Sevgilimle ilişkiye girmek istiyorum, onu nasıl ikna edebilirim?

onu çok istiyorum ve arzuluyorum o da beni çok istiyor ama evlenince benim olacaksınn zaten diyor biz geneldee sürtünme yoluyla sevişiyoruz ve sevgilimin erken boşalma sorunuu var bana eliyle mast yaparken tam zevke gelince bazen bırakıyor .. :( sizcee onuu ilişkiye girmeye nasıl iknaa edebilirim?

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Adam iktidarsız, yaşın gen. ve evlilik düşüncesi yok ve sen ilişkiye girmek istiyorsun. Sen kendini bu şartlarda nasıl ikna ettin ki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• adama denk gelmişsin kıs kuyruğunu otur nedir derdin anlamadım gitti. seksten önce aşkı yaşa dolu dolu ha yok illa da seks diyorsan çocuk yok diyorsa ederdim birşey ama kalsın :)

0|1
    0|0
  • devir degişti erkekler kosardı sımdı kızlar oldu evlenemedın neden kendını tehlıkeye atıyorsun

şu an erkek arkadasınkı bosalmaya endekslendıgı ıcın erken bosaldıgını sanıyorsun boşalmanın suresı olmaz erkek kendıne hakım olabılıyor ve ne zaman bosabılıyorsa o zaman cınsellıgı ogrenmıs demektır sure cogu ınsanda degısır ben ortalama 1 saatın ustunde boşalmıyorum...

0|0
    0|0
  • Korkuyordur belki acıycak diye :)))

2|0
    0|0
    • sana kıyamıyorumm diyorrr nedemekk buu :) bununn benzerii birşeyymii oluyorr ozamann

• 2 :)

• Bence de... olumlu düşün... :)

• sürtünme yoluyla olan boşalmanın süresi erken boşalmaya bağdaşdırılamaz ancak alet vajinanın içindeyken olan süre dir eğer 5 dakıkadan az ise erken boşalmadır ama 15 dakıka normal bı zamandır öyle burdkaı milletin işkembesinden atmasına bakma anlıyomusun sevgilini ilişkiye ikna etmeyede kalkışma eğerki erkek istemıyosa daha fazla korkutursun gözünü anlıyomusun oyüzden kendini hazır hissedene kadar ilerisi için zorlama cocuğu bence

0|0
    0|0
  • Sürtünüyomusunuz hahahaha

1|0
    0|0
  • parçala beni behçet de

2|0
    1|0
  • zorla kaşınıyorsun beyinsiz kardes

1|0
    0|0
  • sana eliyle yaparken bile o mu boşalıyor ?çok ciddi bu sorun.. çok basit sürtünürken direk içine alacaksın ;)

0|0
    0|0
  • benım boşalmam 1.5 saati buluyor benımde böle sorunum var :D

0|0
    0|0
  • Fantezi adı altında ellerini ayaklarını bağlayıp ırzına kolaylıkla geçebilirsin :/

0|0
    0|0
  • o kadar istiyosan gel..

0|0
    0|0
  • manevi yıkım başlasın.

0|0
    0|0
  • sürtüne sürtüne yara yaptınız amanuel emenike ya...

0|0
    0|0
  • Ecstasy Ver.

0|0
    1|1
  • bence girmee

0|0
    0|0
  • direkt söyle ya bitsin olay

0|0
    0|0
  • memelerin küçükse sıkıntı vardır

0|0
    0|0
  • Bence ikna etme hayal kırıklıgına uğruyacağın kesın ben olsam evlenmezdımde

0|0
    0|0
  • ona guzel bır muamele cek ve onunkını al ustune otur sen sok ıcıne napıosun felan derse karısma bılıyorum naptıgımı dersın

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmeden erken boşalması olup olmadığını anlayamazsınız. ayrıca ne kadar çok ilişkiye girerseniz o kadar tecrübesi artar ve erken boşalma sorunu varsa bile sorun düzelir. ben bir saat içinde kaldığımı bilirim , yani tecrübeyle sabittir ;)

0|0
    0|0
  • Yaşın daha küçük belli ki harfleri fazla yazma gibi bir kötü alışkanlığın var ben olsam evlenmezdim seninle :)

0|0
    0|0
    • :) fazlaa basıyorumm klavyeye :D ondanndır :D

• Anladım başka türlü olmasında :) Hem konu hakkında söyleyeyim evlenmeden ilişkiye sakın girme çok var öyle ilişkiye girdikten sonra erkek arkadaşı soğuduğunu söyleyip bıraktığını söyleyenler , az sabret nefsine hakim ol

Kızlar Ne Diyor 9

• zina etme :((

0|0
    0|0
  • Dügün gecesi diye bir özeliniz kalmicak

2|1
    0|1
  • iyi allahaşlkür kimseye sürtünmedim..sanırım bu utançla yaşayamazdım..sapıklar sürtünür..doğru dürüst seks yapın yada hiç konuşmayın bile bu konuları...

1|1
    0|0
  • Bence tekrar bi dusun.. Sonradan pisman olabilirsin.. şu anda sevgilin ama evleneceginizin garantisi yok

1|0
    0|0
  • Git seviş gel...Rahatla!

0|0
    0|0
  • Tecavüz et.

0|0
    0|0
  • Evlenmekten vazgeç.

0|0
    0|0
  • hey gidii yaş kaç beybi?