Senin annen de bıdı bıdı savunması nedir yahu ? :)))

Bir soru soruyorsun ya da bir soruya bir cevap yazıyorsun. Karşıdakinin zoruna gidiyor. hemen anan savunması..

çok komik olıyorsunuz yaa..

25 yaşına gelmiş jartiyer çorabı giymemiş kadın olur mu diyorum. ( anan da giymiş mi diyor )

efenim bekaret diyorum ( anan evlediğinde bakire değil miydi )

yok 100 milyon dolar verseler yatarsın diyorum ( ananda mı yatardı)

anan anan.. komedi misinizi yaa..

soru net..

şunu şunu yapana kadınlar şudur diyorsam...

ve anam da şunu şudu yapıyorsa anam da şudur.

Bitti :)

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• açıklıyım öfke kontrolsüzlüğü insanlar da bulunan geyet normal olan öfke duygusu kontrolden cıkıp yıkıcı hale dönüşmektedir..öfkesini kontrol edemeyen kişiliklerdetansiyon psikosomatik ülser gibi hastalıklar gorulmektedir.. o yüzden kişi kendini rahatlatmak için bir cok yol denemektedir gevseme zaman gibi .kimi hırsından kudurmuş yada aşılanamamış kişilikler de psıkolokların tavsıye etmediği öfke bosaltımına gider buda sınırlendıgı kişinin canını yakma potansiyelidir anana laf soyleyen bu kişiliklerde ana gıbı yar bagdat gıbı dıyar olmaz dusuncesıyle senın canını yakmak ıcın ananı kullanır umarım anlatabıldım

0|1
    0|0
    • sen onun bi yorumların oku herkesi basit görüyor bende herkes annen kadar basit o zaman diyorum... bunda kızacak birsey yok bunda... elaleme kötü muhamelesini bıraksın bizde anasını karıstırmayız

• "elaleme kötü muhamelesini bıraksın" :)) dikkayt muhamele var. Böyle dedi de aklıma geldi..

benim muamelem kötüymüş yaa.

bu anonimin "muamelesi iyi midir ki " :)))))

Kızlar Ne Diyor 9

• terbiyesizliğin daniskasıdır, soruyu cevaplamak için yeterli zekaları olmadığı için çirkin saldırılara başvurulması sonucunda çıkan iğrendirici bir kişilik yansımasıdır, acımsanacak insanlardır Allah ANALARINA sabır versin.

0|1
    0|0
  • jokerin tersi de isyanı da pistir bilginize :D

1|2
    0|1
  • çok güzel bir soru sormuşsun tebrikler.

0|1
    0|0
  • empatiyi başka şeylerle karıştırmak bu bence.. milletin anasından bize ne..sartlar farklı zaman farklı kişi farklı anlayış farklı farklı da farklı..

0|1
    0|0
  • Nerden saldıracağını şaşırıyorlar. Ne yapsam da şunu sustursam gibi bakıyorlar herhalde olaya..

Çok çirkin bir saldırı ama anne'' karıştırmak.

0|1
    0|0
  • ay kıyamam yazdığım dokundumu ne bu soruyu sormak zorunda kaldın...

2|1
    4|2
    • Yok bebeğim dokunmadı :) sadece sayınız dikkate alınacak seviyeye ulaştı seninle beraber :))

• başka türlü cevap üretemiyor beyinleri...

0|0
    0|0
  • annen meshur oldu yaa :D

0|0
    0|0
  • Haylayan köpek ısırmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• :))) Abicim nasıl düşünüosun ne iş ile mesgulsun cok merak ediyorum :D:D:D nereden buluosun anlamıorm yaa :D Amaaa cok haklısınnnn çakk ortak düşüncee :)

0|1
    0|0
  • Annende böyle bi soru sormustu :D:D:D

3|0
    0|0
  • söyleyebilecek mantıklı birşeyi olmayanlar tartışma adabına sahip olmayan insanların seçtiği en basit yol bu. ana ile örneklendirme ihtiyacı :)

0|0
    0|0
  • seni annem gibi görmek istemediğim için şunları şunları istiyorum de bakalım ne cevap verecekler :)

0|0
    0|0
  • Ergenlik izleri taşıyor hala sanırım :)

Haaaaydi git burdan demek yararlı olur :)

0|0
    0|0
  • annelere karşı gelinmemeli

0|0
    0|0
  • senin anan güzel mi?

3|0
    1|0
Yükleniyor...