Kızlık zarı diktirilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

evet arkadaslar ben bakıreyım ama gene de korkuyorum bakırelıgımın gıtmesınden ama bır yandan ole bı anlık bırsey yasarsam eger de diktirirm diye düşünüyorum sizce bu yanlış mı? gunumuzde hıc bı erkek 2. olmayı kabul etsede ucten ıce kendıe yedıremez sonucta pembe bır yalan

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• zaten bi süre sonra bu diktirme ameliyatları çok pratik ve çok kolay ulaşılan bi hal alacak. gidip diktirirsin. ama şöyle söyliyim bazı erkekler gerçekten takmazlar bunu. ben sormam bile. kafalarımız düşüncelerimiz yaşam tarzlarımız uyuşuyosa evlenirim. benden öncesi beni ilgilendirmediği gibi, daha önce bi erkekle birlikte olmuş bi kadını kirli olarak görmüyorum. cinsel eğitimi olmayan insanlar, cinselliği olağanüstü bişey olarak görürler. ben hayatın bi parçası ve çok normal bişey olarak görüyorum.

1|0
    0|0
    • son bişey daha eklemek istiyorum. eğer ilerde çok büyük bi pişmanlık yaşamak istemiyosan, zarı kafaya takmış, bakire düşkünü biriyle evleme sakın. benden söylemesi kulağına küpe olsun.

• bişey daha söyliyim, ben bu işi yapan doktorla telefonda konuşmuştum, hani bazı arkadaşlar diyo ya anlarız dikilmişi falan fıstık diye, çok komik çünkü doktor anlattı tüm detaylarını ve anlaşılması diye bişey mümkün değil imkansız

• işte zar kafalara bunu yapmak lazım zarı onemseyenlere dıktırıp gıtceksın hadı bakalım anlasın

Erkekler Ne Diyor 24

• En Başta,

Hiç Bir Şey İçin O Hatayı Sakın Yapma!

- Eşine Ada Kendini Ona Sakla Namusunu.!

tabikide sadece vajinal olarak değil. diğer namarem yerlerinide kimseyle paylaşma eveleneceğin insana sakla her anlamda kendini. ;)

1|2
    0|1
  • pembe falan değil. bi kadın diktirmezse bişey olmaz. ama diktirir de sanki bakireymiş gibi davranırsa bence onursuz biri olmuş olur. dobra olması daha iyi. tabi evlenmeden ilişki yaşamamış olması da...

1|2
    0|0
  • Ne uğruna bunu kaybetmeyi düşünüyorsun peki ? Asıl konu bu

0|0
    0|0
  • Benim için zar varmış yokmuş bir önemi yok. Öyle birşey yaptıktan sonra diktirirse biter asıl. Gelsin adam gibi söylesin böyle böyle yaşadım diye. Ne yani diktirince herşey sıfırlanıyo he.

3|1
    0|0
    • helal be sana :D ama gelsin adamm gibi söylesin kısmından sonrası meçhul yazmamışın :D

• İlk cümlemden anlayamadın mı orasını?

• bakire değilse baştan kaybeder yalan söylerse öğrenirsem sonradan kaybeder dünyasını zindan edeceğimden emin olabilir yani . sonuç itibariyle böyle bir şeyi yapan kaybeder. allah böylelerinden korusun.

0|0
    0|0
  • aaynen oyle sadece kendını kandırırsın durustluk nerede bı de ? bence kocanı bekle kımseye verme kendını akıllı olmalısın

1|1
    0|0
  • yıyemıcen şeyın altına gırmıceksın dıye laf vardır.Kızlıgını kocana sakla...dıktırmek nedır ya ? sökük mü diktiriyon

0|2
    0|0
  • bu iletişim çağında malesef yaptığın herşeyin zamanla ortaya çıkması muhtemeldir. tavsiyem elindekini iyi koru.( değer vermediğin birine gitmesin , kıymetini bilene gitsin)

0|0
    0|0
  • Yap yap diktir oh ne güzel dünya ya

2|1
    0|0
  • işini bilen bir doktora diktirdiğinde kimse anlamayacağı için sorun olmaz...

