en az 95 100 varsa ve genişse pek önemli değil. kalçayı büyüt sen lopez gibi bol bol squat :) göğüslerde ısırılabilecek kadar olsun yeter :D

0|0
    0|0
  • hemde nasıl :) göğüse çok önem vermem

0|1
    0|0
  • sen güzelsin bana ulaşsana :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu böyle öğrenemezsin. Boy kilo da önemli. Nasıl durduğu ve vücudunun nasıl taşıdığı da önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...