Sexin istemdisi belirtileri nelerdir?

Sizce seks isteginizin vucudunuzda ki istem disi hareketleri nelerdir. Veya sizin dusunceniz vucudun istemdisi seks belirtisi varmidir?

Güncellemeler:
En iyi gorus verilecek sapiklilar la gelmeyin

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne bileyim ben... cevabını bildiğiniz soruları sormayın...

0|0
    0|0
    • Bilsem neden sorayim. herkesin vucudu ayri. Sizcr nasil olur onu demeye calisyrum

• tabiki var ama herşeyi bazen açık açık yazmak iyi değildir.

• Acik acik yazmak iyi degil diyosun. Ama burfa yazilanlari okuyosun yani okumak iyi yazmak kotu :) zaten acik acik yaz demedim dusunceler ney mersk ettim. Ustu kapali bile yazilabilir bunlar

• Ter basar, bakışların ve ellerin karşındakinin cinsel organına gider

0|0
    0|0
    • Calistigim yerde ki hatunlarin cogu cinsel organima baktigini fark ediyrum. Kumas pantlon gyrum. Bazen cok belli oluyor. Peki bu durumda birini bakarken gordugumde onu sexe ikna edebilirmiyim

• Sanırım :) Bu kadar yeterli bence, iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 5

• Birader oyle bir sey gorursun ki ates basar birden hic olmadik yerde olmayacak hareketler yapmak zorunda kalirsin elin ayagina dolasir gozlerin kilitlenir kalp atisi hizlanir damarlarin daralir kan akisi hizlanir...

0|0
    0|0
  • Tabiki bazen farkinda olmadan tahrik olabiliyoruz...

tahrik nedir diye soracak olursan kalp atisinin hizlanmasi bunun la birlikte kan daha hizli pompalanir ve cinsel organinda biriken kan ereksiyona neden olur tamamen istemdisi :)

0|0
    0|0
  • Abi sen hiç ereksiyon diye bir şey duymadın mı?

0|0
    0|0
  • Ereksiyon

0|0
    0|0
  • çadır kuruyoruz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...