Anal seks yaşadım ama vajinal seks yaşayamıyorum vajinimus muyum?

Merhaba arkadaşlar
soru açık ve net.
daha önce 2 sefer anal seks yaşadım ancak vajinal seks bütün çabalarımıza rağmen yaşayamıyorum kendimi kasıyorum ve partnerimi itiyorum istemeden. Onu gerçekten istiyorum yani arzulamama gibi bir durum söz konusu değil ancak ne yapsak başaramıyoruz. Acaba anal seks ve vajinal sekste kasılan kaslar farklı olduğu için böyle bir oluşmuş olabilir mi? yoksa ikisinde de aynı kaslar mı çalışıyor? Artık çok sıkıldık. Doktora gitmeye de çekiniyorum. Daha önce böyle bir durumu yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim. evli misin bekar mısın sevgilin mi vs gibi saçma sorular da sormayın lütfen bu benim tercihim ve sadece beni ilgilendirir. Şimdiden sağolun :)

0|0
3|33

En İyi Erkek Görüşü

• demekki analdan daha kolay orgazm olup zevk alan kadınlardansın. nadirende olsa bazıları böyledir. kız arkadaşım gibi..
    tavsiyem her gece biraz biraz ilerleyin. önce ön sevişme yapın seni tahrik etsin iyice sonra anal ilişkiye geçin eliyle vajinanı okşasın böyle böyle alışacaksın :) rahat olmalısın kesinlikle. 2 yıldır vajinasından da yapıyorum analdan da ama hala en sevdiği ilişki şekli doggyde analdan almak ve o sırada öpülmek okşanmak.
    anal yapa yapa vajinal ilişkide normal gelmeye başlayacak ve birgün rahatça onu da yapacaksın.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. başarabildiniz mi? :)

• hayır :) henüz deneme fırsatımız olmadı :)

Erkekler Ne Diyor 32

• Arkadaşım sadece rahatlaman ve hazır olman lazım... Korkuyorsun, tedirginsin ve senin de söylediğin gibi kendini çok kasıyorsun

0|0
    0|0
  • şöyle yapın doggy pozısyonunda sen dız cok one degıl domal ıyıce ac kalçalarını erkek arkadasın anüsüne yerlestırsın penısını ılerı gerı gıdıp gelirken zevkden vajınan da açılmış olur bırden bıre arkandan çıkartıp vajinana daldırsın olayı cozmus olursunuz bunun ıcın anlasabılırsınız önceden ama ne zaman vajinana sokacağını bılmeyeceksın tempo yaparken bırden bıre arkadan çıkartıp öne sokacak bu kadar

0|1
    0|0
  • vajinismus da elle itmek falan değil bildiğin kapalı gibi oluyor orası.
    mantığın iyi aslında ama o kasların kasılmasının sebebi senin psikolojin diye biliyorum.
    dolayısıyla aynı psikoloji arkada neden kasılma yapmıyor diye merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun evet

0|0
    0|0
  • Yok bence sen Götinismus olmuşsun

0|2
    1|0
  • Mümkündür :D

0|0
    0|0
  • Kasılmalar oluyor kendidini sıkıyorsan vajinismus problemin var.
    psikolojik bir durum olduğu için aşmak senin ve sevgilinin elinde...
    hazır oluncaya kadar önsevişme yapın iyice ıslaklık ve istek olunca yapmaya calısın..
    misyoner dışında doggy ile basarablilirsin

0|0
    0|0
    • Zaten 1 saat civarında bir ön sevişmemiz oluyor o esnada gayet rahat ve gevşemiş oluyorum ancak iş seks yapmaya gelince geriliyorum kasılıyorum

• alkolü denedik. Az içince istemiyorum çok içince de direk uyuyakalıyorum olmuyor yani :) rahatlatıcı ilaçlar derken ne deneyebiliriz?

• öncelik basit ilaçlardan başlayın pasiflora şurup - atarax surup sizi rahatlatır.
      birde özel bölgenize kasılmayı azaltaak kremler sürebilirisin kasgevsetici kremler kasılmayız azaltır...

• Anal seks, vajinismus doğura bilir elbet ancak seksin her anında bu gerçekleşe bilir. bence partnerin aceleci ve seni sekse iyi hazırlamadığı için kasılmaların gerçekleşiyor. uzun bir sevişme ve karşılıklı oral seks sonrası vajinal seks deneyin ilkinde gevşeme ve demında kesin sonuç olacaktır.

0|0
    0|0
    • yaklaşık 1 saat ön sevişmemiz oluyor daha fazla ne kadar olabilir ki. Zaten gevşeme işi oluyor kolayca ama tam o ana gelince ben geriliyorum kasılıyorum.

