Kendini bozan var mı? Yani o gereksiz namusu onunla ölçen zihniyet icin bu soru cok yanlis ama?

Ben bu zihniyette degilim hayatimdaki kisilerde boyle seyleri dusunen aklı s. kinde kisiler degiller ve olmayacaklar. Daha önce sadece ön sevisme yasadım ama bakireligimden utanıp ileri gitmedim. Kendi yapan var mı cabuk bozulur mu bilen varsa yazarsa sevinirim. AHLAKCILAR SALAK SALAK PISMAN OLURSUN YAPMA DIYECEKLER ZAHMET ETMESIN LUTFEN.

0|0
520

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Benim için önemli değil sadece yalan söyleme yani ilerde sevgilin sana sorduğunda ona 50 kişiyse 50 kişiyle birlikte oldum de hiç kimseyle birlikte olmadıysan kendim yaptım de ama yalan söyleme. Çünkü bazı kesimler artık kadınların yalan söylemesinden bıktığı için zara bakıyor. Eğer onu kendin bozacak kadar cesursan ilerde sevdiğin kişiye doğruyu söyleyecek kadar cesur olmalısın ve sonuçlarına da katlanırsın. Haaa diyosan ki benim ilerde seveceğim insan zaten zara önem vermez o zaman boz gitsin.

0|0
    0|1
  • Yavrum rahat ol ya, niye bu kadar sinirlendin ki? Otur bir konuşalım.

0|1
    0|0
  • Valla mal senin nasıl istersen öyle yap ister mast la boz ister ilişkiye girerek zevk meselesi bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...