Kızlık zarı bozulmadan hamile kalan var mı?

sorumu bayanlara soruyorum ve lütfen geyik yapmayın...kızlık zarı yırtılmadan hamile kalan bayan varmı?

Güncellemeler:
galiba sorum yanlış anlaşıldı...ilişkiye girerek hamile kalmaktan bahsetmiyorum,sürtünme sonucu vajinanın üstüne boşalma olursa hamile kalınırmı onu soruyorum

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• zar dediğin şey orada deliği tamamen kapatan bir yapı değil :) . regl döneminde kanın çıkışı nasıl olacaktı yoksa :) ee zar da esnekse ve ilişkide içine boşalıyorsa adam tabiki mümkün.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çok düşük bi ihtimal de olsa mümkün olabilir. kızlık zarı yapı olarak tamamen kapalı değildir. ama çok çok düşük bi ihtimal ben hiç duymadım.

0|0
    0|0
  • spor yapan yada esnek yapıdaki bayanlarda olabilir.doğumda yırtılır

1|0
    0|0
  • evet var :

Meryem ana..

1|0
    0|1
    • abatma lütfen o ismi anarken bile üsturuplu olmak lazım

• Sanirim beni yanlis anladin..neyse..

• yok yanlış anlamadım müsterip olun sadece böylesi bir konuda o mübarek insanın isminin zikredilmesi bir an rahatsız etti beni onu dile getirmeye çalıştım...siz yanlış anlamayın lütfen.

• olabilir tabi esnek yapı ama çok çok düşük bir ihtimal bunun nedeni ise zarın esnek bir yapıya sahip olmasından kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • Var tabi. Esnek olsun yada olmasn meni geldigi zaman ihtimal yuksek .

0|0
    0|0
  • Evet var kızlık zarı esnek olduğu zaman yırtılmayabılır doğum esnasında yırtılıyor bazılarıda doktor mudahalesi sonucunda

0|0
    0|0
  • yakınımın başına geldi doğumda kızlık zarı yırtıldı

0|0
    0|0
    • uzak ihtimal şehir efsanesi değil yani

• yok hayır biz buna 3 senedir gülüyoruz kendisi halam oluyor . esnek olduğu için kan gelmemiş haftalarca denediler ama eniştem huylanmış tabiki beraber doktora gittiler yırtlmadı dendi tabi bunlar denemeye devam ediyor zar için uğraşırken halam hamile kaldı :)

• eniştemin nasıl hırs yaptığını bilemezsin :)

Erkekler Ne Diyor 2

• olabilir niye olmasın genco

0|0
    0|0
  • Evet öyle bir şey olabilme ihtimali var..

0|0
    0|0
    • sanıyorum olanı hiç duymadınız?

• nerden duyduğumu boş ver...hmmm sanıyorum yakınne tanıklık etiğin bir durum neticesi ne olmuştu peki yani esnek zardan bahsetmiyorum sürtünme ile hamile kalandan bahsediyorum

• neticesinin önemi yok sen sadece söylediklerimin doğru olduğuna emin ol:)

Yükleniyor...