Cinsellik amaçlı çıktıgım kızları bile kıskanıyorum.

arkadaşlar ben üni öğrencisiyim çıkarım çakarım ama nedense ben kıza rol yapıyım derken cok kaptırıyorum böyle bir erkeğe selam bile verse kızla amacım cinsellik bile olsa ayrlcagımı bile bilsem kıskanıyorumm moralim bozuluyor agresiflerşiyorum konustugu çocukları bile dövecek duruma geliyorum niye sizce :D

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• sorunlu musun :D

0|1
    0|0
    • :D cok tepki aldım halktan soruyu kaldırcam :D

• öyleyim ztn :D siyahjackım :P

• hadi ya dikkat etmemişim :D

Kızlar Ne Diyor 4

• aynı durum bende de var. kıskançlık işte benim olan herşeyi canlı-cansız başka birinden kıskanıyorum. yapımız bu arkadaşım

0|0
    0|0
  • kendine güven problemin mi var?

1|0
    0|0
    • güven problemim olsa o kadar kızla cıkamazdım :D ya galiba cok duygusal bir insanım..

• link :)))

0|0
    0|0
    • :d salıverin küçük enişteyi

• psikopatsın çünkü

0|0
    1|1
    • :d benmi görsen şeker gibi çocugum :D

• tanımıyorum seni,burda yazılandan fazla birşey de bilemem senle ilgili dimi :)

• siyah jackım kabul et bir bakalm :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Çekememezlik var sende. Bir arkadaşın bana böyle kız ayarla dese ayarlamazsın mesela. Eve sen evde yalnızken kız arkadaşını falan getirse kıskanırsın.

Öyle karakterde birisi vardı aramızda. Yaşın ilerledikçe olgunlaşıp bu zihniyetini değiştirirsin önemi yok ..

0|0
    0|0
    • portakal orda kal dostummm ben asla 2 paralık kızlar için dostumu satmam..

• Umarım öyle olur. Ben yurtdışında dediğin gibi konuşan ama fıstık gibi kızları görünce fikrini değiştirenleri çok gördüm ve yaşadım.

İnşallah dediğin gibisindir.

0|0
    0|0
    • rahat ol kardesm saolasınn yinede fikirlerin için

• senden beteri de var :D

link

0|0
    0|0
  • Manyak olabilirmisin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...