Bir erkek bunu neden yapar ve nasıl vazgeçiririm?

özellikle hangi kategoride sorsam diye kararsız kaldım ama sanırım bu daha uygun cinsellikle ilgili çoğu bakımdan benim aşık olduğum bir var(hala seviyorum)ama onunla bir ilişkimin olması söz konusu değil çünkü bana çok ters yapısı var ve beni üzecek birisi olduğuna inanıyorum hayatına giren çıkan kız sayısı belli değil zaten.fakat dediğim gibi onu gerçekten seviyorum onunla aramızda farklı bir bağ vardı bana karşı bir şeyler hissettiğini biliyordum fakat ben bunun büyük oranda cinsellik olduğunu geri kalanın ise beni farklı bulduğu için olduğunu düşünüyordum zaten onu bana çekende farklı oluşumdu.konuya gelirsek ben asla bekaret delisi biri olmadım ki hiçbir erkeğin elini dahi tutmamıştım ve sevgilim olmamıştı ama ona karşı hissettiklerimi kimseye hissetmediğim için onunla birlikte olmak istedim yalnız bir kerelik olmalıydı onun evine gittim olacak olanı biliyordum zaten ve ona göre sıradan bir şey olsa da onun içinde farklı olacağını biliyordum.olaya benim açımla bakacağını tahmin ettim sonuçta güzel ve seksi bir kızla her erkek birlikte olmak ister.(olay kendini beğenmişlik değil olduğu gibi anlatmaya çalışıyorum).onunla sevgili olmayacaktım tabi ki ama yaşayacaktım bunu beni asıl rahatlatan oda benim gibi düşünür düşüncesiydi.neyse bana yaklaştı beklediğim gibi ve ilişkiye girdik beni daha önceden kimseyle olmadığımı biliyordu.ilişkimiz tahmin ettiğimden daha duygusal geçmişti sanki ama ben bunu deneyimsizliğime verdim çünkü ilk kez yaşıyordum seksi kafamda büyüttüğümü aslında böyle olduğunu düşündüm.arkadan giyinmek için kalktığımda beni kolumdan yavaşça tutup geceyi orda geçirmemi istediğini söyledi ve benden çekinircesine bir ifadesi vardı flört ediyormuşuz gibiydi şaşkın olduğumu görünce saatin geç olduğunu ve birlikte film izleyebileceğimizi söyledi.kibarlık yaptığını düşündüm ve dediği gibi geceyi onla geçirmeyi uygun gördüm ilk ilişkim olduğu için öyle davranmıştır dedim kendi kendime tamam dedim.romantik bir film açtı izlerken yavaşça yanıma yaklaşıp bana sarıldı ona aşık olduğum için hoşuma gitti tabi ki ama kendimi geri çekmezsem kendimi kaptıracağımı biliyordum.yatmak istediğimi söyledim kabul etti ve gelip yanıma yattı.yattıktan bir süre sonra yine yavaşça gelip beni kendine çekti o gece sesimi çıkarmadım öyle uyuduk.ertesi gün kalktığımda benimle kahvaltıya gitmek istediğini ordan istersem bir filme gidebileceğimizi ya da herhangi bir şey istersem onu yapabileceğimizi söyledi artık ok yaydan çıkmıştı bu kadarı fazlaydı istemediğimi herşeyin güzel olduğunu ama daha fazlasının ikimiz içinde iyi olmadığını söylediğimde ise sinirlendiğini farkettim ve bana benimle sadece bunun için mi birlikte oldun diye bağırdı sinirlendi biraz atıştık sonra ben kalkıp eve geldim.ama telefonları hiç susmadı kaç defa aradığını hatırlamıyorum.iki gün sonra çiçeklerle kapıma geldi o gün söyledikleri için ettiğimiz kavga için pişman olduğunu çok hızlı davrandığını ama benimle zaman geçirmek istediğini söyledi ama anlamıyorum ne yapmaya çalışıyor?