• anal seskle hiç alakası yok istemsiz olarak kendini kasmanla alakalı hatta anal seks yapmış olman normal seks yapmanı kolaylaştırması lazım

0|0
    0|0
    • kolaylaştırmadı işte olmuyor

• psikolojik bir durum var ortada onun için anal seks kadını sekse ve içine girilmesine alıştırdığından dolayı vajinal seksi de kolaylaştırır.

• Sen bir benle yap bakıyım nasıl zevk alırsın vajinadan :D partnerin beceriksizin tekiymiş becerememiş zaten :)

0|2
    0|0
  • Doktordan başka çare yok.. Ama işin uzmanına gitmelisin. Bunu yaşayan arkadaşım var.

0|0
    0|0
    • Sorun olmazsa doktor ismi verebilir misiniz buradan?

• Biz evli değiliz o yüzden biraz da çekiniyorum doktordan nasıl bir tepki alacağımı bilemiyorum. Ama araştıracağım. Teşekkür ederim.

• Evli olmana gerek yok tedavi için.. Ama küçük bir yerde yaşıyorsanız muhafazakar bir doktorda sorun olabilir tabii.. geçmiş olsun diyorum.

• şimdi partnerinde hatası olabilir seni hazırlayamayabilir. ya da tecrübesizdir haz noktalarını bilmez sende istemezsin bişey hissetmeyince.

0|0
    0|0
    • Ön sevişme sırasında tamamen kendimi kaybediyorum diyebilirim zaten 1 saat boyunca beniimle ilgileniyor masaj yapıyor öpüyor vs herşeyi yapıyor ama iş seks yapmaya gelince benim bilincim hemen yerine geliyor onun da morali bozuluyor napacağımı bilmiyorum.

• ön sewişme sonrası birleşme pozisyonlarını değiştirin farklı farklı deneyin bir yolunu bulursunuz ara vermeden direk icraata koyulun.

• Bundan sonra sürekli vajinal yap. Mastı ve analı bırak

0|0
    0|0
  • Öyle bir tecrübem olmuştu. Daha sonra hatun hastaneye gitmişti rahimde kist olduğu ortaya çıkmıştı. Doktora gitmenizi öneririm.

0|0
    0|0
  • Vajinal kaslar kendini kilitleyebiliyor, fakat makat kasları ne kadar sıkıda olsa öyle bir kabiliyeti yok, hepsi bir yağa bakar valla :D uzmanlar senin hastalığa vajinismus diyorlar , boşver analın tadını çıkarın :D

0|0
    0|0
  • Orası bile çocuğu kabul etmiyor😪 demekki...

0|0
    0|0
  • Bir doktora görün psikolojik olabilir.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle vajinismus olmuşsun doktora gitmende fayda var

0|0
    0|0
  • partnerin sene yardımcı olmuyor

0|0
    0|0
  • zamana bırak olur

0|0
    0|0
  • Bikac deneme ile hedefine ulasabilirsin derim :)

0|0
    0|0
  • çalışan kaslar farklı
    tıbbı yardım al

0|0
    0|0
  • g*t. ten yemişsin zaten daha bşde doktordan mı utanıyorsun :sdd

0|0
    0|0
  • degişik bir durum arkada alıpta önden alamamak cesaretli olmalısın ama

0|0
    0|0
  • zamanla alışırsın

0|0
    0|0
  • yapabildiniz mi?

0|0
    0|0
  • Nasıl yani girmiyor mu bunu mı demek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Analda orasi buyur daralmaz kolay kolay orasi bagirsan yirtarsin altini tutamazsin

0|0
    0|0
  • hep anal mı istiyor canın?

0|0
    0|0
  • Anala dayanip ona dayanamiyorsan bir problem olduğu kesin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• bir doktora danis ama benim fikrimce gidin sen 5 6 tane tekila shot at dunya umurumda olmayacagi icin kendini kasmayacaksin olcak bitcek psikolojik bisey sonucta

0|0
    0|1
  • çok yanlış yapmışın anüs kapanmaz, hemşireyim

0|0
    0|1
    • travestıler pasıf gayler acık mı geziyor anlamadım ben

• kapanmaz derken nasıl kapanmaz anlayamadım ben. Eğer anladığım şeyse benimkinde bir açıklık yok gayet kapalı.

• Hemşireliği bırak bence sen.. Çok cahilsin.. İnsan öldürürsün sen bu bilgi donanımınla..

• Psikolojik tamamen rahatlamaya çalış ya da bir uzmandan yardım almalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...