2|0
    0|1
  • eğerr bu senin için zorunluluk gibi birşey olacaksa neden olmasın..bir zar için hayatı veya mutluluğu harcamaya değmez

0|0
    0|0
  • diktirip napıcaksın olan olmuş seven insan zara mı değer verecek. herkes bakireyle evlenseydi bu kadar insanın anlattığı sevişme anıları sadece fantazi olurdu

1|0
    0|1
  • Zorunlu kalınmadığı sürece yapılmamalı bence

0|0
    0|0
  • pembe bir yalan değil, pembe bir mallık denilebilir

0|1
    0|0
  • Diktie ama doğruyu söyle gizleme

0|1
    0|0
  • kandır kandır sonra ben müslümanım diye gez kıyamet alemetleri bunlar :D

0|0
    0|0
  • artık soruları ask fm den yanıtlıyorum :D

0|0
    0|0
  • sen diktir işini saglam al boş bir yerde zar önemli alan seni kız aldım sansın

0|0
    0|1
  • Bence sahtekarlık

0|1
    0|0
  • bu mu pembe yalan? sizlerin doğrularınız da artık belirsiz. herşeyden önce kendine sahip ol ve yapma. yok şeytana uyar yaparım diyorsan o halde biraz şerefli olun da evleneceğiniz kişiye söyleyin. pembeymiş, evlendikten sonra öğrensin de gör sen nasıl heryer pembe oluyor.

0|1
    0|0
  • memelerin küçükse diktir.

0|0
    0|0
  • Belki 2. olmana katlanılır ama kandırıpta evlenirsen işte bu affedilmez

1|3
    0|0
  • iletişim çağındayız. bir gün mutlaka biryer de çıkar karşına.

link

0|0
    0|0
    • bu naısl bılıyor yahu :D

• Tü hayatınız internette onlne diyor sonunda. ssk operasonları hastanee yazılan ilaçlar hangi egzaneden aldığın. banka hesapların vergi numaran aldığın sattığın araba ev maaşın nereye otobüs bileti aldın nereye uçuş yaptın. cep telefonu nereden signal veriyor. erşey...

• ditirmeyle ilgili her şeyi biliyoruz. nasıl test ediliri de :)

0|1
    0|0
    • mesela ornek ver anlasılmıyomus :D

• tıp çok ilerledi dedim ya. ayrıca bakire olmayan biriyle evlenebilir herkes. ancak hile yapan biriyle bilemem :)

• dikilmiş zarı bi tarafınızı yırtsanız da anlayamadığınızı da ben biliyorum :))))

Kızlar Ne Diyor 8

• yanlış. ama doğru gibi dayatmaya çalışıyorlar artık eskiden dikiş mi varmış.

1|0
    0|0
  • zarımın 'esnek' olmasından korkuyorum desen anlarım da bakireliğin gitmesinden neden korkulur anlamam.. neyse... benim çevrede çok var o dediklerinden. biz onlara namuslu o.. deriz

1|1
    0|0
  • Pembe değil valla direk yalan.

0|2
    0|0
  • zar kafalı adamların hakettiği operasyon.

0|0
    0|1
    • peki sizin o çağdaş kafanıza göre takılalım :D doğru zar önemli döte girenleri ne yapacan :D zaman çok götüüüü çoooooooooooook :D

• Diktirme kadar iğrenç birşey düşünemiyorum yaparsanda adam gibi yaptığının arkasında dur ya da tut kendini yapma

0|0
    0|0
  • Ben doktor olsam,yiyemeyecegi cukun altina niye yatiyor bu kizlar derim.

0|2
    0|1
  • Olmayan şeyin pazarlığını mı düşünüyorsun?

0|1
    0|0
  • sen sevişme zülbik.

1|0
    0|1
Yükleniyor...