1|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• inan büyükbir sabırla okudum vede yoruldumda :))neyse olay şukı o senin ilkin olmuş erkekde bunun farkında o sadece istediğini tam anlamıyla bulamadığı için bıan öfke yapmış ve yersiz bir öfke olduğunuda anlamış bende öyle yada böyle büyütmeden devamını saygın bir birliktelikle geçirin iyibir sevgililik ve aşk hayatınız olsun şu iki günlük dünyada kırmak kırılmak hiçde hoş şeyler deyil sana tüm karakterlerinden ödün verde demiyorum ama yaşamışssın yaşayacağın şeyi zaten geriye ne kalmışkı oyüzden bence fazla üzerine gitme adamın derim

0|0
    0|0
    • üzerine gitmiyorum istediğim için yaşadım.ama onu hayatımda istemiyorum çünkü sonu olamaz.

• iyide ona kızlığını vermişssin ama şimdıde sonu olmaz diyosun oki böyle düşünüyodun neden kızlığını ona verdin

Erkekler Ne Diyor 13

• Sen ne yapmaya çalışıyosun ben onu merak ettim.karşındaki kişinin can yakıcı bi huyundan bahsetmişsin dert edinmişsin.sonrada onun başkasına yaptığı taktiği sen uygulamışsın ne anladım ben bu işden.

0|0
    0|0
    • öyle değil işte.ben ona açıkça söyledim olmayacağını onunda işine gelir diye düşündüm.

• alışkanlık yapmaz umarım.

• bende yapmadı en azından.

• Tertemiz bedenler bir hiç uğruna harcanıyor dünyada buna alışknız zaten fakat kendi elleriyle yapan birisine alışamıyorum. Ben senin adına çok üzüldüm. Bazı heyecanların karşılıklı yaşanılması gerektiği düşüncesindeyim ben.

0|0
    0|0
    • ben değilim çünkü herşey beklediğimden daha güzeldi ama benim istediğim buydu daha fazlası değil onu hayatımdan nasıl çıkarabilirim bilmiyorum.

• İşte o zaman belki sen değişirsin. Bütün düşündüklerini direkt olarak söyle. Kaçan sen olduğun için kovalanıyorsun. Evlenmekten bahset direk kaçar. Hiç mi otisabi okumadın canım.

• asla bahsetmem geçen hafta arkadaşıma otururken yanıma gelip küçük tatlı bir kızının olmasını istediğini artık evlenmek istediğini flan anlattı uzun uzadıya ben onun şu anki hislerini biliyorum zaten ve bunlarda benim istediğim şeyler değil zaten ilerde değişicek özüne dönücek.

• Herşey istediğinden çok daha güzel gitmiş

çocuk sana geçici gibi görünsede seni gerçekten istiyor

sen korkuyorsun ileride aldatılmaktan yada terkedilmekten

benim anladığım bu

kendine yazık etmişsin

şans vermeyi dene kendini kaptırma

peşinde kuyruk etmişsin

sen onu adam edebilirsin düzgün davrandığın sürece

emin ol gözüsenden başka kimseyide görmez

0|0
    0|0
    • öyle olsa bile istediğimin bu olup olmadığını bilmiyorum onun bana bakışı beni korkutuyor çok fazla sahipleniyor halbuki bunun için daha çok erken.

• başka kızlarda göremediğini sende görmüş olabilir

tabi biz iyi niyetli düşünüyoruz anlattıklarından yola çıkarak

denemekten neyi kaybedersinki

• bu tür yaşayan erkekler senin gibi bir kızla birlikte olduklarında aşık olurlar onun saflığına temizliğine. hayata temiz bir sayfa açmak gibi bişey yani.

0|0
    0|0
    • bunun öncesinde benimle sevgili olmak istiyordu ben kabul etmedim ve bu şekilde yaşadım aslında çok açıktım bir beklentim olmadığını başında söyledim ama belki o buna başka anlamlar yükledi.

• çocuk sana aşık oldu nokta.

0|0
    0|0
    • benimle öncesinde zaten sevgili olmak istiyordu ama ben teklifini kabul etmedim bir beklentim olmadığını belirttim ama şimdi beni bırakmasını istiyorum.

• teşekkürler.

• rica ederim umarım yardımcı olabilmişimdir :)

• çocuğa nasıl verdiysen artık müptelan olmuş...

0|0
    0|0
    • bunu mu çıkardın burdan

• birlikte olduğu kızlardan soğuyan bir daha yüzüne bakmayan biri hatta 2 yıldır tanıyorum onu.

