Kızlar, Evli bayanlar bakabilirmi?

Mastürbasyon yapmadım uykuluyken surtundum yatağıma sadece sabah kalktigimda kan vardı ve hala kan geliyor acaba kızlığıma bir şey olmusmudur bir şey sokmadim sadece sürtünme oldu adet olmuş olabilir miyim 1 2 hafta oldu adetten çıkalı duzensizdi zaten ama buna denk gelmesi beni tedirginlestirdi yardimci olurmusunuz?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• tahriş etmişsindir.. sürtünmeyle nolcak ki?

0|0
    0|0
    • Detayı okudunuz mu? Yardımcı olursanız sevinirim adetliyim sanırım hala kan geliyor yarın gidip baktirsam bakilirimi?

• tabi bir doktora git için rahat etsin..

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben hic olmadım daha.
    Ama bilemiyorumm belki cok sert bir sekilde surtunmus olabilir misin? bir sıkıntı var onda daha iyi şeyler soylemek isterdim ama. Bir doktora görün bence.

0|0
    0|0
  • enteresan. bence söylemediğin bişey var olayda, hemşireyim

1|0
    1|0
    • Hayır yok sadece anlattıklarım o kadar

• Takip edicem sizi

• hemşiresin madem de söylemedği bişey olduğunu kabul edersek sabaha kadar kan gelmesi sana adet kanaması dışında neyi düşündürtebilir. Bende hemşireyim bence mesleğini iyi idrak edememişsin

• hemşiresin madem de söylemedği bişey olduğunu kabul edersek sabaha kadar kan gelmesi sana adet kanaması dışında neyi düşündürtebilir. Bende hemşireyim bence mesleğini iyi idrak edememişsin ;) @dennisnick

0|0
    0|0
    • @dennisnick

• Hala kanama devam ediyor adet kanı gibi doktora gittim kanaman bitince bakabilirim dedi

Yükleniyor...