Kendini bozan var mı? Yani o gereksiz namusu onunla ölçen zihniyet icin bu soru cok yanlis ama?

Ben bu zihniyette degilim hayatimdaki kisilerde boyle seyleri dusunen aklı s. kinde kisiler degiller ve olmayacaklar. Daha önce sadece ön sevisme yasadım ama bakireligimden utanıp ileri gitmedim. Kendi yapan var mı cabuk bozulur mu bilen varsa yazarsa sevinirim. AHLAKCILAR SALAK SALAK PISMAN OLURSUN YAPMA DIYECEKLER ZAHMET ETMESIN LUTFEN.

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Baskı uygularsan ne ile olursa olsun bozarsın bu arada ben de o zihniyette değilim 👍

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Benim için önemli değil sadece yalan söyleme yani ilerde sevgilin sana sorduğunda ona 50 kişiyse 50 kişiyle birlikte oldum de hiç kimseyle birlikte olmadıysan kendim yaptım de ama yalan söyleme. Çünkü bazı kesimler artık kadınların yalan söylemesinden bıktığı için zara bakıyor. Eğer onu kendin bozacak kadar cesursan ilerde sevdiğin kişiye doğruyu söyleyecek kadar cesur olmalısın ve sonuçlarına da katlanırsın. Haaa diyosan ki benim ilerde seveceğim insan zaten zara önem vermez o zaman boz gitsin.

0|0
    0|1
  • Yap yap bosver nasılsa mal cok

2|0
    0|0
  • Beni rahatsız eden kisim sevdiğim insana başkasının zevkle dokunmasi nefes nefes ter tere ten tene kalmaları mutlaka benle sevisrken bile kiyaslama olma duygusu kıskançlık paylasmak istememe sana ozgu olmasıni isteme zarda değilim sadece ozel olmalı

0|0
    0|1
    • Herkes senin gibi duygusal yönden bakmıyor işte mantikli saygi duyarim tabi

• Yavrum rahat ol ya, niye bu kadar sinirlendin ki? Otur bir konuşalım.

0|1
    0|0
  • Canim bozulu tabiki ince bir sogan zari gibi dusun oraya basi uyguluyorsun hemen yirtilir... hepsinji degil yarisi bile icine girse bozulma ihtimali%90

0|0
    0|0
  • Hoşlandığın tecrübeli biri varsa ona emanet et kendini. Kendi kendine bozman gereksiz ve mantıksız. Bir Arkadasım vardı cerrahi operasyonla halletmişti.

0|0
    0|0
  • Kızım ne ayaksın sen git boz kendini bozamıyorsan erkek arkadaşınla yat o bozar seni bakireligimden utandım diyorsun ya ne garip mahlukatsın sen yeni yetme eskorts olursun sen çünkü böyleleri sonu hep bu yazık yazık

0|0
    0|0
  • mutlu hissedecekmisin yap

0|0
    0|0
  • Dene gör 😉

0|0
    0|0
  • İçine cisim sokarsan yirtilir mastürbasyon yapmıyor musun

0|1
    0|0
  • Valla mal senin nasıl istersen öyle yap ister mast la boz ister ilişkiye girerek zevk meselesi bu

0|0
    0|0
  • parmakla olmaz salatalık patlıcanla yap

0|0
    0|0
  • Valla sana yardım edip senden Hayır duası almak isterdim

0|0
    0|0
  • salağın bayrak taşıyanısın

0|0
    0|0
  • Parmağını sokarsan bozarsın, yani o kadar uzman gibi anlatıyorsun sonra
    AHLAKCILAR SALAK SALAK PISMAN OLURSUN YAPMA DIYECEKLER ZAHMET ETMESIN LUTFEN.
    demek de ne demek..

0|0
    0|0
  • bir kizin haya perdesi yirtilmissa zaten bakirelik söz konusu olmaz. Burada senin benim ne düşündüğümüz önemli değil. Allah haram kilmissa muslumansan hic birşey diyemezsin. Hataya dustuysen de vicdan azabı çekip tövbe edersin. Bunlar yoksa istedigin gibi takıl ama cezasını çekeceğini de unutma

0|1
    0|0
  • O işler o kadar kolay değil canım benim. Esnek olma ihtimali var. Bu yüzden parmakla bozman zor. Fakat içine birşey almayı, üstüne oturmayı denersen bozulması muhtemel.

0|0
    0|0
  • Bak sende bakireliği bacak arasındaki zardan ibaret sandığın için "bakireligimden utanıp ileri gitmedim" diyorsun. Halbuki bizler için sen bakire değilsin. Çünkü bizler bekareti zardan ibaret görmüyoruz. Evlilik dışı yani gayri-meşru ilişki yaşayanlar için bakire değil diyoruz. Ama kalın kafanız almıyor. Ne b*k yerseniz yiyin umrumuzda değilsiniz. Kendin gibi birini bulursun umarım.

0|0
    0|0
    • Tatlım benim sen cok yanlis anlamissin

• Parmakla canım parmakla. Zevkine bak 😎

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen zaten ahlaksızsın anonim kız. Aklın hep belden aşağı... iyi devam et. Bu gidişle güzel bir fahişe bile olur senden.

0|3
    0|1
  • salak sensin.

1|1
    0|0
  • kendi yapan çok var canm

0|1
    0|0
  • parmaklarla bozulmaz bir kere o düşünceden çık. içine bir şey itmen lazım. kendi kendine yaptığında çok acımıyor.

0|0
    0|0
  • Sen bozmuşsun zaten AKLINI

1|3
    0|0
Yükleniyor...