• demek ki sen , önceki kızlardan güzelsin..

• Kendini sorumlu hissetti veya senden gerçekten hoşlandı farketmez onu seviyorsan görüşmen gerek.

0|0
    0|0
    • saçma sapan bir sorumluluk duygusuyla bana bağlanmasını istemiyorum zaten ilişkiden öncede biliyordu bunu ben ona karşı gerçekten açıktım.

• Ama insan ne olursa olsun sorumluluk duyuyor, herşeyden önce kendisinin senin için özel olduğunu biliyor bu bile bir sorumluluk verir insana. Onunla zaman geçirmeye başlamadan sana ilgisinin sebebini anlayamazsın.

• ama ben onu hayatımda istemiyorum o ise sürekli etrafımda oluyor artık günde en azından 6-7 defa arıyor mesajlar atıyor bana garip gelende bu bir insan cevap verilmediği sürece ne kadar konuşur ki yanıma geldiğindeyse neden telefonlarına cevap vermediğimi soruyor sonra yine bir şey olmamış gibi planlar yapıyor oraya gidelim buraya gidelim diye korkuyorum açıkçası

• madem sana ters biri bırakacaksın

0|0
    0|0
    • o beni bırakmıyorken ben onu unutamıyorum.

• o zamann herşeyi kabul etmişsin demektir yapacak bişi yok

• sürekli kovalamaca oynuyoruz işte

• lütfen içinizde ukte olacak daha düzgün şeyleri başarmaya çalışınız.

0|0
    0|0
  • sinirlenip kavga etmeniz dışında her şey normal. eleman içerlemiş galiba biraz.

0|0
    0|0
    • ama ben onu bundan vazgeçirmeliyim.telefonlarına cevap vermiyorum ama bu bir çözüm değil hemen yanıma geliyor.

• onunla olmayacağımı artık beni atamamasını istediğimi söyledim ama sarhoş olduğu belliydi ve ağladı napıcamı bilmiyorum.

• onu biraz övebilirsin ama şu şu sebeplerden ötürü onunla olamaycağını açıklayabilirsin. ayrıca onun hissettiklerini de ifadeetmesine izin ver. kebdini ifade edemiyorsa olgun da da değilse bir şekilde kibarca uzaklaşmaya bak

• böyle adamlara gülüşünü bilevermeyecen

0|0
    0|0
    • hallettim sorunu soralı baya olmuştu şu an sevgiliyiz.

• Böyle bir adama bedavadan en değerli hazineni vermişsin zaten olayı en başında bitirmişsin. İstediğin aklı burada sana verebilecek kimse yok üzgünüm. Sevişmeden önceki masumluğunda biriyle evlenmezsin umarım

0|0
    0|0
    • en değerli şeyim zarım değildi ondan çok daha değerliyim ve ben ona verdiğim kadar oda bana verdi pişman değilim çünkü onu düşünerek başka bir erkeğin kollarında olmak şerefsizlikti bana göre umuyorum karşıma benim tarzımda biri çıkar.onunsa benim peşimden gelmemesini umuyorum yalnızca artık.

• yaşıyoruz görücez

• Aynen öyle

• Bu ne ya roman yazmıssın okumaya üşendim soruna cevap ıstıyorsan bu kadar uzun sorma

0|0
    0|0
    • ama olduğu gibi anlatmam gerekti kısa olarak anlatabileceğim bir şey değil

Kızlar Ne Diyor 1

• biraz daha kullanmak istiyor.

0|0
    0|0
    • başta dediğim gibi kimle yatıp kalktığı belli olmayan biri açıkçası ben buna güvendim çünkü bir kere yattığı bir kıza bir daha bakmıyor şimdi nerden biliyorsun diyebilirsin ama ben değil herkes biliyor.

• aynı şeyi yapmıyorum .Kendi nizden ziyade ailenizede mi başkış açınız aynı olur diye yazdım. Bunu geçelim. Sorumun birininci kısımdaki gibi olabilirmi sorununuz?

• evet evlenilecek erkek olarak görmedim benim için daha çok bir heyecandı ama bir daha yaşayamayacağım zaten 20 yaşındayım bu yaşta bu karar için çok erken bana göre.

Yükleniyor...