Anal ilişki deneyimi yaşayanlar yorumlarını anlatabilirler mi? Sevgilim bunu yaşama konusunda ısrarl fakat ben emin değilim. Zararlarını vs nedir?

Anal ilişki deneyimi yaşayanlar yorumlarını anlatabilirler mi? Sevgilim bunu yaşama konusunda ısrarl fakat ben emin değilim. Zararlarını vs nedir?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Erkek psikopatlik yapip matkap etkisi yaratmazsa aci falan vermez , ben denk gelmedim acidi diyene.
    İyice koklememesi gerek ve cok seri olmamali , muhakkak kayganlastirici kullanin , bunu cok yaparsan anus kaslarin gevser, altina kacirma problemi yasarsin , ama motor olman lazim. Bu ihtimal icin :D.

0|0
    0|0
  • Geçen yıl kapalı bir hanımla çıkıyordum, dinen haram kesinlikle yapmam dedi tamam dedim, bir gün yataktayken gaza geldiği bir an denemek istiyorum dedi, sonraları herdefasında istemeye başladı, ama kimiside deneyip nefret ediyor, bu sana bağlı denemeden bilemezsin. Deneme yanılma ya da deneme hoşlanma yöntemi yani.

0|0
    0|0
  • Obur dunyani cehrnneme cevirme

1|0
    1|0
  • Çok canın yanar ve tehlikeli. Deneme bence.

0|0
    0|1
  • Yapma yapma günah !

1|0
    1|0
  • bağırsağın zedelenir ve büyük şeyini kacıra bilirsin

0|0
    0|0
  • kızlar için acı verici fazla zevkli değil bizim için daha zevkli ama değmez o iğrençliğe

0|0
    0|0
    • Kesinlikle ya

• ben ateistim günahı falan umursamıyorum şimdiye kadar bir kere yaptım onda da iğrenç koktu b*k bulaştı falan midem bulandı bir daha çok zor yaparım tavsiye de etmem

• Haklısın..

• Ak deliği varken b*k deliğinde işin ne demezlermi adama :D

1|0
    1|0
  • Cefası sana

0|0
    1|0
  • akla zarar yanlızca
    deliğine bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Yapma g*t deliğine zarar verir hergün ister sonra...

0|0
    0|0
  • yapma ayrıldıgında pişman olursun.

0|0
    1|0
  • Analdan girersen g-tün çok ağrır =D

0|0
    0|0
  • Kısaca Haram haram olan herşeyde insan vucuduna zararlı.

0|0
    1|0
  • ilk birkaç kez zor oluyor sadece sonrasında bir zararı yok. 2 ya da 3 günde bir yapıyoruz kız arkadaşımla. baya bir zamandır.

0|0
    0|0
  • içine boşalmadığı sürece bir zararı yok

0|0
    0|0
  • yapma kardeşim be pişman olursun iyi bişey olsa dinde serbest olurdu

0|0
    0|0
  • yapma kesinlikle gene isteyecek çünkü. ben yaptım 5 6 defa.

0|0
    0|0
  • Eğer sana ısrar ediyorsa git seks şoptan bir tane strapon al bir daha sana anal yapalım mı dediğinde sen de ona o straponu göster ve de ki hayatım sen bunu içine alabilirsen söz ben de anal yapacağım de ondan sonra anal seks falan istemez bir daha.

1|0
    0|0
  • hayatımda sadece 1 kere yaptım ondada yaptığıma pişman oldum. eski sevgililerimden biriydi bakireydi öyle yapalım istedi bende yaptım. tiksindim ve soğudum kızdan. birkere etraf tabiri caizse b*k kokacak. hele birde adam arkandan çıktığında aletinin üzerindeki kahve rengi b*kları görünce... tamam midem bulandı

0|0
    0|0
  • yaşama zararı olur sana

0|0
    0|0
  • Canım kız Arkadasimla iki kez yaptik orada genişleme ve yırtılma oluyor ve canın çok yanıyor ve orasi bir ay geçse bile eski haline dönmüyor hatta seneler geçse bile dönmüyor ve evlenince kocan yaparsa daha önce oradan verdiğini anlıyor hmgenis kalıyor penis oraya bir defada dalıyor o yüzden yapma ben kız arkadaşım istediği için yaptım yoksa karşıyım

0|0
    0|0
  • ya oral yüzeysel derken boşalt gitsin yetmez mi

0|0
    0|0
  • Yapma kizlardan duyuyorum aci cekiyormus ve sicarken agriyomus

0|0
    0|0
  • kadının canı çok yanıyo tavsiye etmem günler haftalar sürüyor ağrı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok büyük günah

1|0
    1|0
  • yapma sevgilin anlayış göstersin sana konuş onunla

0|0
    0|0
  • Gunah

0|0
    1|0
  • bir kere saçma bir olay adam zevk alıyo sen acı çekiyosun ona seks denmez ki zararlı çok zararlı hemde bir üre sonra kasların geşeyeceğinden tualetini ve gazını tutamazsın bende neymiş bu kadar abarttıkları dedim denedim önyargılı olmamak lazım beğenmedim bir daha da denemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...