Vajinal tampon kullananlar?

Arkadaşlar ben bu hafta bekaretini verdim su an vajinam çok dar 3. 4. İliskimde bile acı hissettim şöyle bir sorum var havuzlu bir sitede kalıyorum ve adet oldum küçük erkek kardesimde havuza girmek için bana misafirliğe geldi ve bende 2 gündür mecburen vajinal tampon kullanıyorum bu tampon vajinami genisletir mi yoksa içeride sabit durduğu için genişleme olmaz mi kullananlar bilir diye düşünüyorum

0|1
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• bir şey olmaz ondan falan o gittikten sonra bende gelsem olur mu havuza girmeye ?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Genisletmez

0|0
    0|0
  • Alışkanlık edinip sürekli kullanmazsan genişletmez merak etme. Vajina zaten esnek bir organ genişlese bile beli bir süre sonra eski formuna dönüyor. Ama tampon kullanmak yinede sağlıklı değil pek kullanma.

0|0
    0|0
  • Tampon ipine dikkat et çamaşırdan dışarı çıkmasın, sonra kardeşin bikini ipi sökülmüş dur şunu çekip koparayım der... çeker sonrasi malum:)

1|0
    0|0
  • bu hafta bekaretini verip 4. ilişkiye kadar giden bir süreçte sorduğun tampon sorusu çok abes olmuş :))
    birşey olmaz rahat ol; bol acılı günler :D

0|0
    0|0
  • rahat ol yavrum

0|0
    0|0
  • bir sorun olmaz ama sık sık değiştir. mantar olma

0|0
    0|0
  • O ne la

0|0
    0|0
  • havuzu pisletcen kız :D

0|0
    0|0
    • Yok pislenmez :)

• Ayrıca tampon kullanımı çok çeşitli hastalıklara neden oluyor tavsiye etmem, rahim ağzı kanserine kadar yolu var.

• içeri giriyor o

0|0
    0|0
  • gerçekten bukadar darsa senle olabilen yaşadı...

0|0
    0|0
    • Dar olduğu için her seferinde canım yanıyor zaten ilk ilişkiye girmem 3 saati buldu acisina dayanamadım beni bozarken sevgilin 2 defa bosaldi

• zamanla içine aldıkça rahatlayacaktır, rahatladıkçada acının yerini haz ve zevk alacaktır, sana bunları yazarken bile sanki senle birlikte oluyorum!!!

• Ben gecenin bu vaktinde bile senin bugün yazdıklarını düşünüp seni hayal ederken kimbilir belkide sen daracık olan bölgene nasılda alıyorsundur?

• seni havuzlu sitede oturtan zihniyetin mk

0|0
    0|0
  • Genişetmez canım merak etme hem genişletse nolur senin sağliğindan önemlimi?

0|0
    0|0
    • Değil ama dar daha iyi değil mi?

• Dar olması elbette güzel tamponla falan genişlemezki canım sen yanlişl biliyosun bence genelde genetik ya da ırsi olur vajina şekli

• saçmalama... salatalık soksan dolaşsan yine genişlemez
    en dar vajinaya bile kol girer

0|0
    0|0
  • nasıl oldu anlatırmısın? ilk deneyimin

0|0
    0|0
  • Ben sana bir tipa versem alirmisin

0|0
    0|0
  • sık değiştirmelisin tamponu genişleme olmaz tampon sağlık ve hijyen açısından hiç kullanışlı değil

0|0
    0|0
  • çocuk doğunca genişliyormuş. çok yoksa kasların kkendin kontrol edebilirsin

0|0
    0|0
  • genişletme yapmaz merak etme ama bir an önce kurtul havuza girme normal ped kullan

0|0
    0|0
  • zevk alıyo musun takarken?

0|0
    1|0
    • Hayir

• Hissetmiyorum

• Nasıl içinde bir şey var ve hissetmiyor musun?

Kızlar Ne Diyor 3

• Genisleme olmaz tampon ile

0|0
    0|1
  • havuza girme sende haral olur oran :/ ;)

0|0
    0|1
  • Küçücük tampon genişletir mi allasen? Rahat rahat kullanabilirsin.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum canım merak ettiğimden sordum

Yükleniyor...